kuidas kanda apaane üle A-õlile ?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kui ma teen A-õli P2NP-st üle Al/Hg marsruudi, mida ma pean tegema pärast NaOH lisamist, et vababaasi vabastada, et saada väga puhast A-õli? Kuidas ma saan A-õli ladustada? Ma arvan, et see on väga ebastabiilne toode.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Kõigepealt suur tänu teie vastuse eest.
Ma olen otsinud peaaegu kõike ja ma ei leia tõesti, kus ma pean lõpetama, et mul on freebase / õli, mida saab teisendada lisades ainult väävelhapet (viis, mida ma tean, on 1L A-OIL + 2L metanool + 330-400ml väävelhapet (sõltub kvaliteedist fromt õli) .
##############################################################################
ma nägin videot Al/Hg meetodiga,kas see samm allpool freebase'i pean(top-layer)?
5:16-6:13 - leelistamine. Reaktsioon kulgeb soojuse vabanemisega. Reageerimata alumiiniumi jäägid lähevad täiendavalt leelisega reaktsiooni ja soojendavad segu, samuti tekivad kõrvalsaadused.
Kui segu lastakse pärast leelistamist puhata, toimub 30 minuti jooksul eraldumine nähtavaks kihiks. Ülemise kihi pH peaks olema 11-12.
#########################################################################
igatahes lugesin, et eksotermiline reaktsioon ei saaks nii suurte kogustega (10-100liter) hakkama.
seal on ka teema, et muuta bmk bmk-freebaasiks aga see ei ole ju amfetamiini-freebaas?

aitäh vastuse eest ma ei saa olla piisavalt tänulik
parimate soovidega
pantona
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kas te mõtlete 10-100L reaktsioonimassi? Eksotermiline reaktsioon toodab liiga palju soojust skaalal rohkem kui 100g p2np koormust.
õige, see on erinev aine
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ladustamise puhul oleks minu arvates mõistlik kõigepealt amfetamiini soolata ja vajaduse korral konverteerida vababaasiks? Sool on ju stabiilne. Kui tahetakse vababaasi puhastada, kas aurudestillatsioon ei oleks mõistlik? Või vaakumdestillatsioon? Või lihtsalt happe/baasi ekstraheerimine- teisendada see soolaks, ümberkristalliseerida ja siis (mis tahes põhjusel) uuesti vababaasiks baasistada.

Ma tõesti ei tea, miks tahetakse lõpetada vababaasi staadiumis ja mitte soolata toodet. Sool on stabiilne, seda saab ümberkristalliseerida ja puhastada kergemini ilma lagunemisohuta.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Noh, kui te tahate kindlasti amfetamiini vababaasi, siis ärge lihtsalt lisage hapet. Kuid freebaas on õrn ja laguneb kergemini kui sool, nii et ma tõesti ei mõista, miks see on soovitavam kui soolaga lõpptoode.
Vabandust, ma jõuan siin ummikusse. Mul puuduvad kogemused ja teadmised keemia alal sellises mahus. See ületab nii minu teadmised kui ka huvi. Loodetavasti oskavad selle saidi eksperdid aidata!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jah, aga palju inimesi teeb siin ainult A-Oil, ja seda õli müüakse üleüldse edasimüüjatele ja nad teevad sellest f... pastat. Ei tea, millise prügimäe perse see mõte oli. Aga ma tahaks teada, mida ma pean tegema, et väga puhas freebase oleks.

Lihtsalt nii, et ma tean, mida need inimesed ei tee, sest neid lihtsalt ei huvita, mis mustus on tootes pluss lagunemine, millele freebase puutub kokku, mida kasutajad nina sisse tõmbavad. Ma võin hästi ette kujutada, et õli on lihtsam salakaubana.

Aurudestillatsioon või vaakumdestillatsioon peaks andma suuri saagikuse kaotusi ja temperatuur ei tohiks ületada 60°C.
Teine A/B ekstraheerimine oleks ilmselt parim lahendus puhta freebase tootmiseks.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Vabandust, olin veidi väsinud, kui püüdsin teie küsimustele vastata. Proovime uuesti.

1. Vastus reaktsiooni ulatuse kohta jääb siiski püsima. Mul on null kogemust suuremahulise ravimikeemia alal, seega ei saa ma teid selles osas tõesti aidata.

Jah! Täpselt. Reaktsioonilahuse segamisel alusega tekib amfetamiini vababaas (A-õli). See hõljub lahuse ülaosas ja seda saab eraldada.
Kuid pidage meeles, et see kiht sisaldab ka erinevaid lisandeid ja kõrvalsaadusi. Tavaliselt töödeldakse seda pärast eraldamist happega, et saada amfetamiini sool. Sool on palju vastupidavam kui õline vababaas ja ei lagune ladustamisel. Samuti saab soola tootmisel seda ümberkristalliseerida (lahustada kuumutatud lahustis ja seejärel jahutada, tekitades uusi, puhtamaid soola kristalle. Suur osa või kõik lisandid jäävad vedelikku.), et seda puhastada.

