Question A kokain HCL kristályosítása. (Segítsen nekem kérem, én vagyok a közepén egy extrakció)

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Üdvözlöm!



Én vagyok a közepén egy extrakció tudom, hogy van egy 5% -os kénsavas oldat a kokain alkeloidokkal tudom, hogy a következő lépés az oxidáció, de valaki tudja, wich oldószereket kell használnom, hogy szép kristályos halszálka kokain? Például így:
PUAhlKJ2VI


Hallottam, hogy a kokain bázist Acetonnal készítem, majd Dietiléterrel átkristályosítom.

Ez minden, vagy van ennél több is ?

Kérem segítsen, hogy tovább tudjak lépni.

Előre is köszönöm.
 

NobodyYouKnow

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 17, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
1) Én 4%-os ammóniát használnék, hogy bázissá váljon. Zúzás és vízzel való öblítés után néhányszor melegítsük fel vízben olajra és hidegsokkra, majd zúzzuk össze ezt.

2) A bázist g-onként 15 ml acetonban oldjuk fel.

3) Adjunk hozzá g-onként 0,25 mL 37%-os sósavat és g-onként 0,5 mL metil-alkoholt (más néven metanol).

4) Keverjük egy percig, majd fedjük le, hogy a nedvességet távol tartsuk. Hagyjuk állni néhány órát.

5) szűrjük le a csapadékot szűrőn és tölcséren keresztül. De a tölcséren átfolyó oldószert is párologtassa el, mert így többet fog visszanyerni. Mindig van egy kis víz jelen, és túl lusta vagyok vízmenteset készíteni. De az újonnan vásárolt nem soknak kell lennie. Ez az, amikor már 9 hónapig állt és félig elment, akkor vannak problémák.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Sokan nem gondolták végig ezt a vizet és a vízmentes és az acetonról. Az aceton TÉNYLEG feloldja a kokain hcl-t. 20c-nél 1g/100ml-t tartalmaz. Az a vízmennyiség, amit 1/2 liter levegő tartalmazhat, kevesebb, mint 1 csepp, tehát ki kellene nyitni az üveget, és hagyni, hogy az aceton elnyelje a levegőben lévő összes nedvességet, majd kicserélni a levegőt, és ezt 20-szor megismételni, hogy 1ml víz legyen benne. Körülbelül 5 gramm molekulaszűrő működik 0c alatt, és egy hét alatt kevesebb mint 1 milliomodrészre száradhat. Újrafelhasználható, sok oldószerrel működik, nagyon jól zárja a vizet és olcsó. 5 gramm 3A 1 g h2o-t vonz.
 
Top