DIREKTIIVSE ja MAGNITUUDI VÄLJAPIDAMISEGA VALMISTATUD RAVIMITE TOOTMINE JA LÄHETAMINE - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
TASUTA NÄIDISED - PLEASTAGE JÄRGMIST

Me Vector Laboratories'is mõistame, et usaldus on midagi, mis tuleb välja teenida sellega, et me ei riku kunagi oma sõna meie toote kvaliteedi kohta. Seetõttu näitame oma tunnustust sellele fantastilisele kogukonnale, andes meie ettevõtte käivitamise alguseks mõned tasuta näidised meie toodetest. Oleme valmis andma oma uutele klientidele aimu meie laitmatust klienditeenindusest ja meie suurepärasest kliendirahulolust, alustades järgmiste toodete kinkimist:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 valitud klienti saavad igaüks 5G proovi)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 valitud klienti saavad 1G proovi)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 valitud klienti saavad 1G proovi).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KUIDAS VÕIB KASUTAMISEKS OSALE VÕISTLUSELE OSALEMINE?

(Registreerumiseks peate lugema järgmist)


On ainult kaks lihtsat nõuet, mida peate täitma, et nautida tasuta proovi. Te peate olema selle foorumi liige. Kui teie profiili bänner ütleb "uus liige", siis ei ole teil õigust saada proovi, kuna administraator ei anna teie arvustust meie toote kohta kehtivaks. Seda seetõttu, et foorumi tasuta proovide poliitika sätestab, et proove saab anda ainult foorumi "liikmetele".

Järgmine nõue kingituseks on garantii, et jätate meie toote noteerimise kohta arvustuse turuplatsi sektsioonis ja teemas, mida te praegu loete. Samuti paluksin klientidel mitte jätta kommentaare kusagil mujal foorumis peale turuplatsi ja teemat (erandeid võib teha, kui te soovitate meid teisele foorumi kasutajale). Nii palju kui ma ka teie tunnustust naudin, ei taha ma, et selle foorumi administratsioonile tekiks spämmimise tõttu pahameelt. Kui pärast seda, kui me oleme teile proovi andnud, ei jäta arvustust, ei pruugi meie meeskond ja teised müüjad otsustada teile proove anda või teiega äri teha

Kui te vastate nendele kahele nõudele, siis õnnitleme teid! Võite saada proovi! Lihtsalt kommenteerige allpool seda teemat, märkides, millist toodet soovite proovida (teil on lubatud ainult üks proov ühest tootest) ja me ise teeme teile DM-i. Teil ei ole vaja meile pärast kommentaari saata sõnumit, sest me saadame teile proovi saamiseks sõnumi.
 
View previous replies…

jamesbickley

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hey kuidas läheb, im usa ja huvitatud oma d_ meth kristallid üksikasjalik ja thourough assessmenr ja reveiw.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Loomulikult
 

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Leidke ketamiin lahtiseks müügiks, mida korraldavad ainult USA tootjad
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Soovin registreeruda tasuta proovi saamiseks
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Otsite näidist
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Kas on võimalik saada tasuta proovi dextro met-kristallist? Olen pärit Tšehhi Vabariigist ja olen peaaegu kümme aastat kasutanud metamfetamiini, kuid mitte kunagi selles kristallilises vormis. Olen väga uudishimulik, milline on selle mõju minule. Luban kirjutada põhjaliku ülevaate :).
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Hei, kallis Vector Laboratories,
Ma olen Austriast ja tahaksin tõesti saada D-Methi proovi.
Teie FalteHD
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Kas ma saaksin palun dextro-Methi? Ma olen USAs ja suren hea d-Methi järele!!! Ma annan teile ausa ülevaate ja postitan pildid (ilma EXIF-ta). Ma olen põnevil. Loodan, et saan sinult p.m. Ma tegin seda ise 2000ndatel tagasi. Vähemalt 10 aastat on möödas sellest, kui ma legaalset dekstroosi tarvitasin. Palun valige mind!!!
 

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 29, 2024
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Deals
2
Tere VectorLabs! Kaasmaalane müüja, kes näitab veidi toetust! Võimalik mulle osta 3,5g D-methi ja saatmine Aasiasse?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Tere,

Vabandan, kuid me tarnime ainult Euroopa ja Ameerika Ühendriikide piires.

Täname, et tunnete huvi meie toote vastu!

Vector Labs
 

Iamnot61

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Kas mul on õigus saada proovi
 

Suffi7583

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere, olen väga huvitatud ja sooviksin 5 tükki. Võite vabalt proovida. Kohaletoimetamine peaks minema Frankfurt am Maini. Kui pikk oleks tarneaeg?
 

d3stiny1339

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 30, 2022
Messages
2
Reaction score
6
Points
3
Tere, mul on vaja DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS'i proovi Euroopa TELLIJATE jaoks.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Vabandage minu hilinenud vastuse eest.

Kahjuks on meil ELi klientidele mõeldud D-Methi proovid otsa saanud.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Kui mõned, kes mõtlevad, on see müüja legitiimne
Ma võin kinnitada teile 💯 jah
Hea kvaliteediga kraam
alati freandly

Ärge mõelge enam lihtsalt tellida

Tänu mate 🍀



Loodan tulevikus rohkem ettevõtte 😺
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Kindlasti Legit Müüja, olete kvaliteet ,hea hinna kiire saatmine ja lahke toetus.
Hoidke seda Guy's.
Ma tellin varsti sinult. Ma tahan lihtsalt proovida tasuta proovi teie D-Methi, kui
see on võimalik ?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Ma ei küsi tavaliselt kunagi kelleltki tasuta näidiseid, kuid ma otsin uut tarnijat oma inimestele, kellele meeldib seda tüüpi toode, nii et kui võimalik, sooviksin USA jaoks proovi dextro-kristallidest. Tänan
 

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Hei, ma tahaksin proovi ja see on tõesti jube, et teil on ainult 2 ülevaadet teie lahkuse kohta. Kui te vaatate minu profiili, olen teinud palju tehinguid erinevate müüjatega ja olen alati jätnud ülevaate. Mul on mitu postiaadressi, mis on posti vastuvõtmiseks turvaline. Valmisolek vaadata mõlemat, kui vaja, ilmselt kui ainult üks ma pigem saada dextro, kuid vaatab mõlemad läbi.
 
Top