Soola võib soovi korral pärast puhastamist uuesti vabapõhjaliseks õliks muuta, lihtsalt lahustades seda minimaalses veekoguses ja lisades seejärel naatriumhüdroksiidi, kuni pH on taas umbes 11. Tekib taas pealmine kiht freebase'i. Seekord on õli puhas. Kuid mitte kauaks. Aja jooksul laguneb see aeglaselt haisevateks ja tõenäoliselt mürgisteks kõrvalsaadusteks, mis satuvad väävelhappe uuesti lisamisel pastataolisse lõpptootesse. See on lihtsalt täiendavad sammud ja ma tõesti ei mõista, miks peaks keegi tahtma toota A-õli amfetamiini sulfaatsoola asemel.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
ma tegin viimastel päevadel palju uurimistööd ja sain aru, et ma ei otsinud õiget ainet. Ma arvan, et ma otsisin bmk freebase,et mida saab osta darknetis toota "speed-paste". aga ma arvan, et sellepärast ei tea keegi, mis on tõeline speed, sest see ei ole tõeline amfetamiiniõli.

see sest a-õli on mor müüdavam kui tavaline speed ja enamasti ei maksa inimesed sinu tööd.

ma tänan teid väga teie aja ja vastuste eest, see aitas mul mõista, et see ei ole see, mida ma otsisin, ja see teeb mind natuke uudishimulikuks, et toota endale selle meetodiga, sest ma ei tea ka tõelist kiirust.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Noh, amfetamiini vababaas (A-õli) on samuti amfetamiin, lihtsalt teisel kujul kui soolavorm. Te teete amfetamiinist selle soolavormi, lisades freebaasile happe. Kui lisate väävelhapet, saate amfetamiini sulfaadi. Kui lisate fosforhapet, saate amfetamiini fosfaadi. Seejärel kristalliseerite soola ümber, et seda puhastada, ja seejärel kuivatate puhta soola, et saada puhta amfetamiini peent ja kuiva pulbrit.

"Speed paste" on ebamäärane aine, mille puhul ma olen alati aru saanud, et tegemist on lihtsalt märja amfetamiinisoolaga. Osav keemik aurustab lahustid pärast soola moodustamist välja. Kui need sisse jätta, koosneb suur osa massist lahustitest ja mitte amfetamiinist. Samuti võib see olla märg vabapõhjalisest õlist, mida ei ole soolaks muundatud. See laguneb aja jooksul ja jätab lihtsalt lisandeid soola. Nii et põhimõtteliselt lihtsalt amfetamiini räpasem vorm. Inimesed võivad arvata, et see on puhtam ja "toorem" amfetamiini vorm, kuid see ei ole lihtsalt õige. See on lihtsalt räpane, määrdunud toode halbade keemikute poolt.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Ma olen sinuga täiesti nõus, kuid enamik inimesi ei ole isegi keemik ma tean palju inimesi, kes teevad seda nagu kirjeldatud ja nad ei tea isegi, mis on ph-skaala ja see on väga kurb, sest nad mürgitavad aeglaselt, kuid kindlalt inimesi. Ja kui sa annad inimestele kõige "puhtamat" amfetamiini mida nad kunagi said nad ütlevad, et see on sitt, sest nad ei tunne kõrvalproduktide mõju.

Nii et kui sa saad freebase üle p2np tee saad amfetamiini välja kristalliseeruda samamoodi nagu avaliku "a-õliga"?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Härra, A-õli ei ole midagi amfetamiini vababaasi, kuid see A-õli ei ole väga stabiilne ja
see laguneb ja saastab ennast, freebase'i ehk A-õli ei tohiks ladustada ega viia üle piiri pudelites, sest siis on tegemist ainult määrdunud freebase'iga, mida enne müüki enam ei puhastata.
Freebase tuleks kohe töödelda sulfaatfosfaadiks või kloriidiks.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ma ostan mitu aastat apaanist valmistatud A-õli samast allikast, see oli alati sama kvaliteediga
see on palju ohutum A-õli kui lõpptoode. Kõigi nende aastate jooksul ei ole midagi valesti läinud.
Ja seda saab väga kaua klaaspudelites hoida, vaakum 2 aastat ilma probleemideta.
Aga see on tänaseks ajalugu, sest apaani enam ei ole.
ja nüüd on nad loodud erinevatest toodetest ja jah, see muudab selle tänapäeval ebastabiilseks.
 
