Uute d-Methi marsruutide katsetamine (minu jaoks) ilma P2P või P2NP-ta.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nüüd, kui mul on veidi aega tootmise vahel, katsetan neid marsruute ilma P2P või P2NP-ta, mida ma ei ole kunagi varem teinud, sest need uued lähteained ei olnud kättesaadavad või ma ei otsinud neid:

2-Bromo-4'-metüülpropiofenoon->2-Bromopropiofenoon->Efedroon->d-efedroon->d-sekundaarne amiin->d-Meth

2-Bromo-4'-metüülpropiofenoon->2-Bromopropiofenoon->2-Bromopropiofenoon->Ephedron->l-ephedron->l-ephedriin->d-Meth

2-Bromo-4'-metüülpropiofenoon->2-Bromopropiofenoon->Ephedron->dl-ephedron->dl-ephedriin->dl-Meth->d-Meth


Nagu näete, võib esineda mõningaid erinevusi sõltuvalt sellest, milline toode valitakse enantiomeeri eraldamiseks.
Siiski on selge, et mida varem seda tehakse, seda vähem reaktiive kasutatakse, kuna töötlemiseks jääva toote kogus väheneb.
Oluline on kaaluda selle protsessi keerukust iga toote puhul ja võimalikku mõju järgnevate protsesside kiraalsusele.
Ma ootan mõned tellitud reaktiivid, et lõpetada marsruudid, kuid need peaksid toimima korralikult.
Kui kellelgi on juba kogemusi mõne neist, on kõik soovitused või näpunäited teretulnud.
Tänud.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
See skeem on õige, mõnda aega tagasi sain selle sama marsruudi Poola allikas sõprade, ma kasutan neid reaktiive edukalt.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ma maksin 220 eurot ja esitan @btcboss2022 jääproovi laseb varsti näha tulemusi, võib võtta kuni 2 kuud (proov on teel)
 

Attachments

  • pFwWJgXy31.png
    pFwWJgXy31.png
    27.4 KB · Views: 114
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Propiofenoon->2-Bromopropiofenoon->Efedroon->Efedriin->dl-Meth->d-Meth
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Jah, ma arvasin, et see tundus korrektsem.

Sa võid ka teha kerge variatsiooni ja teha PPA ja teha D amph kui ma mäletan või 4-mar jaoks thr arenenud
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pärast väikseid katseid tundub kõige lihtsam viis:

2-Bromo-4'-metüülpropiofenoon->4'-metüülfedroon->Efedroon->dl-Efedriin->dl-Meth->d-Meth
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Kuidas lõikate 4-metüüli ära aromaatselt ringilt?

Ka lahutus racemaat oleks parem teha efedriini, See toimib palju paremini siis siis Meth, teine kiraalne keskus, mis annab rohkem pidamist, et klammerduda. Ma arvan, et siin toimib viinhape ilma probleemideta.
 
View previous replies…

hoboking

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 13, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
nii et 4-metüülmetamfetamiin oleks lõpptoode?see on üsna nõrk ravim võrreldes metamfetamiiniga
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Naaa, ta ütleb selgelt, et ta tahab d-Methi
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Oh aitäh ma arvasin, et on raskem teha seda efedriini ma mäletan lugeda, et kuskilt ma ei tea kus nüüd hahah
Tundub, et sa lugesid minu mõtteid hahaha 4-metüüli küsimuse üle mul on selles küsimuses dilemma.
Idee oli oksüdatiivne demetüleerimine, et selektiivselt oksüdeerida metüülrühm metüleenrühmaks, kuid ma oleksin samas olukorras, ma arvan, et metüleeniga ei ole lihtsam, nii et 3-4 päeva tagasi mõtlesin, et võtan selle maha 2-Bromo-4'-metüülpropiofenoonist lihtsalt kuumutades seda NaOH lahusega, nii et uus skeem oleks selline:

2-Bromo-4'-metüülpropiofenoon->2-Bromopropiofenoon->Efedroon->dl-Efedriin->l-Efedriin->d-Meth.

Tänan teid.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Hankige propiofenooni (Poolas pole probleemi), bromineerige NBS-iga 2-positsioonis (tosiinhappega on see väidetavalt peaaegu kvantitatiivne), tehke asendamine metüülamiiniga (lisage väike kogus NaI-d, kui see on ämblik) ja seejärel optiline lahutus, millele järgneb ketorühma redutseerimine NaBH4-ga alkoholiks. Või esmalt redutseerida alkoholiks ja siis lahustada? Mis iganes töötab kõige paremini,
Kõik proovitud ja lihtsad ja enamasti väga suure saagikusega reaktsioonid. Kõiki vajalikke kemikaale on lihtne hankida. Teha 4-MMC 4-metüülist see on mõttekam.
Lahutamiseks on vaja kiraalset hapet, viinhape tuleb esimesena meelde, kuid efedriin oli vanasti kõige eelistatum kiraalne lahutusaine hapete jaoks. Kirjanduse otsing, MIS nad tollal suures stiilis lahustasid, toob kindlasti välja mõned tänapäeval kergesti kättesaadavad kiraalsed happed. Kuna see, mis töötas ühel viisil, peab töötama ka teistpidi.

