Videojuhised.

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Video p2p to met
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Videod on tõesti midagi, mis muudab BB foorumi palju uuenduslikumaks võrreldes varem eksisteerinud foorumitega minevikust. Varem pidasime madala resolutsiooniga pilte millekski lahedaks. Siis tulid BB-videod ja mitte ainult ei olnud need teistsuguse formaadiga, vaid nad ei puudu ka kvaliteedilt.

On selge, et enne videote filmimist tehti stöhhiomeetriline optimeerimine. Ausalt öeldes olen üllatunud, et foorum on tänaseni alles. Meeskond selgelt hoolitseb selle eest väga.

Naljakas, kuidas YouTube hakkas videosid kustutama, nii et te läksite üle lühivideodele, mis viitavad tegelikule foorumile 😆. Naljakas on pealkirjad, mida sõna otseses mõttes ainult inimesed, kes teavad, mida nad otsivad, võiksid kunagi otsida :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Ausalt öeldes olen üllatunud, et youtube'il võttis see nii kaua aega. Ma arvan, et kogu nende sisu vastavusse viimine ametliku valitsuse heakskiidetud mõttekäiguga nõuab palju tööd.

Kui tõsiselt rääkida, siis minu arvates on see siiski huvitav otsus. Seal on teised, kellel on videod narkootikumide, lõhkeainete ja muu sellise tegemise kohta, aga need, mida ma olen näinud, seletavad, kuidas asju teha, nad ei tee seda tegelikult. See on umbes nagu Monty Pythoni "kuidas teha koerastiili"; sa võid seda telekas seletada, aga sa ei tohi seda telekas näidata.

Mis saab postitamisest Rumble'ile? Nad reklaamivad end kui alternatiivi youtube'i tsensuurile.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Märkasin just, et panite selle üles Rumble'ile. Olen uudishimulik, mis juhtub. Ma lugesin sisupoliitikat ja BBGate'i sisu rikub tõenäoliselt numbrit 9
"Sisu või materjal, mis edendab või annab õpetlikku teavet ebaseadusliku tegevuse kohta, mis edendab mis tahes rühma või üksikisiku kahjustamist või vigastamist või loomade julma kohtlemist, sealhulgas, kuid mitte ainult:"

Aga teisest küljest on neil sõnavabaduse pooldaja maine.

Samuti nägin, et Russell Brandil on seal saade.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jah vaatame, kui kaua see seal püsib :) Ma arvan, et YouTube'i lühivormi sisu oleks hullumeelne viis ka foorumi edendamiseks!!!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Haige! Ma leidsin selle vana amfetamiini kaudu HGCL2 kaudu YouTube'is
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
MXE süntesaator oleks minu arvates maailmale äärmiselt väärtuslik.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Kas te saaksite teha MDMA MAPSi cGMP-sünteesi katte, et infot veidi rohkem levitada? Ma arvan, et see võib tõesti aidata asjadele kaasa.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Me ei kavatse lähitulevikus MDMA-d sünteesida.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Oleks väga huvitav näha, eriti seda, millise tootekvaliteediga te välja tuleksite... ma võin vaid ette kujutada. :D
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Kui kellelgi on probleeme videote allalaadimisega, klõpsake paremal nupul allalaadimise nuppu ja klõpsake "save as." Progress bar ei tööta, kuid see peaks allalaadimise lõpule viima. See töötas minu jaoks, kui klõpsates nuppu "Download video" otse, oli ebaõnnestunud.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Lpac kodus kääritamise ja reduktiivsed protsessid, nii et me saame kas teha pseudo efedriini või norefedriini ja teha met taas suureks see oleks kuradi dea ja kõik need teised cocksuckers arvavad theve kuradi meid osta panna tht klamber pseudo efedriini ja nor biokääritajad on odavad ja on aeg õpetada meest, kuidas kalastada, et ta saaks ennast toita
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Seni ei ole veel ühtegi veenvat tõendit selle kohta, et töötlus tasub ära. Kümned inimesed postitavad igal aastal käimasolevat dokumentatsiooni, kuid ükski neist ei jõua kunagi valmis tooteni, sest saagikus ja töötlus on lihtsalt nii meeletult kohutav.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ilmselt teie läheb, et on korraliku suurusega bio fermentor teha midagi elujõulist, kuid seal odav ma räägin 5000l ja kuni te oleks ilmselt vaja, et või 10000 l toota piisavalt lpac teha kg norephedriini või pseudo protsessi teha lpac ei ole pikk see juhtub üle paari päeva mõned patens Ive lugenud ma ei farmaatsia companys kasutada 100,000 l pluss bioreaktorid Ma olen näinud filmimaterjali Indiast, kus nad näitavad protsesse bioreaktorist kuni lõpptooteni, kuid seal ei ole valemeid, mida seal kasutatakse ja kuidas millal asju lisada, sest see oli dokumentaalfilmis, et see töötab, muidu nad ei kasutaks seda protsessi, kuid nad teevad seda megasuuruses ma olen üsna kindel, et 5000l biosegu, et teha piisavalt lpac'i, et teha kg lõpptoodet.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Ma tõesti soovin, et meil oleks video P2P sünteesi kohta bensaldehüüdist ja metüületüülketoonist (MEK)
Nagu te teate, saab igaüks kauplustest metüületüülketooni (MEK) tarnida ja teile on olemas ka video bensaldehüüdi sünteesi kohta
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Sellel saidil olevas kirjutises on tõsiseid vigu. Seda meetodit järgides ei saa te tõenäoliselt mingit tulemust. Põhimõtteliselt on viimane samm vale. Tehes seda nii, nagu on kirjeldatud, teisendate kogu oma p2p tar'iks. Õige on valmistada 10% NaOH lahus 50/50 vee ja etanooli segus. Kasutage 500 ml seda segu 100 g lähteaine kohta. Ärge kuumutage. Lihtsalt segage 1 tund, teie segu muutub oranžiks ja kuumeneb. Segage hästi! Pärast 1 tundi peate oma toote ekstraheerima ja NaOH-st vabanema. Othervise teie p2p on kõik kadunud destilleerimisel, olenemata sellest, kas vaakum või mitte.

BTW isegi kui seda meetodit õigesti teha, annab see teile umbes 35% yeld AT BEST. Kristalliseerunud metüül-fenüül-butenoonist (kirjutis ei ütle midagi kristallide saamise kohta esimesel etapil).

Esimesel etapil on ka vigu. Et seda õigesti teha, tuleb segada bensaldehüüdi:mek 1:2 mol suhe, jahutada see alla 5 kraadi, seejärel lisada 20g HCL gaasi 100g bensaldehüüdi kohta. Mitte lihtsalt "1,5h gaasiga".

Selle reaktsiooni lõpuleviimiseks tuleb oodata 2 päeva. Siis saad tõenäoliselt selle kirjutises mentoined yeld. Metüülfenüülbutenoon tuleb vaakumdestilleerida, seejärel kristalliseerida.

Äädikhappe kogus on tohutu, võite kasutada kaks korda vähem.

Ja nii edasi...
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Tänan nii palju kõike, mida te kõik do.ive olnud pikka aega lurker.lol veetis aastakümneid lugemine lõpuks läheb võtta järgmine samm tänu teile poisid
 
Top