Nitroetaani allikas

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Mõni aeg tagasi komistasin juhuslikult selle huvitava toote peale. Paistab 16 untsi (473 ml) väheke admixtureeritud nitroetaani. Kas keegi on proovinud seda destilleerida ja nitroetaani saada?
Cuccio Pro Step 6 Powder Polish Deep System Brush Cleanser Refill, 16 oz
RCJu5TVjwq
 

Huey Freeman

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
21
Reaction score
7
Points
3
kas see vajab veel sammu, kuni seda ohutult kasutatakse p2np sünteesi jaoks?
 

OTC_HomeChemist

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2024
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Näeb ilus - teine toode, mis töötab ja sisaldab umbes 40% nitroetaani, on Acrifix 1S 0117, sellest saab kergesti destilleerida... Olen kasutanud 30cm kolonni ja see töötas hästi.
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Enamikus riikides on saadaval ainult väike 14ml pudel! Aga kui te saate suuremaid 480ml ja 900ml pudeleid, siis on see tee, pärast destilleerimist töötab see 100% enamiku sünteeside jaoks.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ma tegelikult leidsin oma P2NP-sünteesi jaoks ühe pudeli. Nüüd on mul vaja ainult N-butüülamiini (sellega on probleeme).
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Võite kasutada ka teisi amiine, näiteks isobutüülamiini, mida on lihtne saada valiini a-aminohappe dekarboksüülimise kaudu.
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
heksametüleentetramiini (urotropiin, heksamiin) võib kasutada intad tsükloheksüülamiini asemel MDP2NP ?¡?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
ei, otsige esmaseid alifaatseid amiine
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Tänan, ma küsin, sest see..
"Lahustage 140g (1 mooli) heksametüleenetetramiini (urotropiin, heksamiin) ja 157,5g (1,05 mooli) naatriumjodiidi (või 174g (1,05 mooli) kaaliumjodiidi) 1000ml kuumas 95% etüülalkoholis (190-prooviline teraviljapiiritus). Seejärel lisatakse 243g bromosafrooli (1 mol) ja lahusel lastakse seista, kuni ei teki sadestumist. Seejärel juhitakse segusse HCl gaasivool, kus sade hüdrolüüsub, lahustub ja ammooniumkloriid sadestub. Ammooniumkloriid filtreeritakse ja filtraadi alkohol eemaldatakse destilleerimise teel vähendatud rõhu all. Puhastatakse järelejäänud tooramiin, vabastades vaba aluse NaOH lahusega (45 g NaOH 135 ml vees). Õli ekstraheeritakse eetriga (või tolueeniga, metüleenkloriidiga jne) ja konverteeritakse HCl-soolaks HCl gaasivooluga. Eetrist tekkinud kristallid filtreeritakse."
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Ma ei ole kindel, kas oli vana valem või mitte, kuid selles pudelis, mida nad tänapäeval müüvad, on endiselt peamiseks koostisosaks nitroetaan, kuid see on 50/50 atsetoon ja nitroetaan. Kindlasti tuleb enne kasutamist destilleerida. Tegelikult ilmselt kaks või kolm korda, sest ma tean absoluutselt, et atsetoon tekitab sünteesi käigus probleeme. Ikka töötab lihtsalt tean, et saate 8 oz või võib-olla seitse sellest, mida soovite ja ülejäänud anda seda sõbrannale kasutada oma küünte jaoks.
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Olin selle toote vastu varem huvitatud ja pärast uurimistööd lugesin, et see sisaldab 99% nitroetaani ( materjali ohutuskaart )
Kuid ma lugesin kuskilt internetist, et keegi oli seda proovinud ja ütles, et see sisaldab ainult väikest kogust nitroetaani (vist 10%).
 
View previous replies…

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ma olen uudishimulik, kas nad kasutasid "Step 6" ja mitte mõnda muud sammu selles tooteperekonnas. AFAIK samm 6 on ainus, mis on peamiselt nitroetaan. Samm 8 on atsetoon ja nitroetaan.


"Cuccio Pro Powder Polish Dip System Step 8 Dipping Powder Remover"
Keemiline nimetus massiprotsent CAS nr.
ATSETOON 60-75% 67-64-1
NITROETAAN 25-40% 79-24-3
 
View previous replies…

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Nad kasutasid "sammu 6"

HIGGS BOSSON ütles eespool, et ta ostab selle kellelegi testimiseks, nii et varsti saame teada tulemused
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Samm 6 on 50% atsetooni ja 50% nitroetaani . Ma tean, mida SDS ütleb, kuid see valetab. Ma olen destilleerinud seda esmakordselt see oli vähemalt pool atsetooni tulevad üle 55c või nii. Siis hüppas umbes 120 C ja ülejäänud tuli üle. Ma ka destilleerisin seda umbes kaheksa korda üle ja ümber, sest iga natuke atsetooni sõna otseses mõttes takistab reaktsiooni, milleks kõik seda kasutada tahavad ja see lihtsalt ei kristalliseeru pärast seda, mis iganes. See oleks pidanud üle tulema 114c juures. Midagi on selle kraamiga kindlasti viltu ja ma ei hakkaks sellega jamama. Seal on veel üks variant, mis sõna otseses mõttes ei ole midagi muud kui nitroetaan....
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Jah, ma võin kinnitada, et see toode töötab.
Destilleerige see kõigepealt ja kasutage siis nagu tavaliselt.
Ainus probleem on see, et nad tulevad tillukeses 14ml pudelis ja neid tõenäoliselt kaotatakse unustusse... nii et hankige seda, kuni saate...
Suurbritannias olid mõned 480ml pudelid, ma arvan...
Palju õnne!
 

waltjr5858

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 5, 2024
Messages
26
Reaction score
8
Points
3
Alles hiljuti sai üks pudel lahti ja peaaegu pool tuli üle atsetooni keemistemperatuuril ja ülejäänud 120.... veidi kõrgemal kui 115 ish, mis nitro peaks olema, kuid piisavalt lähedal. Seda disstileeriti 7 korda, et saada kogu atsetoon välja ja ikka oli probleeme p2np kristalliseerumisega. Tegin sama kraamiga aga vahetasin nitro vastu tuntud head kraami ja töötab ideaalselt nii et ma ei ole kindel mis nendes pudelites nüüd on...
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Jah! Hankige see, kuni saate! toode on varsti "End Of Line".
 
Top