Hogyan férhetek hozzá az RC részhez?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A hozzáféréshez a fórum aktív résztvevőjének kell lennie. Az RC szekcióban a legértékesebb munkákat tesszük közzé. Például egy legális kannabinoid szintézisét (WoW!).
A fórum legaktívabb felhasználóinak joga van meghívót kiadni valakinek.
A meghívásra vonatkozó kérelmeket itt írjátok meg.
 
Last edited by a moderator:

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Jelentkezem a hozzáférésért.
Szia, remélem, hogy egy kis tudással tudok hozzájárulni ehhez a fórumhoz, és szeretem olvasni és tanulni mindazt, amit ez a fórum kínál!
Köszönöm szépen!
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Szeretnék hozzáférést kapni az RC szekcióhoz:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ha hozzáférést szeretne az RC szekcióhoz, vagy fizetnie kell érte, vagy eleget kell töltenie a fórumban, és hozzá kell járulnia a tudása vagy szolgáltatása egy részével.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Üdvözlöm, hozzáférést szeretnék kérni az rc tartományhoz. A kutatásom bővítéséhez. Köszönöm szépen
 

Harticus

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Csak néhány különböző receptet keresek, DMT-t készítettem mimosa hostilisból és metamfetaminból egycserépes módszerrel. Ex heroin És fentanil felhasználó vagyok 2 hónapig tiszta az opioidoktól és egy on és off opioid függőség 20 éve. Jelenleg csak a sebesség használata és a fű és alkalmanként benzók. Ha voltál már fentanilfüggő, akkor tudod, hogy a sebesség olyan, mint a bor, és a fentanil kibaszott holdfény abszinttal megspékelve. Ha még soha nem használtál ópiátokat, kérlek, ne tegyétek, srácok, komolyan. AZ ELSŐ ALKALOMMAL, AMIKOR HASZNÁLJÁTOK, BESZIPPANT TITEKET, HA SZERETITEK A DOWNERS!!!!!. NE IS GONDOLJATOK AZ ÓPIÁTOKRA. Bármi más, hát a kibaszott alkohol a legrosszabb drog szerintem, valószínűleg holtversenyben a fentanillal/heroinnal. Minden mást mértékkel, akkor oké. Én 19-szer ittam nyilvánosan, heroin túladagoltam 0 alkalommal és fentanyl túladagoltam 10+ alkalommal. Ha fentanilt használsz és azt mondod, hogy olyan voltál mint én, mert kb. egy évig próbáltam leszokni. Tehát havonta körülbelül egyszer másfél napra kiléptem, és nem tudtam kezelni, majd egy slukkot vettem be és túladagoltam. Én vagyok 6,0 230lbs dohányzás fentanyl egész nap minden nap 3 év egyenes a dolog az, hogy ez nem olyan, mint a heroin, mert a fent tolerancia drámaian csökken, még azután is, hogy nem használ 1 nap, és mint mondtam, én őszintén túladagoltam pontosan így prob 5 vagy 6 alkalommal. Mindennapi használat volt egy bong és nektár gyűjtő sebesség és a fentanil én keverem őket együtt fólián lilává válik, ha fólián kevered őket. De házas vagyok és még mindig dolgozom (amit úgy hívnak, hogy működő függő) az egyetlen ok, amiért működtem, az volt, hogy támogassam a kábítószer-függőségemet. Mindenesetre szeretnék bekerülni bármiben a haverjaim 37 éves vagyok és Orange County CA-ban élek, Garden Grove-ban és igen onnan származik a valaha volt legjobb banda. SUBLIME!!!!!!

R.I.P. Bradley Noel
 

Attachments

  • 4YuoVLAkSw.jpeg
    4YuoVLAkSw.jpeg
    3 MB · Views: 258

Entropic0blivion

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm! Én is szeretnék hozzáférni az RC részhez. Azt hiszem, van néhány jó ötletem, amivel hozzájárulhatok a szekcióhoz. Jó napot mindenkinek
 

JuicyG

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Szeretnék és meghívást és aktív résztvevője lenni ennek a fórumnak, és hozzájárulni, amennyire csak lehetséges.
 

Sailor

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 24, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Kedves BB admin, hozzájárultam a CBD magas D8-ra történő átalakításával kapcsolatos tudásomhoz minden érdeklődő számára, és szeretnék hozzáférést kérni az RC szekcióhoz.
 

Nasty19659669

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 23, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Oké, mindenekelőtt ezért nem tudok videókat nézni?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FÓRUM
online 0-01
101010 BBF
VILÁGHÁLÓ,

Blanco Heaven, Jelen

Tekintettel: RC hozzáférési kérelem

Kedves Heisenberg úr!

Szeretnék jelentkezni az RC Access tagságra.

Megosztani a motivációimat nyíltan itt nem lenne a legokosabb lépések most, de ha szükséges, én szerettem volna személyesen tisztázni a motivációmat és a szándékaimat, így nyitott erre, ha szükséges.

Biztos vagyok benne, hogy erős jelölt vagyok a felkínált lehetőségekhez, és biztos vagyok benne, hogy hozzáadott értéket jelenthetek.

Feltételezve, hogy sikerült elegendő információt nyújtani, és várom a választ.

Tisztelettel,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
? ez azt jelenti, hogy nem?
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
annak széles skálája...bölcsen költekezik.... tudod mit, hagyd meg, ami van, nem kell. köszönöm.
 

Anubis

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 24, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Remélem, hogy hozzáférést kapok az RC-hez, annak hosszú útja volt, mielőtt ide jutok.
 
Top