Kõige lihtsam retsept kristallilise mefedrooni jaoks

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Selle meetodit on võimalik kohandada 3-cmc jaoks, muutes 2b4m 2b3c?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
jumala eest, miks kurat sa tahad seda jama teha, sest ma tean kuradi hästi, et sa ei tee seda enda jaoks.

lõpetage inimeste mürgitamine ja tehke head ainet nagu 4mmc või 3mmc, kurat, tehke isegi 2mmc, aga jätke need klooritud kassid kuradi rahule.

ma luban sulle, et inimesed on 1000x rohkem rahul ja tulevad tagasi rohkem 4mmc järele.
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Klooritud katinoonid ei ole sama mis klooritud amfetamiinid. Welbutriin on 3 klooritud katinooni to, ja inimesed söövad seda koguses 200-300 mg päevas aastaid.
Kõik spekulatsioonid 3-cmc toksilisuse kohta põhinevad 4-kloroamfetamiini neurotoksilisusel. Kuid 4-CA põhjustab serotoniini neurotoksilisust, sest on tugev serotoniini vabastav lika MDMA ja neurotoksilisuse mehhanism on sama, kuid võimsam.
MDMA tõstab serotoniini 900% võrra
4-CA 1100%.
Ja mõlemad kestavad 4-5 tundi
3-CMC tõstab serotoniini 300% võrra 30-45 minutiks.
On veel mingeid lolle küsimusi?
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
51
Reaction score
23
Points
18
jah, te räägite jama, sest ma ei öelnud midagi neurotoksilisusest, rääkimata serotoniini toksilisusest.

ei tea, kust sa selle võtsid, samuti ei öelnud midagi klooritud amfetamiinide kohta, imelik.

ma ei öelnud isegi mitte midagi mingist toksilisusest, sa lihtsalt tegid otsekohe järeldusi.

wellbutrin on juba ammu olemas ja hästi uuritud, muidu ei oleks see ravim.

wellbutriin ei ole ka tsütotoksiline, samas kui 3cmc on, otsene mürk. sitt teeb ninna augud (ma tean, et see ei ole tsütotoksilisus, aga siiski), ja sellest neurotoksilisusest.

Kuigi see ei ole veel tõestatud, usun, et see peab olema tõsi, üks öö 3cmc-ga halvendab minu HPPD-d kuradi palju ja jätab mu nägemise halvenenud rohkem kui üheks nädalaks, samas kui 2 päeva purjuspäi 4mmc, mis vabastab rohkem serotoniini kui MDMA, teeb mu nägemise halvemaks 2 päeva jooksul ja see kahjustab vähem kui 3cmc.

peab olema ka dopamiini suhtes toksiline, sest selle mõju sarnaneb Parkinson'i varajaste tunnustega, värisevad jäsemed või värinad, värisev hingamine, vaikne kõne, mälu halvenemine, kõndimise ja koordinatsiooni halvenemine, jäik emotsioonideta nägu, kükitamine... ja see kestab paar päeva pärast selle võtmist.

uuringud 3cmc neurotoksilisuse kohta ei ole veel isegi läbi viidud, nii et see ei ole 100% mitte tõsi. see analoogia klooritud amfetamiinidega ei tõesta ega lükka midagi ümber.

mul on rumal küsimus, kas te disproove'ile, et 3cmc on KAHJUTABIK/TOKSIK EI NEUROTOKSIK?

õppige lugema või ärge tehke kohe järeldusi.

ma mõtlesin "mürgistuse" all seda, et see on äärmiselt kahjulik ja toksiline organitele ja rakkudele.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Kas keegi teeb sellest sünteesi suurema saagise ?
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Sa mõtled, et järgitud see postitus täielikult võiks saavutada nii suure saagikuse või on mingi trikk ? Ma lihtsalt on ikka veel natuke segaduses NMP kohta, pärast metüülimist, kas ma peaksin seda kohe hapestama või NMP lisamine on vajalik osa ? Kui see on vajalik, siis mida see teeb sünteesiga ? Olen lihtsalt uudishimulik selle kohta
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3
Seda retsepti saab kohandada metkatinooni/etüülkatinooni?
Lihtsalt asendades 2b4m 2b-propiofenooni ja metüülamiini etüülkatinooni puhul etüülamiiniga?
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Ma teen seda vaid korra, teen ise metüleenilahust, kasutasin selleks külma destilleeritud vett, siis lisan selle 2b4mp koos benseeniga, kuidagi näen juba kihtide eraldumist, keegi oskab mind aidata ? Sest ma pesen seda veega järgmisel sammul, lõpuks on tulemus nii väike, kardan, et toode jäi veekihti, mitte ülemisse orgaanilisse kihti
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
28
Reaction score
12
Points
3
Kui see on tõesti metüleen ja mitte trükiviga, siis te ei saa sellest kunagi toodet; te peate lisama metüülamiini lahusesse ja see on alles siis, kui reaktsioon on lõppenud, et mef lahustub benseeniks, 2B4M on polaarne, seega lahustub vees, seal toimub reaktsioon
 
