MDMA/ekstaasi puhastusmeetod

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Lugesin mõnest allikast, et naatriumkarbonaadi lisamine lahusele on hea, kui moodustub emulsioon. Naatriumkarbonaat vähendab vee lahustuvust, nii et vaba alus eraldub veest.
Kas keegi on seda viisi proovinud?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Mul jäi üleöö keeduklaasi sisse suhteliselt väike kogus MDMA HCl, mis on valmistatud vabalõhnast. Nii et värvus oli ilmselgelt kergelt pruunikas või kollakas, mis iganes, kuid kaugel soovitavast värvusest, isegi katsed näitasid puhtust umbes 95. Üleküllastunud vesilahuse kristallisatsioon ei andnud mingit tulemust, samuti atsetoon. Seega otsustasin viimase abinõuna teha katse IPAga.

Aruanne tulemuse kohta tuleb hiljem. Aga ma võin juba praegu öelda, et auväärse @G.Pattoni poolt mainitud IPA kogus on üsna ülemäärane. Mul oli 22 gr, seega alustasin 80 ml IPAga. Siis, kui hakkas keema - 82,6C, võtsin natuke mahtu maha kuni 60 ml ja lisasin aeglaselt soola. See lahustus täielikult ilma igasuguste raskusteta. Nii et hoidsin seda mõnda aega kuumal plaadil.

Lõpuks, kui ma nägin, et keeduklaasis tõuseb pulber (aga see võib olla ka mõni lahustumatu lisand), oli kogumaht 71 ml. Soola enda jaoks kulub 22,0/ 1,1 = 20 ml. Seega IPA maht on 71 - 20 = 51 ml, mis tähendab, et 1 ml kuuma keeva IPAga lahustab vähemalt 0,43 g MDMA HCl või isegi rohkem, vaatame.

IPA puhtus on >99,5.

Võib-olla on parem alustada 20 ml IPAga 10 g MDMA kohta?

M3pXx9ZyOR
 
Last edited:
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
550
Reaction score
298
Points
63
ärge muretsege, bro on kõik olemas, kuni te midagi ära viskate
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
ilmselt kasvavad mul käed perse välja. tegin nii nagu eespool kirjeldasin, jahutasin keeduklaasi RT-le ja panin selle 2 tunniks sügavkülma. siis näen ainult, et kogu RM on täiesti külmunud jää tükk. kas on mingeid soovitusi, mida teha? korrata protseduuri täiendava IPA-ga RM-is?

MStTcfsiEg
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Tegemist ei ole värviga. Probleem on selles, et kogu RM (MDMA HCL + IPA) on muutunud tükiks jääks (või pigem mingiks tihedaks pudruks).
Ma isegi lisasin 20 ml IPA-d, et suurendada kogu RM-i 80 ml-ni, ja jätsin selle mitte külmikusse, vaid sügavkülmikusse mõneks ajaks sama tulemusega: kogu RM muutus samaks pudruks ilma igasuguse võimaluseta saperate määrdunud IPA-st kloriidist.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
mõista teid.
kui püüate kristalle moodustada, siis on oluline aeglane jahutamine, kriimustamata nõud, samuti teha osaline aeglane alkoholi aurustamine toatemperatuuril. kui lahus on soolaga liiga küllastunud, siis langeb sool välja jahu.
 
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
jah, mul on tunne, et sool sadestub liiga kiiresti. võib olla, võiks olla õige jätta keeduklaas 5-8 tunniks RT-le, et näha, mis toimub.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Kristallide kasvatamiseks on parem jahtuda võimalikult aeglaselt toatemperatuuril ilma igasuguse raputamiseta.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
IPA kristalliseerumise neli katset. Täielik aruanne koos koguste, mahtude ja ajastusega
või FAST IS ALWAYS BAD!

IPA puhtus on >99,5.
Suhteliselt väike kogus MDMA HCl, mis on valmistatud freebase'ist, jäetud üleöö keeduklaasi. Nii et värvus oli ilmselt kergelt pruunikas või kollakas, mis iganes, kuid kaugel soovitavast värvusest, peale selle, et testid näitasid puhtust umbes 95. Proovi kaal - 22 g, proovi arvutatud maht - 22 / 1,1 = 20 ml.
Kasutatud segamisplaat.
Kõik jahutused on tehtud hermeetiliselt suletud keeduklaasis, et vältida niiskuse kinnijäämist õhust.

