Kuidas saan juurdepääsu RC-osale?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Juurdepääsu saamiseks peate olema foorumi aktiivne osaleja. RC-osas avaldame kõige väärtuslikumad tööd. Näiteks legaalse kannabinoidi süntees (WoW!).
Foorumi kõige aktiivsematel kasutajatel on õigus anda kellelegi kutse.
Kirjutage taotlusi kutse saamiseks siia.
 
Last edited by a moderator:

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Tere tulemast,
Ma tahaksin juurdepääsu "RC sektsioonile", ilmselt minu registreerimine ei ole 1 kuu vana, kuid ma olen siin alates selle foorumi algusest külalisrežiimis ( Arvatavasti olin liiga laisk, et luua konto ). Ma olen valmis jagama kõiki oma teadmisi selle kogukonna
 

cantgetitright

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Tere. Tahtsin lihtsalt öelda kõrgeid sõnu ja tutvustada ennast. CGIR teie teenistuses. im narkosõja veteran. nagu enamik meist siin ma kujutan ette. Mul on kogemusi sünteesi, ekstraheerimise, puhastamise, hankimise, kasvatamise jne. Kui ma saan aidata kedagi dont kõhkle küsida. üks päev ill on rc juurdepääsu ja ill tõesti võimalik särada. on päev yall.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Tere õhtust kõigile. Võite kutsuda mind Waltiks. Ma kasvasin üles õppides, kuidas teha pseudo reduktsiooni Birch reduktsiooni (modifitseeritud kasutades Li asemel Na). Tahaksin õppida mõningaid uuemaid meetodeid seal ja sooviksin taotleda juurdepääsu uurimiskemikaalidele. Tore näha sellist saiti nagu see, ma ootan palju õppida!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Palun lugege eespool, me oleme mitu korda rääkinud RC-le juurdepääsu tingimustest. Te ei pääse veel ligi, kuid kõik on teie käes.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Pean ütlema, et mind see intrigeerib. On väga tervitatav, et töötajad on nii innukalt huvitatud i kvaliteedist. Hästi täidetud, härra. On rõõm teiega kohtuda. Pean end parimal juhul algajaks, kuid loodetavasti saan ma anda oma panuse ja aidata kedagi seal. Viidates "sihtrühmale", kes on see, kui tohib küsida? Või õigemini, mis on teie eesmärk seoses selle saidiga?
 

holamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Hei ma loodan, et ma saan juurdepääsu rc jagu, sest ma olen mees, kes ei saa lisada faile postitusi, kuid need rlly olulised asjad nagu tootmine müük ma tean, mida on teha
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
mul ei ole liiga palju teadmisi ja im uus siin, kuid im alustab nüüd selles bussiness nüüd ja panustab oma kogemustega varsti, oleks väga kasulik saada juurdepääs sellele sektsioonile
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
No ma olen otsinud teavet siin 2 päeva jooksul rohkem või vähem, kuid ma just lõin oma konto, ma loodan, et tulevikus ma siseneda RC osa, selle sõnumiga, ma saadan oma tervitus tervitades
 

LittleFlame

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Tere,

Ma taotlen juurdepääsu RC sektsioonile ja olen pühendunud osalema foorumi elus ja viima oma teadmisi neile, kes seda vajavad.
Mul on väga hea meel, et leidsin selle foorumi, tundub, et see on täpselt see, mida olen juba mõnda aega otsinud. Võib-olla jään siia pikaks ajaks.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Jääge meiega koos, andes oma panuse foorumisse. Ja siis saate kutse RC.(y)
Kirjutas teile.
 

Nefa

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, ma tulin siia dread ,i oli aktiivne müüja minu kodumaal seni...im võttes raske aeg keemia, kuid ma,ve lugeda mõned teie foorumites tegemise kohta mõned noid ja tõesti sai minu interest.If im aktsepteeritud ma püüan ja helpfull koos comunity kui minu katsed õnnestub
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Tere tulemast!
Olen huvitatud sünteetiliste kannabinoidide valmistamise käsitöö õppimisest .Ma taotlen juurdepääsu. loodan olla selle foorumi aktiivne osaleja ja panustada nii palju kui võimalik ja on minu teadmistes.
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ma ei jõua ära oodata, et rohkem õppida ja anda kogukonnale tagasi
 

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Uhh! Ma loodan, et ma saan selle ära lõigata.
Mul on ka paar head sünteesi, mida ma soovin teha, ja võib-olla te kõik saate aidata!
Sandmeyeri reaktsioon GABA-st GHB-ks on minu järgmine projekt. Ma mõtlesin, et proovin seda ka fenibuti peal.
Voakagiini ja selle dimeeride ekstraheerimine Voa'st. A. koorest ja seejärel muundamine ibogaiiniks tundub üllatavalt lihtne.
Kavajuurte kääritamine Aspergillus oryzae hallitusega on teine asi, millega ma olen juba mõnda aega tegelenud. See muundab tärklise suhkruks, millest saaks siis kahekordse kääritamise teel etanooliks muuta. Esimene muudab vähemalt kraami maitsvamaks, kuigi peamine punkt protsessi taga on see, et olen märganud erinevust subjektiivsetes mõjudes, mis minu arvates viitab kavalaktoonide & selliste biokonversioonile.
Oh jah. Kodused kannabinoidid oma igapäevastest toiduõlidest.

Kui ma saan oma rahalised vahendid kokku & saan endale lubada mõne projekti alustamist, postitan kindlasti mõned asjad!
 
Top