View previous replies…

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Vabandust, see on tüübiviga, see, mis mul on cas 593-51-1; pärast teie arvamuse lugemist, kas ma saan põhimõtteliselt kasutada ainult vett, et lahustada cas 1451-82-7, seejärel lisada NaOH vees, segada see kõigepealt kokku, seejärel lisada aeglaselt MA.HCI RM-i ja segada, kogu protsess peaks olema alla 30 Celsiuse ja suletud. Lõpuks lisasin lõpuks benseeni ekstraheerimiseks ja happesin benseenikihi. Kas see oleks sama või on teil selle idee kohta mõni nõuanne ? Kuna mul oli eelmisel korral ainult paar grammi toodet benseenikihist, usun kindlalt, et enamik reageerimata Cas 1451 jäi veel veekihti, ma ei tea meeleheitlikult, kuidas seda eile parandada.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Kuna mul on tingimus, et mul ei ole seekord mingeid laboriseadmeid, mul on ainult plastkast, ämber, tass ja külmik, nii et MA.solution 40% MA.HCI-st valmistamise protsess on minu jaoks väga raske, ma loodan, et mul on mõned professionaalsed nõuanded.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Mul on hulk küsimusi, millele loodan, et keegi oskab mulle vastata.

1. Lahusti
Benseeni on ELis raske saada ja pärast selle sünteesi arutamist olen otsustanud kasutada selle asemel DCMi. Algne retsept kasutab 200 ml benseeni, kuid tundub, et DCM-i kasutamisel on 500 ml populaarne kogus sama koguse 2b4mp jaoks. Kuidas mõjutab erinev lahusti kogus protsessi? Kas lisaks paremale termilisele stabiilsusele aminatsiooni ajal (rohkem lahustit = suurem RM maht = see ei kuumene nii palju võrreldes väiksema RM mahuga), kas suurema lahusti kasutamisel on ka muid eeliseid? Ja kas 500 ml DCMi saab vähendada näiteks pooleks, st 250 ml-ni? (Olen teadlik DCMi madalast keemistemperatuurist ja vajadusest hoida RMi temperatuur alla 40 °C.)

2. Metüülamiin (MA)
MA-hüdrokloriid (MA.HCl) näib olevat populaarne alternatiiv vesilahusele MA-le (lihtsam transport, ladustamine, stabiilsus). Kas RM-i saab lihtsalt lisada aluse koos 2b4mp ja lahustiga ning seejärel lisada MA.HCl otse RM-i? Mulle on soovitatud kasutada alusena trietüülamiini, kas NaOH töötaks sama hästi?

3. Hapestamine
Selles retseptis juhitakse, et koostada HCl segu atsetoonis ja lisada see segu RM-i väikeste portsjonite kaupa. Teistes õpetustes lisatakse kõigepealt atsetoon ja seejärel HCl tilkhaaval. Kumb viis on parem ja miks?

4. Filtreerimine
Kuna tegemist on kõige lihtsama retseptiga, siis vaakumfiltreerimine Schott/Buchneri lehtri abil ei ole võimalik. Kas selle asemel saab kasutada kohvifiltreid ja gravitatsioonifiltreerimist?

5. Atsetoon
Minu atsetoon on deklareeritud >99,6 % puhtana, veesisaldust tootja ei deklareeri. Kas minu atsetoon loetakse selle rakenduse jaoks kuivaks?

6. Isikukaitsevahendid
Kas gaasimask on vajalik või saab seda hea ventilatsiooni korral või töötades vabas õhus tiirutada?