HtEHimR7MW

1. Kõigepealt valmistasin 60 ml keeva IPA 82,6C segamispliidil, seejärel panin soola, mis lahustus kohe. Arvestades nii kiiret lahustumist, otsustasin, et IPA maht oli liiga suur ja aurustasin veidi.
Keeduklaas jäeti kuumal plaadil jahtuma temperatuurini, mis võttis umbes 80 minutit, seejärel viisin selle sügavkülma.
Tulemus tuli ühe tunni pärast tiheda pudruna, ilma igasuguse jälgi määrdunud IPA-st.
RMi kogumaht pärast soojendamist RT-le oli 62-63 ml, see tähendab, et IPA jäägid olid 42-43 ml.
Tulemus: FAULT!

2. RM soojendati temperatuurini RT, seejärel lisati teatud IPA-d segades, et suurendada RM-i mahtu kuni 87 ml-ni RT all.
RM kuumutati 75 C-ni kuni täieliku lahustumiseni. Seejärel koguti alla RT-le kuumal plaadil (nagu enne), mis võttis 80 minutit, seejärel viidi sügavkülma.
Tulemust kontrolliti 5-6 tunni pärast: taas tihe puder.
Tulemus: FAULT!

3. RM soojendati mõningase segamisega RT-ni, seejärel kuumutati 75 C-ni kuni täieliku lahustumiseni. Siis koguti alla RT-le kuumal plaadil (sama nagu enne), see võttis 80 minutit, siis viidi külmikusse.
Tulemust kontrolliti 1 tunni pärast: jälle tihe puder.
Tulemus: FAULT!

4. RM soojendati mõningase segamisega RT-ni, seejärel kuumutati 75 C-ni kuni täieliku lahustumiseni. Seejärel kollektsioneeriti kuumal plaadil RT-le (nagu enne), mis võttis 80 minutit, ja jäeti mõneks ajaks RT-le. Kuna 120 minutit läks pärast kuumutamise lõpetamist: mõned kristallid ilmusid põhja. RMi kogumaht oli sel hetkel 81 ml - see tähendab, et kuumutamise ajal aurustati umbes 6 ml.
KlyiJnLASE

Seejärel jätsin RM-i veel 240 minutiks RT-le. Kui 240 minutit oli möödas, muutusid kristallid üsna nähtavaks ja läbipaistvaks.
AonWXsdmeb
Nii viidi keeduklaas 2 tunniks piiritusse ilma märgatavate muutusteta.
Järgmise sammuga viidi keeduklaas sügavkülma, et lõpetada protsess.
2xKUoFEOns WglyqFQiKS

Tulemus: SUCESS!

Loodan, et see täielik kirjeldus aitab mõnedel uustulnukatel mahu ja ajastuse hindamisel ja võimaldab neil vältida minu vigu.

Kokku yeld on 18,5 gr.
3.5 gr on kuskil määrdunud IPA-s või aurustunud((((
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Tegelikult on see mdma jaoks vastuvõetav värv =)
Ma kirjutasin teemas Rekristallisatsioon ja kuumfiltreerimine (laboriküsimuste rubriik), et tuleb rakendada kõige aeglasemat jahutust. Samuti ei tohi kasutada sügavkülmikut -17*C. Tasub jahutada 3-4*C juures tavalise külmkapi jahutuskaameraga.
IPA-d võib aurustada emalahuses kuumal plaadil umbes 1/2 või rohkem ja aeglaselt jahutada, et saada teise partii veidi mustemad kristallid.

Igatahes, õnnitlused ja tänud täieliku aruande eest koos "FAULT!" tulemustega. See aitab inimestel mitte korrata samu vigu.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Jah, see on vastuvõetav. Katse metanooli ja joonlauaga näitab samuti suurt protsenti. Igatahes otsime kõige puhtamat toodet. Sellepärast ongi kõik need jõupingutused.
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Ma tegin seda niimoodi juba ammu:



1 liiter Ipa (isopropüülalkoholi) 99% laboratooriumiklassi ("apteegiklassi" ei tööta)

1 liiter 99% atsetooni ("apteegiklass" ei tööta ja vähem kui Mercadona)

1 klaas 1 liiter

1 keeduplaat (aga kuna seda ei ole kõigil, siis võib kasutada ka kahekordset keedukatelt)

1 laboritermomeeter

See on kõik.


Iga grammi Mdma kohta vajame 3,50 ml ipa (mõõtmised on väga olulised!)

Paneme ipa keeduklaasi ja ka termomeetri, mis puudutab ipa't
Kuumutame ipa 55 kraadini (ei tohi ületada 60 kraadi)


Kui meil on see temperatuur saavutatud, paneme Mdma ja see lahustub



Katame klaasi paberitükiga ja jätame 4 tunniks toatemperatuurile.



