Hogyan férhetek hozzá az RC részhez?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A hozzáféréshez a fórum aktív résztvevőjének kell lennie. Az RC szekcióban a legértékesebb munkákat tesszük közzé. Például egy legális kannabinoid szintézisét (WoW!).
A fórum legaktívabb felhasználóinak joga van meghívót kiadni valakinek.
A meghívásra vonatkozó kérelmeket itt írjátok meg.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Az RC szekcióhoz olyan felhasználóknak is hozzáférést tudunk biztosítani, akik a célközönséghez tartozó gyártók/kémikusok/reagensek szállítói/befolyásolói (hajlandóak vagyunk fizetni a fórumunk reklámozásáért is számukra).
Általánosságban véve nyitottak vagyunk az együttműködésre és keresünk forgalmat a célközönség bevonzására.
 

kızılkos

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Helló barátom, megtiszteltetés számomra, hogy meghívást kérhetek e csodálatos fórum csodálatos szekciójába.
 

itsRude

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Sziasztok, régóta vagyok itt, jó olvasó vagyok, de még nem járultam hozzá ehhez a fórumhoz... bocsánat.
De szívesen látnám az RC szekciót, ha ennek van értelme. Én is keményen fogok dolgozni, hogy hozzájáruljak.
 

Skylinesales1983

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
8
Lehet, hogy hozzáférhetek az rc szekcióhoz,elég aktív vagyok a fórumokon.Im a főzés folyamatában vagyok és örülnék a segítségnek. Szeretem a 😍 kannabinoidokat
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Szia, bár a felhasználóm új, sok jó kémiát olvastam itt, és bízom benne, hogy a gyakorlati szerves kémia szintje és tapasztalata kívánatos itt, valamint az a tény, hogy biológus / biokémikus vagyok B.Sc. A pszichoaktív anyagok alkalmazott kísérleti kutatásával foglalkoztam legalább az elmúlt másfél évtizedben, és néhány új vegyületet, valamint érdekes módszereket találtam. A potenciálisan veszélyes tudás megosztására való hajlandóságomat a legjobban egy korlátozottan hozzáférhető területen érzem. A lényeg az, hogy az elveszett és újjáépített laboratóriumokba való befektetés olyan helyzetben hagy engem, ahol a pénzügyek nem a legjobb befektetni az RC részleg hozzáférését (függetlenül attól, hogy mennyire kívánom).... Én inkább befektetni a vegyszerek álmodom, vagy berendezések, mint a javítás az én rotációs elpárologtató és építeni egy állványt az én nagy reaktorok, hogy szánalmas, hogy csak van, és soha nem használták. A kérdés az, hogy hogyan tudom a legjobban bizonyítani a hozzáférésemet?
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Kicsit butaságnak tűnik, hogy 1000 dollárt kell fizetni azért, hogy hozzáférjek valamihez, amiről még csak elképzelésem sincs, hogy mi van benne.
Talán ha megnézhetném a témacímeket/leírásokat vagy valami ilyesmi. De jelenleg úgy tűnik, hogy ez csak egy csalódás előkészítése.

Ha tudnád hirdetni, hogy mi van az RC szekcióban (azaz: legalább a témacímeket megmutatnád), akkor talán megérné feliratkozni. De $1000 azért, hogy szó szerint semmit sem tudok róla, az egy kis lehúzás (minden tiszteletem).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A kutatási vegyi anyagok szakasza meglehetősen költséges számunkra.
Számos képletet szintetizáltak és kísérletileg teszteltek.
Az új, potenciálisan aktív anyagok azonosításához sok időt töltünk kereséssel.
Azok a kutatók, akik készek megosztani tapasztalataikat, ingyenes hozzáférést kaphatnak a szekcióhoz, és az 1000 dolláros költség a kereskedők számára semmiség. Ugyanakkor egy formula több millió dollárt hozhat az anyag sikeres felhasználása esetén.
Félünk a címlapokat is közzétenni, hogy ne szivárogjanak ki széles körben az adatok a szakaszból, számos ország szakértői elemzik az RC-piacot, hogy az ilyen anyagokat elsősorban betiltsák.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Én ilyen kutató vagyok, akinek új vegyületeket soha nem teszteltek, és rengeteg tervezetet még nem is szintetizáltak... Szükséges időt és aktivitást fogok szánni arra, hogy az értékemet teszteljék.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Tehát ez a rész inkább a tényleges vegyészeknek és gyártóknak szólna? Ha az említett anyagok bármelyike tömeggyártásra kerülne, akkor ezen a piactéren vagy a szokásos clearnet RC piacon lenne, igaz?

