Nitroetaani allikas

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ma tegelikult leidsin oma P2NP-sünteesi jaoks ühe pudeli. Nüüd on mul vaja ainult N-butüülamiini (sellega on probleeme).
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Võite kasutada ka teisi amiine, näiteks isobutüülamiini, mida on lihtne saada valiini a-aminohappe dekarboksüülimise kaudu.
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
Tänan, ma küsin, sest see..
"Lahustage 140g (1 mooli) heksametüleenetetramiini (urotropiin, heksamiin) ja 157,5g (1,05 mooli) naatriumjodiidi (või 174g (1,05 mooli) kaaliumjodiidi) 1000ml kuumas 95% etüülalkoholis (190-prooviline teraviljapiiritus). Seejärel lisatakse 243g bromosafrooli (1 mol) ja lahusel lastakse seista, kuni ei teki sadestumist. Seejärel juhitakse segusse HCl gaasivool, kus sade hüdrolüüsub, lahustub ja ammooniumkloriid sadestub. Ammooniumkloriid filtreeritakse ja filtraadi alkohol eemaldatakse destilleerimise teel vähendatud rõhu all. Puhastatakse järelejäänud tooramiin, vabastades vaba aluse NaOH lahusega (45 g NaOH 135 ml vees). Õli ekstraheeritakse eetriga (või tolueeniga, metüleenkloriidiga jne) ja konverteeritakse HCl-soolaks HCl gaasivooluga. Eetrist tekkinud kristallid filtreeritakse."
 
Top