Pärast neid 4 tundi peaks see olema külmkapis päev aega



päev pärast külmutamist veel üheks päevaks ja kristallid on juba moodustunud



Esimene partii:
Vala määrdunud ipa teise klaasi ja pane see tagasi sügavkülma.

kristallidega keeduklaasi lisame atsetooni (pool ipa) keeduklaas on nii külm, et kristallid lahustuvad ja atsetoon blokeerib selle.

umbes tunni aja pärast, et sama atsetooni kallame selle määrdunud ipa klaasi ümber

Laseme kristallidel kuivada ühe päeva.

Miks me lisame ipa'le atsetooni? Sest seal on veel kristallid, aga meil on vaja atsetooni, muidu ei teki kristalle.

Visatud atsetooniga lisame selle sügavkülmikust määrdunud ipa-klaasi. Ilma atsetoonita ei moodustu teine partii kristalle!

Nende kristallide moodustumine võtab kauem aega, jätke need paariks päevaks sügavkülma.

Võtsime klaasi välja ja viskasime ära määrdunud ipa.

Lisame atsetooni, et kristallid ei lahustuks. Kui klaas on toatemperatuuril, viskame atsetooni ära ja laseme kristallidel kuivada
 

Attachments

  • BsgKQplDIq.jpg
    BsgKQplDIq.jpg
    485.1 KB · Views: 365
  • PmGt5pj3nx.jpg
    PmGt5pj3nx.jpg
    159.5 KB · Views: 352

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Nagu ma aru saan, on MDMA lahustuvus keevas IPA-s umbes 1,4 ml IPA-d 1 g kloriidi kohta.
Võib-olla saate täpsustada, milline on MDMA lahustuvus IPAs temperatuuril RT ja külmutatud IPAs?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Leidsin empiiriliselt huvitava fakti. Lahustuvus IPA-s sõltub puhtusest.

Mul oli kaks partiid, üks pärast ABE, puhas valge, teine pruunikas pärast kristalliseerumist vees.

Mõlemad partiid lahustusid IPA-s samast pudelist T=65C juures.
Klooriidi kaal - 70 gr
IPA kaal - 193 g

Esimene kolb lahustus täielikult.

Teises kolvis tekkis lahustumisega probleeme: Pidin lisama 9 g IPA-d, et see täielikult lahustuks. IPA kaalu korrigeeriti täieliku lahustumise hetkel, et täiendada aurustunud.

Kristalliseerumise käigus oli teises kolvis näha ka pinnal hõljuvaid kloriidihelbeid. Esimeses kolvis seda ei täheldatud. Ilmselt on tihedus erinev tänu saasteainetele.

QxRzqkinOs
 
Last edited:

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
nagu G.Patton ütleb, puhas mdma on see:
 

Attachments

  • pjVyRnK476.jpg
    pjVyRnK476.jpg
    1.2 MB · Views: 320

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
9
Points
8

Tere, ma teen palju shity mdma puhastamist ja nüüd on mul probleem.
Ma teen atsetooni washe, oli kena i värvi mitte liiga halb.
Siis lahustada kuuma IPA (väga kena värvi selge) crash kristallid ,filtreerida ja kuivatada.
Lahustada uuesti IPA ma tahan teha suuri kristalle ( ma teen palju kordi) kuumas satured IPA ja külvata lahus, seekord lasin lahuse kuumal plaadil 80 celcius kogu öö, teisel päeval, kui ma kavatsesin alustada aeglast ramp down temp kasvada... ma näen kõik Lahus Dark! väga vastik. ma lülitan soojuse ja lase jahtuda. Lõpeb hullem kui alguses tõesti räpane shity suhkrustatud kristallid. Ma lasen kuivada ja teha teisi atsetooniga pesu.. ja on looooot õli, kui ma evap atsetooni teise pesu...! !
Mis kurat see punakas tume õli on? lahustub vees/alkoholis/atsetoonis

Võibolla võib kuumus lagundada MDMA hcl või mingi impuriit?


PD: Mis te arvate antisolventi krahhist atsetooniga/ipa? millal on parem?
Võib olla hea... vaba alus MDMA ekstrakti dietüüleetriga ja recrash mõne ml kloorhappega 37%?

aitäh boss
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Tere, teie MDMA reageeris hapnikuga õhus. Mis mõttes kuumutatakse öösel 80*C juures? Ma arvan, et kogu IPA aurustati ja teie toodet kuumutati keeduklaasis 80*C juures. Te peate lahustit kuumutama, et suurendada MDMA lahustuvust minimaalses koguses lahustis. Seejärel jahutage seda aeglaselt, et kasvatada kristalle.