Kíváncsi vagyok erre a szakaszra. Nem bánnám, ha 1000 dollárt fizetnék azért, hogy kizárólagos hozzáférést kapjak az új/legális RC-ket gyártó gyártókhoz, de nem úgy tűnik, hogy ez a részleg erre szolgál.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Fájdalmas, hogy nem rendelkezem pénzzel, és elvesztettem az utolsó kutatólaboratóriumomat, de nagy reményeket fűzök ahhoz, hogy idén új laboratóriumot hozhatok létre. Sok jegyzetfüzetet írtam molekuláris terveket, és a preparatív kémia iránti elkötelezettségem a kémiai idegtudomány és a pszichofarmakológia (mind tudományos háttérrel) átlagon felüli ismereteivel kombinálva sok hasznomra válhat, de mivel semmit sem állítok elő és semmit sem adok el, csak azt állíthatom, és bármikor bizonyíthatom, hogy érdemes hozzáférést kapnom ehhez a részhez, mivel ez az én sarkalatos érdekem itt a kémia tanulásának hirdetése mellett, mielőtt megkísérelném gondatlanul a sötét művészetek gyakorlását, a pénzre gondolva. Amikor még aktív titkos vegyész voltam, a legtöbb cuccot ingyen adtam, és a filozófiám az volt, hogy drogot csináljak nekik, hogy drogok legyenek, és hogy megmutassam az embereknek, mit jelent az anyagok tényleges tisztasága (ez egy kis bajba sodort, de a hatóságok részéről tiszteletet és bizonyos fokú hallgatólagos és feltételes toleranciát is kivívtam a pszichoaktív kutatásaim iránt).
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Szeretnék belépni az RC szekcióba, rövid ideje vagyok itt, de szeretnék belépni, ha nem most a jövőben.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Hello, szeretnék hozzáférést kapni az RC részleghez, de őszintén szólva számomra ez csak egy jó olvasmány, nem igazán voltam aktív az elmúlt ~ 2 hétben, mivel elfoglalt voltam, de amikor van időm, mindig megpróbálom megnézni a fórumokat és néhány választ írni, és talán megpróbálok segíteni, amit tudok, de ez valószínűleg még nem sok.
 

Wendy DreamerScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
18
Points
8
Deals
24
Tényleg keresek hozzáférést az RC részhez,, aktív résztvevő leszek, és a legjobb nyersanyagokat és prekurzorokat fogom biztosítani a világszintű biztonság érdekében.
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Jelentkezem a hozzáférésért.
Szia, remélem, hogy egy kis tudással tudok hozzájárulni ehhez a fórumhoz, és szeretem olvasni és tanulni mindazt, amit ez a fórum kínál!
Köszönöm szépen!
 

HigherSense

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Tudom, hogy még nem fogok tudni hozzáférni, mert új vagyok, de szeretnék egy megjegyzést hagyni, amelyben tudatom, hogy érdekel.
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Heisenberg... valóban valamit csak a tudósoknak szánnak.
Az RC részleghez való hozzáférést kérem. Ások és kutatok és keresem a tudást arról, hogy mi miért hogyan van a dolgok és a titkos kíváncsiságom messze messze visszanyúlik a rhodiumhoz, majd a kaptárhoz, majd a vesparyhoz és most ide. Az élet unalmassá válik, aztán elfoglalttá válik, és a kutatás az én módszerem arra, hogy átvészeljem a mindennapjaimat. Az időkártyámat ellenőrzöm. Akárhogy is, minden jó, itt vagyok, hogy maradjak, akár belépek, akár nem, életem végéig tag leszek.
 

peeve

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Tudom, hogy új vagyok, de óriási tapasztalatom van a rc-kkel kapcsolatban, tudom, hogy mi milyen hatásokkal jár, és hogy a molekulán végzett változtatások hogyan változtatják meg a hatásokat. rengeteg ötletem van új gyógyszerekhez (mint már említettem 2-metil,3,4-metilendioxi-pyrovaleron például).
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Szeretnék hozzáférést kapni az RC szekcióhoz:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ha hozzáférést szeretne az RC szekcióhoz, vagy fizetnie kell érte, vagy eleget kell töltenie a fórumban, és hozzá kell járulnia a tudása vagy szolgáltatása egy részével.
 
Top