L-Efedriini süntees L-fenüülatsetüülkarbinoolist (L-PAC)

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
minu esimene proovisõit l-pac'i valmistamiseks, siin on minu retsept ei ole kindel, kas see kõik on õige, kuid ma annan sellele ikkagi võimaluse.

2,5 ltr h2o
87,50 g melassi
pärm ja toitained
20 ml bensaldehüüdi
75 ml eetrit

5 liitri mahutisse pannakse 2,5 liitrit veevett ja 87,50 grammi melassi,
küllastada pesu puhta hapnikuga,
lisada pärm ja toitained ning lasta käärida umbes 8 tundi,
kui pesu on kiiresti käärinud, lisatakse 10 ml bensaldehüüdi,
umbes 4 tunni pärast lisatakse veel 10 ml bensaldehüüdi ja lastakse käärida veel 12 tundi või kauem,
kui see on lõppenud, eemaldage pärm,
ekstraheeritakse l-pac 50ml eetriga ja seejärel 25ml eetriga,
ühendatakse eeter ja destilleeritakse
koguda l-pac?
teoreetiline saagis 10ml on 50% konversioon.

tagasiside on teretulnud ja ma postitan oma tulemused, kui see on tehtud.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Tundub, et ei mõisteta, et tegemist on kahe aldehüüdi kondensatsioonireaktsiooniga. Bensaldehüüd ja - mis? Nii et atseetaldehüüd lisatakse ja seal on teie teine. Või Austria patendis olev atsetoon, mida onu Fester müüs (see ei toimi tegelikult nagu enamik tema asju). Või lisatakse püruvaat see on energiaallikas pärmi jaoks ja moodustab protsessi käigus atseetaldehüüdi.

Nii et kui teete seda ilma teise Aldehüüdi või selle eelkäijana, siis on vaja KAHTE Bensaldehüüdi, sest Bensaldehüüd + Bensaldehüüd töötab ka, kuid muidugi maksimaalne saagis loetud Bensaldehüüdist väheneb poole võrra.

Ja dekstroos ja fruktoos võivad anda energiat, kuid mitte Aldehüüdi reaktsiooni.
 
View previous replies…

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
hi ,kumba te soovitate atseetaldehüüdi või pürurohapet?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Naatriumpüruvaat on kuldstandard. Kaltsiumpüruvaat töötab samuti. Probleem on selles, et seda on vaja kuradi palju, nii et tõsise tootmise jaoks sobib paremini atseetaldehüüd. Kui te saate osta paraldehüüdi - see on ideaalne, kergesti depolümeriseeritav atseetaldehüüdiks ja palju paremini käsitletav.
Atseetaldehüüdi puhul peate siiski lisama energiaallikat, näiteks sahharoosi või dekstroosi.
Püruvaadi trikk on selles, et see ei vaja pärmi kääritamist.
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
kui palju naatriumpüruvaati oleks vaja?
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Pole mõtet teha l-pac. Saagis 0,5ml l-pac 1L vee kohta. Ei ole mõtet. 20L vett 10ml toote jaoks? Mmm?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
hi käepide
kas ma tohin küsida, kuidas te selle välja töötasite?
 
View previous replies…

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Aga pärmi kääritamise meetodi efedriini sünteesi kohta öeldakse, et see on hea saagikus kaubandusliku tootmise jaoks, kuidas tulevad 0,5ml 1 liitri vee kohta, ütlevad tõene
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
tänu käepide, kui see tegelikult nii on selle ei tasub raisata chems
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
See on peamine viis, kuidas l-PACi ja efedriini tööstuslikult toodetakse. 3 kuni 5 grammi l-PACi ühe liitri reaktsioonikeskkonna kohta on realistlikult saada, rohkem, noh, siis muutub see tüütuks. Aga tööstusele ei ole see probleem, suurte mahtude käitlemine ei ole probleem. Tööstuslikult on bensaldehüüd ja atseetaldehüüd ülimalt odavad tooted, see on see, mis loeb. Nad kasutavad lihtsalt suuremat anumat. T
he trikk kogu biosünteesi puhul, mida keegi ei näi mõistvat, on see, et ei tohi reaktsiooniga kuradima hakata, vaid tuleb kasutada suuremat anumat ja hoida asi lihtsana. Ja kasutage pidevat ekstraheerimist l-PAC-i tagasisaamiseks - nii tõmbab väike kogus lahustit mõne tunni jooksul kõik head suurest potist välja.
See on lihtsalt tehniline probleem, välja arvatud - hästi allikas paraldehüüdi või odava püruvaadi ja kõige tähtsam: pärmitüvi, mis teeb soovitud muundamise ph <5 . Esiteks: Mitte iga starin Cerevesiae ei tee seda kõike, vähesed hea saagikusega ja isegi neist väga vähesed suudavad seda teha ph <5 juures, mida vaja nagu eespool sa enamasti saad diool. Mis ei ole kasutu aga mitte see mida sa tahad. Ja ideaalis saab seda pärmi osta kuivpärmina lahtiselt odavalt. Ja ei, ma ei tea sellist pärmi hetkel osta, olen jälle ise otsimas.

- pärm
- pidev ekstraheerimine

ok?
 

rampage

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 9, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
huvitav org, kuidas te teeksite pidevat ekstraheerimist?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Mul on selle kohta PDF, kuid mulle meeldib, kuidas vestlus käib, nii et ma hoian selle üleslaadimist...
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Mul on umbes 200 teemakohast tööd ja võin teile kinnitada, et enamik neist on kasutud ja mõned neist on tahtlikult eksitavad. Eriti Austraalia Rogerss/Shini paberid on sellised.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28

Mõned asjad, mida inimesed jätavad kahe silma vahele, kui biosünteesi L-pac söötmisest bensaldehüüdi pärmile. Te teete virret, koos suhkruga, nagu te teete õlut või veini. Kui pärm on piisavalt kasvanud ja jagunenud, lisatakse bensaldehüüdi, mis reageerib paari tunni jooksul ja on valmis tsükloniks, et teha rohkem tööd.
Saagikus tundub tühine, kui arvestada kasutatud afluendi kogust. Ma arvutasin seda paar aastat tagasi ja ma arvan, et ma arvutasin 20 grammi 55 gallonitrumlist iga 4 päeva tagant... tehniliselt 3 päeva, kuid sa pead peksma perse, et tsentrifuugida need 20 grammi välja 55 gallonist rm
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
I-PAC-i teemad on alati koheselt üle ujutatud jama, nii et ma ütlen hüvasti.

Saite kõige olulisemat teavet: Atseetaldehüüd või püruvaat, sobiv pärm ja ph <5.

Keegi ei esitanud suurt ja ilmselget küsimust: Kuidas ma saan teada, kas pärmitüvi on hea või mitte?
Ja kuna keegi ei küsinud, siis ei tule vastust peale mainimise, et on olemas üsna lihtsad meetodid.
Head otsimist ei PM mulle.

bye
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Kuidas ma saan teada, kas pärmitüvi on hea või mitte?
 
View previous replies…

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
B52SojlK8b
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Tehke mitu väikest partiid näha nõiavad kõige paremini
 
Top