FINEST DRUGS -LÄÄKKEIDEN VALMISTUS JA TOIMITTAMINEN SUUNNITTELUN JA MAGNITUUDEN MUKAISESTI - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
ILMAISET NÄYTTEET - LUE SEURAAVA

Me Vector Laboratoriesilla ymmärrämme, että luottamus on ansaittava siten, ettemme koskaan riko lupaustamme tuotteemme laadusta. Siksi osoitamme arvostuksemme tälle fantastiselle yhteisölle käynnistämällä yrityksemme toiminnan aloittamisen jakamalla joitakin ilmaisia näytteitä tuotteistamme. Olemme halukkaita antamaan uusille asiakkaillemme maistiaisen moitteettomasta asiakaspalvelustamme ja erinomaisesta asiakastyytyväisyydestämme aloittamalla seuraavien tuotteiden jakamisen:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 valittua asiakasta saa kukin 5 G näytteen)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 valittua asiakasta saa 1 G näytteen)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 valittua asiakasta saa 1 G näytteen).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

KUINKA VOIN OSALLISTUA ARPAJAISUUTEEN?

(Sinun on luettava seuraavat tiedot voidaksesi osallistua).


On vain kaksi yksinkertaista vaatimusta, jotka sinun on täytettävä nauttiaksesi ilmaisesta näytteestä. Sinun on oltava tämän foorumin jäsen. Jos profiilisi bannerissa lukee "uusi jäsen", et ole oikeutettu saamaan näytettä, koska ylläpito ei hyväksy arvosteluasi tuotteestamme päteväksi. Tämä johtuu siitä, että foorumin ilmaisia näytteitä koskevan politiikan mukaan näytteitä voidaan antaa vain foorumin "jäsenille".

Seuraava vaatimus jakoon on takuu siitä, että jätät arvostelun tuotteemme listauksesta markkinapaikkaosioon ja ketjuun, jota luet nyt. Pyydän myös ystävällisesti asiakkaita olemaan jättämättä arvosteluja muualle foorumilla kuin markkinapaikkaan ja viestiketjuun (poikkeuksia voidaan tehdä, jos suosittelet meitä toiselle foorumin käyttäjälle). Niin paljon kuin nautinkin arvostuksestanne, en halua, että tämän foorumin ylläpidolle aiheutuu harmia roskapostituksesta. Jos arvostelua ei jätetä sen jälkeen, kun olemme antaneet sinulle näytteen, tiimimme ja muut myyjät eivät ehkä päätä antaa sinulle näytteitä tai tehdä kanssasi kauppaa

Jos täytät nämä kaksi vaatimusta, onnittelut! Voit saada näytteen! Kommentoi vain tähän viestiketjuun ja ilmoita, minkä tuotteen haluat näytteen (saat vain yhden näytteen yhdestä tuotteesta), ja me annamme sinulle DM:n itse. Sinun ei tarvitse lähettää meille viestiä kommenttisi jälkeen, sillä me lähetämme sinulle viestin näytettäsi varten.
 
View previous replies…

jamesbickley

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei miten menee, im in usa ja kiinnostunut teidän d_ meth kiteet yksityiskohtainen ja thourough assessmenr ja reveiw.
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Tietenkin
 

Stars and sea

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Etsi Ketamiini irtomyyntiin, isännöi vain yhdysvaltalaiset valmistajat
 

Elinabb

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
May 27, 2024
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Haluan tilata ilmaisen näytteen
 

Cadar

Don't buy from me
Member
Language
🇷🇴
Joined
Aug 9, 2024
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Näytteen etsiminen
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Onko mahdollista saada ilmainen näyte dextro meth crystal? Olen kotoisin Tšekin tasavallasta ja olen käyttänyt metamfetamiinia lähes kymmenen vuotta, mutta en koskaan tässä kristallimuodossa. Olen hyvin utelias sen vaikutuksesta minuun. Lupaan kirjoittaa perusteellisen arvostelun :).
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Hei rakas Vector Laboratories,
Olen Itävallasta ja haluaisin todella saada näytteen D-Methistä.
Terveisin FalteHD
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Saisinko vähän dextro-Methiä? Olen Yhdysvalloissa ja kuolen kuollakseni hyvän d-Methin perään!!! Annan teille rehellisen arvion ja lähetän kuvia (ilman EXIF-tietoja). Olen innoissani. Toivottavasti saan teiltä postia. Tein sitä itse 2000-luvulla. Siitä on ainakin 10 vuotta, kun olen viimeksi syönyt laillista dekstroosia. Valitkaa minut!
 

cocotriangle

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 29, 2024
Messages
4
Reaction score
9
Points
3
Deals
2
Hei VectorLabs! Myyntitoveri osoittaa hieman tukea! Mahdollista minulle ostaa 3,5g D-meth ja toimitus Aasiaan?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Hei,

Pyydän anteeksi, mutta toimitamme vain Euroopan ja Yhdysvaltojen sisällä.

Kiitos, että olet kiinnostunut tuotteestamme!

Vector Labs
 

Iamnot61

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Olenko oikeutettu näytteeseen
 

Suffi7583

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hei, olen erittäin kiinnostunut ja haluaisin 5 kappaletta. Voit vapaasti kokeilla sitä. Toimituksen pitäisi mennä Frankfurt am Mainiin. Kuinka pitkä toimitusaika olisi?
 

d3stiny1339

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 30, 2022
Messages
2
Reaction score
6
Points
3
Hei, tarvitsen näytteen DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS -teoksesta
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Pahoittelut viivästyneestä vastauksestani.

Valitettavasti EU:n asiakkaille tarkoitetut D-Meth-näytteet ovat loppuneet.
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Jos jotkut, jotka ajattelevat on se myyjä legit
Voin vahvistaa sinulle 💯 kyllä
Hyvä laatu tavaraa
aina freandly

Älä ajattele enää vain tilata

Kiitos kaveri 🍀



Toivottavasti tulevaisuudessa enemmän yritys 😺
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Ehdottomasti Legit-myyjä, olet laatu, hyvä hinta nopea toimitus ja ystävällinen tuki.
Keep it up Guy's.
Tilaan pian teiltä. Haluan vain kokeilla ilmaista näytettä D-Methistäsi, jos...
Onko tämä mahdollista?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
En yleensä koskaan pyydä keneltäkään ilmaisia näytteitä, mutta etsin uutta toimittajaa ihmisille, jotka pitävät tämäntyyppisistä tuotteista, joten jos mahdollista, haluaisin näytteen dextro-kiteestä Yhdysvalloille. Kiitos
 

poshtoon

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2024
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Hei haluaisin näytteen ja se imee todella nähdä, että sinulla on vain 2 arvostelua ystävällisyydestänne. Jos katsot profiiliani, olen tehnyt monia kauppoja eri myyjien kanssa ja olen aina jättänyt arvostelun. Minulla on useita toimitusosoitteita, jotka ovat turvallisia postin vastaanottamiseen. Halukas tarkastelemaan molempia tarvittaessa, ilmeisesti jos vain yksi haluaisin mieluummin saada dextroa, mutta tarkastelen molempia.
 
Top