Hogyan férhetek hozzá az RC részhez?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A hozzáféréshez a fórum aktív résztvevőjének kell lennie. Az RC szekcióban a legértékesebb munkákat tesszük közzé. Például egy legális kannabinoid szintézisét (WoW!).
A fórum legaktívabb felhasználóinak joga van meghívót kiadni valakinek.
A meghívásra vonatkozó kérelmeket itt írjátok meg.
 
Last edited by a moderator:

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Szeretnék hozzáférni az RC szekcióhoz, mivel ott van a legtöbb tapasztalatom, és ott tudok a legtöbbet hozzájárulni.
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
A kezdeti regisztrációm óta meglehetősen aktív tag vagyok, és remélem, hogy csak még aktívabb leszek, ahogy az időm engedi. Szívesen kapnék hozzáférést az rc szekcióhoz, és biztosíthatom, hogy tisztelettel és professzionálisan kezelném a fórumot. BB volt egy jelzőfénye "mit kell tenni" ezekben a nehéz időkben a darknet eredetiek számára. Látva, ahogy az egyik horgonyzó oldal a másik után bukik a kapzsiság, az átverések és a LE miatt, az elvek, amikhez magatokat és a közösségeteket tartjátok, az, amire minden puristának törekednie kellene. Függetlenül attól, hogy beengednek-e vagy sem az RC szekcióba, tudjátok, hogy a BB az otthonom a dn-en, és rendkívül hálás vagyok mindazért a kemény munkáért, amit tesztek!!!
 

ProxyProxy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Üdvözlöm, szigorúan nem kereskedelmi célú hozzáférést szeretnék kérni az RC részhez. Magamat rajongónak és nem gyártónak tekintem, mivel nincs laboratóriumom, és nem is fogok egyhamar beszerezni egyet. Mint ilyen, az RC szekció iránti érdeklődésem pusztán az intellektuális kíváncsiságom kielégítése és a szintézis technikák és a szerkezet-funkció kapcsolatok tekintetében a titkos színtéren történt legújabb eseményekkel való naprakészség érdekében irányul. Megértem, hogy mennyi pénz, idő és erőfeszítés megy el az új RC-k előállítására. Ennek eredményeképpen betartom és tiszteletben tartom a titoktartási igényét. Lehet, hogy a fórum többi tagjához képest nem nekem van a legtöbb hozzászólásom, de mindig igyekszem azokat a lehető leghosszabbá és informatívabbá tenni, mivel ez a legjobb módja az intellektuális vita előmozdításának. Nagyra értékelem, hogy fontolóra vették jelölésemet. Ha eddig nem győztek meg az indítékaimról, akkor szeretném felajánlani a szolgálataimat, hogy segítek bővíteni a fórum Wiki szekcióját, cserébe az RC szekcióhoz való hozzáférésért. Ha érdekel, kérlek, írj nekem egy PM-et, hogy elmondd, hogyan tudok segíteni. Köszönöm.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Szia, rögtön őszinte leszek, a pénzkeresés érdekében szeretnék bekerülni az RC részlegbe. Most nagyon nehéz helyzetben vagyok, de a régi tanulmányaim és a kémia iránti határtalan szeretetem ide, az önök fórumára hozott. Nagyon tisztelem a munkádat, és miután megnéztem a különböző anyagok szintéziseiről készült videókat, egyre inkább meggyőződtem a szakmaiságodról. Nagyon hálás leszek egy pozitív ítélet esetén.
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Helló, szeretnék hozzáférni az RC részhez, de nincs ennyi pénzem. A munkám miatt nem tudok belépni a fórumba, megpróbálok belépni, amennyire csak tudok.
 

