bmk olajkészítés a-olaj

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Kérjük, viselkedjen jól! A rosszmájúság tilos.

Sikeres esetet linkeltem. Valószínűleg akkor nem volt írni őket, vagy az emberek nem akarnak nyilvános beszélgetéseket indítani.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ez nem igaz. Néha az emberek kérdéseket tesznek fel olyan egyszerű gondolatokkal kapcsolatban, mint "mi az a jégecetsav vagy mi a P2P?". Ezt magad is meg tudod guglizni. Ha szintetizálni akarsz valamit, és ilyen jellegű kérdést teszel fel, akkor azt mutatja, hogy nem fogsz sikerrel járni, mert nem találsz a weben nagyon gyakori információkat. Nem tudok minden kérdésre válaszolni. Néhány feladatot neked kell elvégezned.


Ugyanez vonatkozik a kérdésedre is. Megnyithatnád a Média vagy az Amfetaminok szekciót, hogy választ találj. Akkor tegyen némi erőfeszítést, hogy ahelyett, hogy panaszkodik, hogy nem kap segítséget.
 

tom

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Ez egy zsákutca. Minden üzenetet elolvasok
szóval akkor felejtse el a P2P útvonalat.
Itt olvastam, hogy az infókat csak privátban osztják meg.
Rendben, de csak a biztonság kedvéért, hogy az emberek tényleg tudják, hogy van ingyenes alap A-olajuk.
Mi a forráspontja az amfetamin szabadbázisú olajnak, uram?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Nem vagyok szamárbaszó G
Nem kell jóban lennem a nagyfiúkkal itt a fórumon.
Számomra csak az eredmények számítanak. és soha nem fogom túl jól érezni magam ahhoz, hogy megosszam a fórummal .
Ennek mindkét oldalról kell jönnie.
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tilalom 3 napra. Tartsa tiszteletben a szabályainkat, kérem. Nincs helye a tiszteletlen kommunikációnak.
 
Top