Tehkem selgeks: on olemas ainult üks "tüüp" MDMA-d.

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Nautige maailma suurima kristalli vaatemängu (28g )
 

Attachments

  • XxjTtBS6ew.jpg
    XxjTtBS6ew.jpg
    1.1 MB · Views: 156
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Kas kasutasite MDMA HCl-i üleküllastunud vesilahust? Millise temperatuurini te seda kuumutasite?
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
oma sõnadega:


ümberkristalliseerumine oli 80°C

hiiglaslik kristall kasvatati algsest freebase + 33% hcl lahusest

millele lisati täiendavalt H2O

seda ei kuumutatud
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Huvitav. Tõenäoliselt jäi mul midagi teie teaduslikust arutelust kahe silma vahele. Kas te saaksite mulle saata selle kristalliseerumismeetodi lingi, pls?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Kas kunagi oli ka muud tüüpi MDMA? 🤔 Isiklikult keemikuna tean ma ainult ühte molekuli, mille akronüüm on "MDMA".

Ma saan aru teie postituse eesmärgist ja irooniast. Ma ei saa aru, kuidas keegi võib olla nii kuradi loll, et arvab, et ta on avastanud ego flex'i reaalsuse glitchi, kui ta tuleb lilla, roosa, sinine MDMA, mis iganes see on.

Ma ei usu seda kuradi. Sa just esitasid palja silmaga nähtava saastunud toote.

Ma võiksin oma tootesse ka toiduvärvi lisada. See tundub lihtsalt nii kuradi loll, ausalt öeldes 🥶
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
See on nagu kohv, mida ma kunagi Tai keeles ostsin: kohv, mille lõhn ja maitse on midagi täiesti erinevat, võib olla maasika...
Hahaha. Turistidele mõeldud jama!!! Rumalad turistid ei saa aru ühest lihtsast asjast: kohv peab lõhnama ja maitsma nagu kohv. Kui see lõhnab ja maitseb nagu midagi muud, siis tähendab see ainult üht: see on täis keemilist paska.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
See on tegelikult lõbus. Maasikakohv 😑... Mõnikord hämmastab mind, mille eest inimesed raha maksavad
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Aastaid tagasi oli "koksikriis" sooloettevõtjad läksid tooma ja katsetama . Lahustada toote ja tõi ainult saada see tagasi oli veidi raskem. See juhtus roheline või isegi fluo oranž freebase pakuti ... 1. kord ütlesin, et mu sõber ei tea, mida sa suitsetasid ainult roheline koks ... kuidas? Ta ütles, et see tuli eakaaslastega ... eakaaslastega? Jah mees peer 🍐 mahl 🧃? Lõpuks ei olnud toode halb ainult rohelise toote müümine võib olla väljakutse 🤔🫢 🫢.🥸
 
Top