kuidas kanda apaane üle A-õlile ?

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
leiate selle Poolas
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
sest mulle on võimatu . Mul ei ole selleks ruumi . ja mul on vaja ainult natuke õli . Mul on 1 kg apaane minu valduses . Ma ootasin , et see oleks veidi lihtsam .
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ma loen selle, et võtta 20g naatriumhüdroksiidi koos 80g veega õige ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
20 g NaOH 100 ml veekogusele. See on meetod APAANi vabapõhjalise õli saamiseks APAANi soolast.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

thx you G
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Aga ... see ei anna teile amfetamiiniõli (amfetamiini vababaasi). see annab teile ainult APAAN vababaasi.
APAANi konverteerimiseks amfetamiini freebase'iks peate te tegema neid asju, mida te peate liiga keeruliseks. Vabandust, aga keemiat ei huvita sinu ootused :/.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
See tähendab, et valage 20 g NaOH 100 ml mõõtesilindrisse või keeduklaasi ja valage vett, et saavutada 100 ml. See on õige.
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

kas A-õli ja B-õli ph-väärtus erineb ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
B-õli on neutraalne ph 6-7 ja A peaks olema vähemalt ph 11
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Inimesed ütlevad enamasti, et kuna kõrgem PH on A õli on kvaliteetsem, minu kogemuse kohaselt on see tavaliselt tõsi, kuid ma ei tea täpselt keemilist või tehnilist seletust sellele.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

thx you for your ansfer .
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Kui te ei pahanda, siis sooviksime esitada veel paar küsimust:

A) Milliseid masinaid te soovitate lisaks keeduklaasidele ja sepataroty-sahvritele? Samuti millist mashine'i soovitate DCMi aurustamiseks?

B) Kas NaOH aq peab olema 20%? Kui see on suurema kontsentratsiooniga, kuidas saab seda segada, et kontsentratsioon oleks madalam?

C) DCM-i aurustamisel, mitu kraadi kasutatakse?

D) Kas te saate anda meile täpse samm-sammulise juhendi appan, dcm, naoh aq koguste kohta, mida kasutatakse?

E) Milline on teie poolt soovitatud meetodi eeldatav saagis?

Oleme veidi segaduses, sest meie kokk andis meile ülesanded korraldada formamiidi või toota formamiidi A) ammooniumformiaadi ja ammoniaagi või B) ammoniaagi ja sipelghappega.


Kas on mitu apaanilist meetodit? Otsime kõige lihtsamat meetodit tööstuslikuks tootmiseks.

siiralt,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mida te otsite? Millist sünteesi te mõtlete? Ma ütlesin eespool, kuidas teha vaba aluse soolade kujul.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

Ma küsisin selle sünteesimeetodi kohta:

Pange keeduklaasi, lisage DCM-i osa ja ~ 20% NaOH aq lahust, teie õli lahustub DCM-is. Jagage kihid sepataroty-sahvri abil ja aurustage DCM. Saate vaba baasiõli.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Rotovap masin
Parem kasutada kuni 50% NaOH lahust. Kas teil on vaja käsiraamatut, kuidas valmistada 50% vett NaOH?
Sõltub vaakumi olemasolust või puudumisest. Kui teil on rõhk 1 atm - 35-39 * C, kui vaakum - võite kohaldada madalamat temperatuuri, kuid piisav, et aurustada seda.
Jah. Võtke oma kogus APPANi ja lisage NaOH aq lahust (peaks olema toatemperatuuril või madalamal), kuni saavutate pH 12-13. Segage seda 5 minutit ja seejärel lisage x1 (APPANi maht) DCM-i. Loksutage ja segage lahust eraldussahvris. DCM-kihi tühjendatakse (DCMiga pestakse trummelist jäljed) ja lisatakse sama kogus DCMi veekihile ning korratakse ekstraheerimist. Seejärel ühendatakse DCM-ekstraktid ja aurustatakse lahusti rotovap-aparaadis või vesivannil. Saate APPANi vaba aluse.
95-100% ma arvan, et
Milline meetod? Apaani muutmiseks vabaks aluseks või selle muutmiseks amfetamiiniks?:unsure:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

kas teil on veel apaan ?
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Lugupeetud DocX,
kas te palun ütlete mulle, mida ma pean tegema, et saada amfetamiini-freebase?
kas p2np-st on võimalik saada amfetamiini-freebase/õli?
ma tahan teha freebase'i suurtes kogustes ja ei leia selleks parimat viisi.
Oleksin väga tänulik
parimate soovidega
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Lugupeetud G.Patton,
ma näen, et teil on suured teadmised, tänan teid väga selle jagamise eest.
ma tahaksin teada meetodeid APAANi või P2NP muutmiseks amfetamiini freebase/õli (1-10L&10-100L).
ma olen valmis saama kõik teadmised, mida ma vajan, võib-olla teil on mõned näpunäited, mida ma pean lugema, et tõesti mõista teie soovitatud meetodite menetlust.
Tänan teid väga palju ette
parim regads
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Jah, see on võimalik. Või õigemini mitu võimalust. Vaadake selle foorumi rubriigi "amfetamiinid" alt. Seal on üks tee, kus kasutate alumiiniumi ja elavhõbedanitraati, ja teine, kus kasutate naatriumborohüdriidi ja vasekloriidi.
 
Top