Teljes amfetamin freebase (A-olaj) szintézis P2P-ből (10L skála)

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Ez az írás szemét.Először is a hőmérséklet a formamiddal túl alacsony 140-150 hangzik körülbelül helyes, ha u használ ammónium-formiát, de formamid kell magasabb hőmérséklet, ha jól emlékszem, és másodszor N-formilamfetamin szilárd tömeg nem folyékony, és miért próbálja kivonni a reakcióelegy teljesen haszontalan lépés csak árt a hozamot harmadik hidrolízis rossz Ön használ 11l hcl, hogy őrült, még ha volt 11 kiló N-formilamfetamin a mennyiség közel lenne 2,5 liter hcl nem 11l az 1:1 a moláris tömeg és nem a térfogat szerint.Miért bonyolítasz mindent ennyire Leuckart egyszerű reflux hidrolízis, majd bazifikálás, majd gőzdesztilláció, mindez ugyanabban az edényben, így nincs szükség extrakciókra vagy oldószerekre erősen kétlem, hogy valaha is csináltad ezt a reakciót, és ha igen, akkor a hozamod közel van a nullához, ha úgy csinálod, ahogy mondod.Oké, boldog karácsonyt mindenkinek, én megyek aludni, részeg vagyok, mint a pokol
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Az n-formilamfetamin enyhén sárga olajos folyadék
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Most már tudom, hogy mit csinálok még rosszul, a szintézissel a formiáttal. Most már formamiddal csinálom, és megfelelő hőmérsékleten stb. Lássuk, hogy megy ez, ha végeztem a fűtéssel ...
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
A szemétbe került. Nem tudom, mi a fene baja van az én Leuckartomnak! Reakcióidő 20 óra, hőmérséklet: 150-160 C (formamid), és minden reagens megfelelő mennyiségben volt. Lehet, hogy elromlott a mágneses keverőm és nem keverem gyakrabban, vagy mi. Az N-formil-aminom mindig fekete. Elégethetem? És amikor bázishidrolízist csinálok, akkor nem sok vagy egyáltalán nem keletkezik ammóniagáz, tehát az N-formil "aminom" egyáltalán nem amin?! Tud valaki segíteni nekem. A P2P-m 8 gramm mennyiség volt + egyéb reagensek.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
RENDBEN. Mi volt a baj, ez volt az én úgynevezett "P2P", boszorkány volt nem P2P.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
hello @btcboss2022
Milyen színű az N-formy-od ? pH ?

Találtam valami nagyon furcsát. az én N-formy-m sötétbarna volt.
Az ammónium-karbonátomat ( mix ) a múltkorról őrzöm és csak egy kis N-formy volt a palackban a felső rétegben
ez maradt a szétválasztásból talán 5ml egy 1 literes üvegben. Ammónium-karbonát.
most 6 héttel később a színe világos narancssárgára változik és a mennyisége x3 minimum gondolom 15ml

szóval talán az ammónium-karbonátos módszer ( ph7 titrálása ) aranyat ér, ha időt szánsz rá.
talán túl sok hőt és túl kevés időt használunk .
Mindenesetre legközelebb elkezdem néhány hétig hő nélkül majd a hő és ismét hagyjuk egy hétig és aztán szétválasztani

Talán szörnyű hozamot hozhat.
 
Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Néha körülbelül 4-5 órán át melegítem a reakciókeveréket, majd alszom. Ismét. Némi alvás. stb. stb. ...
Egyszer a reakció 5 napig tartott! :) Van valami szöveg a Festers Meth vol. 8:th-ban, hogy ha 4-5 napig állni hagyja a reakcióelegyet, és 1 órán keresztül 160 C-ra melegíti, akkor kész! Ez valami orosz kémikus volt, ha jól tudom... Én magam sosem próbáltam ki...
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
@btcboss2022 a HCL-lel történő hidrolízis arányszámítása ABSURD!

1. lépés: Számítsa ki az N-formil-amfetamin moljait.

Feltételezve:
- **Az N-formil-amfetamin sűrűsége:** körülbelül 0,9 g/ml.
- **N-formil-amfetamin molekulatömege:** kb. 163 g/mol.

### 2. lépés: Számítsuk ki a szükséges 37%-os HCl térfogatot.

A hidrolízishez körülbelül 1 mól HCl-re van szükség egy mól N-formil-amfetaminra.

- ** 37%-os HCl koncentrációja:** ~12 M.

### Végső számítás:
Körülbelül **5,06 liter 37%-os HCl** szükséges 11 liter N-formilamfetamin hidrolíziséhez....
 
Top