Question Alternatív üzleti ötletek letétbe helyezéssel, kriptovalutával és biztonságban maradva

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Egy kérdés, vagy azt hiszem, ez inkább egy szavazás. Úgy veszem észre, hogy a piacok többsége csak XMR-t használ. Ön mit részesít előnyben a kriptográfia használatakor? És ha lenne egy másik módja annak, hogy escrow ügyleteket bonyolítsunk le kripto használata nélkül, mégis anonim maradjon, lenne-e valakinek ötlete, hogyan lehetne ezt megvalósítani, és ha igen, lehetséges lenne-e megvalósítani? Nyilvánvalóan a készpénz és a halott cseppek vagy a halott cseppek és az azonos értékű termékek kereskedelme jó. De egy online piactér esetében meg kell találni a módját egy biztonságos integrált rendszer megvalósításának, amely összeköti a világ különböző részeit, ahol olyan üzleteket lehet kötni, amelyek mindenkit biztonságban tartanak, mivel még az XMR használata is kockázatokkal jár. Végső soron a kockázatok minimalizálása a vevők és az eladók számára egyaránt olyan cél kell, hogy legyen, amelyet mindannyian osztunk, még akkor is, ha ez itt-ott egy kis nyereség elvesztésével jár. Azt hiszem, ez őrültségnek hangzik, de ebben az üzletben felnőve arra tanítottak, hogy az embereket helyezzük a nyereség fölé, és mindenekelőtt minimalizáljuk a kockázatot, még akkor is, ha ez egy kis pénzveszteséget jelent.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Ha meg akarja védeni az anonimitását használja "hideg pénztárcák " a legjobbak véleményem szerint az Edge pénztárca nem KYC ellenőrzés vagy bizalom pénztárca,hallottam, hogy Trezor pénztárca működik ugyanez, de én t próbáltam még. Ha kap bitcoin swap monero ,de a legjobb módja ez s elfogadni csak XMR biztonságosabb és alacsonyabb díj nem excange kell it.Another választás Electrum pénztárca a Tails.Edge pénztárca a legjobb és nagyon alacsony díjak .:)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Így sok piac használja az XMR-t a piacok letétbe helyezésével. Szerintem ez azért van, mert jelenleg ez a legjobb. Úgy gondolom, hogy a kereskedés nagyon érdekes ötlet.
 

QueenNefer

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hogyan működne a kereskedelmi dolog ? Van ötleted ?

Jelenleg egy teljesen új struktúrán dolgozunk, teljesen új szabványokkal a magánélet és az anonimitás szempontjából.

Bármilyen betekintést értékelünk
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ön egy beszállító? Gondolom, kereskedhetne egy másik eladóval ömlesztve, így mindkettőjüknek többféle terméke lehet az ügyfelek számára.
 
Top