ginadin

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
2
Reaction score
12
Points
3
Alig várom, hogy elég időt töltsek a meghallgatással, és elég jó hírnevet szerezzek ahhoz, hogy hozzáférést kapjak az RC csoporthoz.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Az RC szekcióhoz való hozzáférés kérelmezése. Igyekszem olyan dolgokat közzétenni, amelyek segíthetnek másoknak, és nagyon érdekel az összes kutatási vegyi anyag, amely körül van
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Délután csatlakozhatok, kérem 😃
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Szívesen hozzáférnék az RC részhez. Folyamatban vagyok, hogy mindent megtegyek, hogy eladó és gyártó legyek. Szintetikus kannabinoidokra specializálódtam. Főztem 5fadb, mdmb-4en-pinaca aka 5cladba, adb-pinaca, 5fmdmb2201 és adb-butanica. Nagyra értékelem a közösséget, és szívesen megosztom tudásomat bárkivel, aki saját laboratóriumot szeretne indítani. Béke ✌️ ☮️ és jólét ✨️. Jó napot kívánok.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Szeretnék hozzáférést kapni az rc szekcióhoz.
Szeretek új gyógyszereket tervezni és tesztelni, és szívesen megvitatnék néhány ötletet.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Hé ther, én messze vagyok a profi. Én csak egy newbe vagyok, és szeretnék többet megtudni a kémiáról.
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Üdvözlöm! Valószínűleg új vagyok a regisztrációs idő szempontjából, de valószínűleg már tudod, hogy milyen kifejezésekkel járulok hozzá a fórumok növekedéséhez. Nagyra értékelném, ha ezt az ajtót is megnyitná előttem.
Köszönöm 😊
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Szeretnék hozzáférést kapni az RC részhez. Gyakran lurkózom, gyakran posztolok, és igyekszem jó tartalmat készíteni a fórumok számára.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Hé, kaphatnék hozzáférést az RC részleghez? Vegyipari műszaki asszisztens vagyok, aki mind a szerves, mind a szervetlen analitikai kémiában jártas. Szenvedélyem a molekulákkal való bütykölés és a potenciális új anyagok mérlegelése, a módosításuk módjának feltárása, hogy azok már ne essenek a jelenlegi jogi szabályozás alá, vagy olyan analógok megtalálása, amelyek potenciálisan hatékonyak lehetnek mind a meglévő, mind a teljesen új kémiai csoportokban. Autista vagyok, és gyakran az egész napomat ezekkel a "különleges érdeklődési körökkel" töltöm, mert ezek az életem jelentős részét képezik. Sok ötletem van, amelyeket szívesen megvitatnék Önökkel, és szinte naponta új és izgalmas koncepciókkal állok elő. Sajnos nem tudom mindegyiket megvalósítani, de továbbra is lekötik az érdeklődésemet (amit inkább megtartanék magamnak). Nem rendelkezem a szükséges anyagiakkal ahhoz, hogy hozzáférést vásároljak ehhez a területhez, mivel még mindig képzésben vagyok, de úgy gondolom, hogy az ötleteim valódi értéket jelenthetnek ennek a közösségnek. Kérem, adjon lehetőséget arra, hogy eszmét cserélhessek ezekről az anyagokról. Nagyon érdekel, hogy mit gondolnak az ötleteimről, és hogy lehet-e köztük néhány igazi gyöngyszem.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Hé, szívesen csatlakoznék az rc szekcióhoz!

Im itt tanulni jöttem és végre találtam egy fórumot, ahol minden információ megtalálható, amit kerestem.

Nagyszerű lenne, ha csatlakozhatnék!
Érdekel az azonos gondolkodású emberekkel való találkozás és a tudásom gyarapítása!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Hello, Szeretnék hozzáférni az RC szakaszhoz, ahogyan ser im nagyon ActiveX, és még több
 

ALab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm, az RC részleg érdekel. Fontolóra veszem a fizetős opciót, de egy listát, amiben egy tippet találunk, nagyra értékelnék. Üdvözlettel,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Üdvözlöm! A projekt új pszichoaktív anyagokról szóló szakasza. A kannabinoid, ópiát és disszociatív osztályok új legális anyagai, amelyek lehetséges pozitív pszichoaktív hatásokkal rendelkeznek, a BB fórum csapata itt teszi közzé. Továbbá információkat találhatsz a már tesztelt potenciális kutatási anyagokról is.
 
Top