Palju õnne
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Tere,

Suur tänu info eest leidsin propiofenooni ja broomi pakkumise, nii et ma teen seda nii, nagu te ütlete.
Resolutsioonist tegin sadu d-tartaariga koos racemic meth, mdma ja mõned päevad tagasi tegin seda ka 4MMC-ga.
Aga nüüd tellisin O,O-dibensoüül-2R,3R-viinhape tundub kõige tõhusam ja ma proovin seda koos racemilise efedriiniga. Ma uuendan teid.
Aitäh.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
. 2022 May 13;27(10):3134.
doi: 10.3390/molecules27103134.

Kahe erineva kasutusega viinhappe derivaatide ja nende naatriumsoolade farmaatsia-aluste optiline lahutus: Raseemiline efedriini ja klooramfenikooli alus


siin! Artikkel on tasuta pub-medis siin:
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ma maksin 220 eurot ja esitan @btcboss2022 jääproovi laseb varsti näha tulemusi, võib võtta kuni 2 kuud (proov on teel)
 

Attachments

  • 8ZeSEnk6hr.png
    8ZeSEnk6hr.png
    27.4 KB · Views: 99

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ja kui teil on õige stereoisomeer metkatioon peaks olema võimalik teha redutseerimist d-metamfetamiiniks otse, ilma (pseudo)efedriini esmalt valmistamata. See peaks ka üldist saagist parandama.

Sellegipoolest oleks minu arvates parim viis minna BMK -> P2P - reduktiivne aminatsioon (S)-(-)-α-metüülbensüülamiini ja NaBH4 abil -> d-N-bensüülamfetamiin -> debensüülimine ja monometüülimine ühes potis Pd/C ja paraformaldehüüdiga, mis toimub CTH stiilis reaktsioonina formiaatsoolade kui vesinikdoonoritega -> d-metamfetamiin.
Puuduseks on Pd/C kõrged kulud, kuid toote väärtust silmas pidades on see siiski seda väärt.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Otse?
Kuni ma tean, peaks olema nii:
Propiophenone->2-Bromopropiophenone->Ephedrone->d-ephedrone->d-Secondaryamine->d-Meth.
Right?
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Propiophenone->2-Bromopropiophenone->Ephedrone->d-ephedrone->d-Meth
ephedrone on metkatioon ja ma usun, et seda saab otseselt taandada metamfetamiiniks. Ma mõtlen, et sa redutseerid korra efedriiniks ja siis redutseerid uuesti? Ma wlll vaatan järele, ma olen küll kindel, et Birch (liitium või naatriummetall vedelas ammoniaagis) teeks seda. Mis redutseerimissüsteemi sa mõtlesid efedriini redutseerimiseks?

Miks sa kirjutasid efedriini asemel sekundaarne amiin? Metkatioon nagu efedriin nagu metamfetamiin on kõik sekundaarsed amiinid, kuna neil on metüülrühm amiinil.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ok vaatasin järele ja pole probleemi, H3PO2/H3PO3/punane fosfor + jood redutseerivad karbonüüle süsivesinikuks ütleme, et =O metkatiooni eemaldatakse. Kuna tegemist on kahekordse redutseerimisega, siis tuleb fosforiühendi ja joodi koguseid kohandada, aga see on kõik.

Ja btw. isegi H3PO4 koos NaI või KI töötab, kuigi vähenenud saagisega.

H3PO3/I või H3PO2/I on parim viis, RP/I on üsna vägivaldne ja H3PO4/NaI või KI on väiksema saagisega.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ma arvasin varem, et reduktiivne aminatsioon nabh4 ja metüülamiiniga metkatinooni puhul võib anda N-metüülamfetamiini.
Teoreetiliselt reageerides metüülamiiniga aminiseeritakse metkatinooni ketoonrühm, viies sisse N-metüülmetüülrühma, mis on vajalik N-metüülmetamfetamiini jaoks.
Redutseerija nabh4 hõlbustab ketooni redutseerimist sekundaarseks amiiniks.
Kuid sellest protsessist saadud sekundaarne amiin ei ole täpselt N-metüülmetamfetamiin, vaid N-metüül-2-amino-propan-1-oon.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ma just mõistsin, et efedroon on altid keto-enooli tautomeeriale ja tõenäoliselt rassemiseerub lahuses. See kõlab halvasti, kuid tegelikult võisite siin komistada midagi väga kena. Kuna te saate ikka veel d-isomeeri kristalliseeruda lahusest, kuna lahustamata kujul ei toimu rassemiseerumist. Ja kui d-isomeer on välja kristalliseerunud, saate kasutada Viedma küpsemist või sarnast tehnikat ja saate lõpuks 100% d-efedronsoola.

Ja te võite selle soola portsjoniteks visata otse H3PO3 / I reaktsiooni, kus see redutseeritakse koheselt d-Methiks, ilma et oleks aega rassemiseeruda, tugevalt happelised tingimused aitavad seda ka vältida. See tähendab, et te ei kaota d- lahutades ühtegi oma toodet, kõik muutub d-ks.

Ja ei, see ei tööta Methi või Amph puhul, see töötab ainult ühendite puhul, mis racemiseeruvad iseenesest või mida saab racemiseerida, lisades lahusesse midagi (ülitugevat baasi vms).
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Nii et sellisel juhul, et d-efedroon oleks tahkes osas, pean kasutama l-tartaari ja ma arvan, et see oli trükiviga, kuid oleks H3PO2 / I reduktsioon.
Suur tänu teie abi eest.
 
Top