Lisateave ümberkristalliseerimise ja kuuma filtreerimise kohta
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
9
Points
8
IPA ei aurustunud, sest oli plommikolvis rõhu all, ma teen seda paar korda ja kasvatan suuri kristalle, võib-olla oli see õnnelik...?
Nii et MDMA hcl reageerib oksiiniga ja laguneb milleks? mis on oksüdatsiooniprodukt?
ma arvan, et MDMA oli tõesti kuumakindel.

tänu
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Ma ei tea. Ma arvan, et tõrvatooteid. Seal võib olla liigne HCl-hape, mis oksüdeeris teie toote keetmise ajal.
Ma ei tea, kuid teie viis on ohtlik (kolb võib plahvatada) ja seda ei ole mõtet kuumutada nii kaua aega.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
9
Points
8
Pärast atsetoonipesu ja ühte ümberkristalliseerimist ipa-s võib ikka veel olla hcl-i ülejääk? kas te saate mulle palun rohkem selgitada?

Oli tugev magus aroom, kui ma promt teist kuuma ümberkristalliseerimist, kui punane õli ilmus, väga tugev. Nüüd mis on jäänud ma pesen atsetooniga nagu 6 korda o 7 puhtaks jälle.. oli valus perse aga.. vaatame mis juhtub normaalse rekristallisatsiooni.

Mis te arvate a/b metoodika puhastamiseks? Lahustage vees Alus hidroksüsoodiumiga ja ekstraheerige dietüüleetriga ja sadestage hcl nagu shulgin pikhal või mulli hcl gaasiga.

aitäh!!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Ei, kindlasti ei ole happeid. Mis põhjusel teie manipulatsioonid IPA-s keetmisega? Ma tõesti ei mõista teie motivatsiooni. Te ütlete mulle, et olete oma toote juba pestud ja ümberkristalliseerinud. Kas teie toode ei tõesta teid pärast seda?
Ma postitasin teema amfetamiini a/b ekstraheerimise kohta. Siin on sama protseduur HCl gaasiga väävelhappe asemel.
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
9
Points
8
Ma ei saa aru, miks ei krahhi valged kristallid.. krahhi litlle pruun..ja ma teen teise rex. ma teen 3 . Võib-olla on reaktsioon, mis algab ja mida saab peatada? Kui ma kuumutan IPA teise rekristalliseerumise jaoks, hakkan jälle tumedaks litlle'ile.

Meetod lisades tilgad hcl 37% lahus eetrisse, ei tööta hästi? on lihtsam liiga mulle nüüd,,

On kasvada suured kristallid..ma teen seda paar korda ja töö.. ja piperine to, 70 celcius.. satured lahus ,külvamine kork kolb (on, et need on steriliseerimiseks ja võib hoida rõhku) ja siis aeglustada temp üks või kaks päeva...ainult lõbu ma armastan näha suuri kristalle.

ma teen seda paar korda..ja pole probleemi...võibolla on midagi veel tootes enne puhastamist, mis reageerib
Tänan mees sorry kõik küsimused...
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Nüüd on mul 100% tõendeid, et MDMA pikaajaline kokkupuude kõrgel temperatuuril mõjutab värvi.

Ma kasutan erinevaid kristalliseerumismeetodeid ja minu jaoks ei ole probleemiks saada puhtaid valgeid kristalle. Tavaliselt ei võta kuumutamine palju aega ja kristallid on täiesti valged.

Kuid seekord proovisin teha midagi minu jaoks uut, lihtsalt selleks, et kristallid oleksid suuremad ja läbipaistvamad: "Per aspera ad astra".

Kasutasin sama partii puhast valget pulbrit pärast ABE, kui lahus oli valmis, oli see sama värvi nagu tavaliselt, läbipaistev kergelt pruunikas. Jätsin selle 10 tunniks keeduplaadile, T enamasti 40-70C.

Kahjuks tegin arvutustes vea ja minu ootused ei täitunud. Selle tulemusena pidin kogu selle partii uuesti kristalliseerima. Kui ma tegin oma lahuse valmis ümberkristalliseerimiseks, oli see palju halvem kui varem.
ZkcX30qVLh


Ikka veel on lahtine küsimus, mis see on. See võib olla karboolhappe süsinik. Samuti võib see olla soola loomulik omadus muutuda kuumutamisel tumedaks: juveliirid kasutavad seda sageli ja kuumutavad kive pikka aega, et muuta värvi.

Kuid ma märkasin, et MDMA HCLi lahus, mida ei ole puhastatud aluse ekstraheerimisega, muutub palju tumepruuniks ja isegi palju kiiremini.

Nii et ma usun, et ikkagi on olemas mingi kõrvalsaadus (mitte palju, võib olla 1-2%), mis muutub kuumutamisel mustaks.
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Tere, paljudel orgaanilistel ühenditel on kalduvus pärast kuumutamist tumedamaks muutuda. Õhuhapnik reageerib sellega kõrgema temperatuuri korral hästi. Samuti võib toimuda dimeriseerumine olla.
 
Top