7. Jäätmekäitlus
Näen kolme liiki jäätmeid:
  1. 2. etapis vaba aluse loputamisel ära visatud vesifraktsioon. See peaks olema lihtsalt vesi, milles on veidi broomi, kas see on ohutu eluruumides ära visata?
  2. sammu 4 filtreerimisel eraldatud lahustid (DCM ja atsetoon) ja pesemiseks kasutatud atsetoon. Kuidas seda ohutult ja vastutustundlikult ära visata, vältides samal ajal veepuhastusettevõtte poolset põgusat sõelumist?
  3. kasutatud indikaatorpaberit, kasutatud filterpaberit ja sarnaseid jäätmeid. Ma eeldan, et seda võib pakendada, sulgeda ja visata koos olmejäätmetega, kas mul on õigus?
Tänan teid igasuguse nõuande eest. See saab olema minu esimene süntees, nii et püüan kõike eelnevalt läbi mõelda ja võib-olla mõtlen mõned asjad üle. Palun öelge mulle, kui see nii on.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
177
Reaction score
63
Points
28
Deals
7
hea meel kuulda, et teete oma 1. sammud sellesse
ma lihtsalt soovitan oma meetodit, mis on postitatud sünteesi osas. Ma usun, et ma küsisin sinult küsimuse, kui u tahad minna lihtne või õpetamine üks. Lihtsalt valige etüülatsetaat ja kasutage seda oma sünteesi jaoks. Võite kasutada ka DCM-i, kuid ma ei soovita seda 1. sünteesina. Sa pead rohkem eqfor DCM. DCMi puhul on üldine reegel, et te ei saa üle 38c, sest see keeb, lihtsalt hoidke temperatuur 36-37c ja te saate oma reaktsiooni umbes 3h, mõnikord vähem, mõnikord rohkem. Te teate oma reaktsiooni lõppu, kui temperatuur ei hoia ennast (natuke).
2. Võite kasutada HCL-metüülamiini + NaOh, võite kasutada 40% aq lahust, võite teha 40% aq lahust ise (parim meetod). Kuid selleks, et seda ise teha, on vaja tõsist väljatõmbeventilaatorit ja bnit tõsisemaid tingimusi.
3. alati üks tilk 1s kohta, võite minna kiiremini, kui te teate, mida ur teha, kuid alustuseks minna nii.
4. Võite kasutada gravitatsioonifiltreerimist võite kasutada isegi kangast selleks, selle kõik ok. Buchner/vaakum lihtsalt aitab ja teeb seda kiiremini.
5. 99,6% on hea atsetoon
6. Mask on absoluutselt vajalik, võib-olla keegi kogenud väga healevõitu võiks otsustada, et ei kanna maski väikeses mastaabis. Sest u selle necesarry, kindad samuti
7. tahked jäätmed panna ühte kotti ja visata see prügikasti kaugel kodust, vedelikud saab destilleerida, et neid tagasi saada, kuid muidu lihtsalt valada see mõnes pinnases väljas, kui keegi ei näe.
 
View previous replies…

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Täname teid vastuste eest! Veel paar punkti, mida tahaksin selgitada, kui te ei pahanda:
3. Kas parem on kõigepealt lisada kogu atsetoon (nt 400 ml) ja seejärel lisada HCl 1 tilk/s või segada esmalt 40 ml HCl 400 ml atsetoonis ja seejärel lisada see segu aeglaselt väikeste portsjonite kaupa?
7. Ma ei usu, et lahustite, nagu EA või atsetoon, roiskumine on hea mõte. Kas oleks võimalik lasta neil lihtsalt aurustuda, ära keeta või isegi tules põletada (pihustada väikseid koguseid süstlast laagritulele)?
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
177
Reaction score
63
Points
28
Deals
7
Pange atsetooni sisse, seejärel kasutage seapratiivi hcl

jah, nii saab ka lahustitest vabaneda. Ma isiklikult ei teinud seda
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
177
Reaction score
63
Points
28
Deals
7
saate destilleerida osa lahustist rõhu all, et saada see tagasi ja taaskasutada. Ärge põletage lahusteid tulekahjus selle ohtlik ja toob kindlasti tähelepanu.
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Kas mul võib olla küsimus ma.HCI osa kohta ? Olen vaadanud teie teist postitust ma.HCI lisamise kohta otse segusse ja proovin seda hiljuti ka üks kord, mul on probleem, kui ma lahustasin 2b4m lahustis, kas ma peaksin järgima NaOH + vett ja alustama segamist, seejärel lisades MA.HCI kohe väikeste portsjonitega? Kui ma ei saanud valesti aru, siis kogu segu muutuks pärast NaOH vee lisamist tumedaks, see juhtub enne mis tahes MA.HCI järgset, sest see oli see, mis juhtus minu sünteesi ajal, nii et kas ma tegin midagi valesti ? Või on see normaalne ? Parimate soovidega
 

WalterFan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 4, 2024
Messages
18
Reaction score
6
Points
3
Kas mul võib olla küsimus ma.HCI osa kohta ? Olen vaadanud teie teist postitust ma.HCI lisamise kohta otse segusse ja proovin seda hiljuti ka üks kord, mul on probleem, kui ma lahustasin 2b4m lahustis, kas ma peaksin järgima NaOH + vett ja alustama segamist, seejärel lisades MA.HCI kohe väikeste portsjonitega? Kui ma ei saanud valesti aru, siis kogu segu muutuks pärast NaOH vee lisamist tumedaks, see juhtub enne mis tahes MA.HCI järgset, sest see oli see, mis juhtus minu sünteesi ajal, nii et kas ma tegin midagi valesti ? Või on see normaalne ? Parimate soovidega
 

Peanut

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jan 20, 2024
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Tere
2i uus siin
amia2i2b4mp ei ole minu riigis kuskilt leitav?
Mis tahes soovitusi palun?
 

Neozion420

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tere uus see värk, minu süntees nõuab metüülamiini vaba alus 40% (vesilahus), kus ma saaksin seda ilma, et peaksin minema läbi vaeva tellida suurest keemiatarnijast? Tänan teid
 
Top