Last edited:

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
kallis pennywise,
ma olen sinuga täiesti nõus, kuid tegelikkus ei ole selline, nagu Saul ütles.
a-õli on transpordiks parem ja tarnijad tänaval ei osta valmis toodet. nad tahavad a-õli ise teha, sest nad saavad seda venitada mingi sittaga, et rohkem raha teenida.
siiani on kõik tootnud amfetamiini õlist, mis on loodud
ja ma tegelesin sellega pikka aega ja tean, et see on väga stabiilne, kas sa oled kunagi ostnud õli darknetist?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Üks ja sama toode, kuid mõlemad erinevad materjaliomadused, huvitav, ma ei teadnudki, et selline asi on võimalik... Kirjanduses on ka midagi muud kirjas, toode on stabiilne ainult siis, kui seda õigesti säilitada, -20°C juures. -->allikas

Jah, muidugi ma näen kraami smugeldamise eeliseid nagu Oil, vähem ruumi, vähem kaalu ja saab süüdi lükata ostjale, kui kraam lõpuks ei saa hea, sest ta peab selle eest ise vastutama.
Ja ei ma ei ole darknetist õli ostnud, milleks? Aga ma võin väita, sest olen juba piisavalt palju kraami puhastanud, mis sellest õlist tehtud ja seal on alati peale ekstsentri, sünteetika mustus koos kraami sees ja tõesti palju, vastik.
On kaks võimalust, kas õli ei müüda tõesti puhtana, seda ei ole korralikult töödeldud ja puhastatud või on õli nii lagunenud transpordi ja vale ladustamise käigus. Mõlemad võimalused võivad muidugi ka kohtuda. Või kahtlete ka selles, et õli on erineva puhtusega?
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ma pean ütlema, et siin on mõned eksperdid teel, kes tõesti naeravad mind ja teised, kes on tegelikult, kuid ei kommenteeri midagi sellist...

"ma tahan teha a-õli apaanist, kuid ainult mõne sammuga, sest ma eeldan, et see ei ole keeruline töö" ...

APAAN seal on piisavalt, lihtsalt nagu juhised selle ümberarvestamiseks, ma arvan, et teema looja ei tee oma kilo apaanist kunagi ühtegi grammi amfetamiini...

a-õli , b-õli , naljakas , ma õpin keemiat , ma pole kunagi midagi sellist lugenud või kuulnud ... amfetamiini baas on "A"-õli või A-baas ... ja seda saab kristalliseerida saagise ( sulfaat, fosfaat, hüdrokloriid ) abil , olenevalt.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nagu leheküljel üks selle teema on mainitud, "A-õli" ja "B-õli" on tänavanimetused, nii et kui keemiaõpetaja te teate ainult nimesid, kui teil on kontaktid edasimüüjatega, kes müüb seda, paljud inimesed ei tea, kuidas seal kraami tehakse.
Btw, ma ei ole kunagi varem kuulnud "B-õli", nii et ma ei tea, mis see on.
A-õli on amfetamiini freebase või amfetamiini baas, seda müüvad väga populaarsed diilerid, kes teevad sellest vastik kiiruspastat ja nii arvavad selle kiiruspasta kasutajad, see on suur diileri rumalate juttude ja palju kofeiini "kicki" jaoks.
Aga need rumalad lapsed ei tea, millist räpast paska nad võtavad. Ma olen suur pooldaja, et turul oleksid puhtad tooted, meil on vaja revolutsiooni nagu MDMAga 2000ndatel. Mitte enam mingit paska meie narkootikumides! Tooge head kraami või sööge ise. Me vajame palju valgustust, mis on hea speed ja mis on räpane A-õli sitt, enamik inimesi ei tea seda.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"B-õli" olen ka tõesti absoluutselt mitte kunagi kuulnud, a-õli on ikka mõttekas kuskil..... Diilerid keskenduvad ka kasumi optimeerimisele, nende tervis, ei mängi nende jaoks tavaliselt mingit rolli... Jah, see on mustus.

Puhtalt tehnilisest vaatepunktist ei ole raske amfetamiini baasi lõigata enne selle üleandmist diilerile, kes arvab, et tal on puhas toode.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
HgCl² oleks parem, kuid ka nitraat sobib...


Alumiiniumamalgaami valmistamiseks võib kasutada isegi elementaarset elavhõbedat, mitte ainult selle soolasid.
Selleks tuleb vee pH happeliseks muuta, 4-5 HCL-ga, siis töötab ka vedela elavhõbedaga, aga võib veidi kauem aega võtta.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
B-õli on tänavakeelne sõna BMK
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
B-õlist A-õlisse lisavad nad lihtsalt sipelghapet 85 %.
ja A-õlist lõpptooteks ( speedpaste ) lisavad nad lihtsalt (metanooli) & väävelhapet 96%.
 
Top