Hogyan férhetek hozzá az RC részhez?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A hozzáféréshez a fórum aktív résztvevőjének kell lennie. Az RC szekcióban a legértékesebb munkákat tesszük közzé. Például egy legális kannabinoid szintézisét (WoW!).
A fórum legaktívabb felhasználóinak joga van meghívót kiadni valakinek.
A meghívásra vonatkozó kérelmeket itt írjátok meg.
 
Last edited by a moderator:

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Üdvözlöm!
Szeretnék hozzáférést az "RC szekcióhoz", nyilván a regisztrációm még nem 1 hónapos, de a fórum kezdete óta itt vagyok vendég módban ( Gondolom túl lusta voltam fiókot létrehozni ). Hajlandó vagyok megosztani minden tudásomat ezzel a közösséggel.
 

cantgetitright

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Üdvözlöm! Csak szerettem volna magasan köszönteni és bemutatkozni. A CGIR az önök szolgálatában. Én a drogok elleni háború veteránja vagyok, mint a legtöbbünk, gondolom. Tapasztalatom van a szintetizátorok, extrakciók, tisztítás, beszerzés, termesztés, stb. terén. Ha bárkinek tudok segíteni, ne habozzon kérdezni. egy nap majd lesz rc hozzáférésem és akkor tényleg ragyogni fogok. jó napot mindenkinek.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Jó estét mindenkinek! Szólítson Waltnak. Úgy nőttem fel, hogy megtanultam, hogyan kell pszeudo redukciókat végezni a Birch redukcióban (módosított Li használatával Na helyett Li-vel). Szeretnék megtanulni néhányat az újabb módszerek közül, és szeretnék hozzáférést kérni a kutatási vegyszerekhez. Nagyszerű látni egy ilyen webhelyet, várom, hogy sokat tanuljak!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Kérjük, olvassa el fentebb, többször is beszéltünk az RC-hoz való hozzáférés feltételeiről. Még nem férhet hozzá, de minden az Ön kezében van.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Azt kell mondanom, hogy ez engem nagyon érdekel. Nagyon örvendetes, hogy a személyzet ennyire élénken érdeklődik a minőség iránt. Jó napot, uram. Örülök, hogy megismerhetem. A legjobb esetben is kezdőnek tartom magam, de remélhetőleg hozzájárulhatok és segíthetek valakinek. A "célközönségre" utalva, ki az, ha szabad kérdeznem? Vagy inkább, mi az ön küldetésnyilatkozata ezzel az oldallal kapcsolatban?
 

holamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Hé, remélem, hogy kapok hozzáférést az rc részhez, mert én vagyok az a fickó, aki nem tud fájlokat csatolni a hozzászólásokhoz, de ezekben a rlly fontos dolgokban, mint az értékesítés előállítása, tudom, mit kell tennem.
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Nem rendelkezem túl sok tudással, és im új itt, de im most kezdi ebben a bussiness most, és hozzájárul a tapasztalatom hamarosan, nagyon hasznos lenne, hogy hozzáférést kapjon ehhez a szakaszhoz.
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Nos, 2 nap alatt többé-kevésbé itt kerestem az információkat, de most hoztam létre a fiókomat, remélem, hogy a jövőben belépek az RC részlegbe, ezzel az üzenettel küldöm üdvözlő üdvözletemet.
 

LittleFlame

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Üdvözlöm!

Hozzáférést kérek az RC szekcióhoz, és elköteleztem magam, hogy részt veszek a fórum életében, és tudásomat eljuttatom azokhoz, akiknek szükségük lehet rá.
Nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a fórumra, úgy tűnik, hogy ez pontosan az, amit már jó ideje keresek. Lehet, hogy sokáig itt maradok.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Maradjon velünk a fórumhoz való hozzájárulással. És akkor meghívást fog kapni az RC-be.(y)
Írtam neked.
 

Nefa

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hello, jöttem ide a rettegés ,én voltam egy aktív eladó az én hazámban mostanáig...im van egy nehéz idő a kémia, de én,ve olvastam néhány a fórumokon arról, hogy néhány noids és tényleg kapott az érdeklődésem.Ha im elfogadott én megpróbálom és helpfull a comunity, ha a kísérletek sikerülnek
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Üdvözlet!
Érdekel a szintetikus kannabinoidok gyártásának mesterségének megtanulása .Jelentkezem, hogy hozzáférést kapjak.Remélem, hogy aktív résztvevője leszek ennek a fórumnak, és hozzájárulok, amennyire csak tudok és a tudásomban van.
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Alig várom, hogy még többet tanuljak, és hogy visszaadhassak a közösségnek.
 

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Hú! Nagyon remélem, hogy én is bekerülök.
Van még egy jó pár szintetizátor, amit szeretnék megcsinálni, és talán ti tudtok segíteni!
A következő projektem a GABA Sandmeyer-reakciója GHB-vel. Arra gondoltam, hogy fenibuton is megpróbálom.
Voacagin és dimereinek kivonása a Voa-ból. A. kéregből, majd az ibogainná való átalakítás meglepően egyszerűnek tűnik.
A kava gyökér fermentálása Aspergillus oryzae penészgombával egy másik dolog, amin egy ideje már dolgozom. A keményítőt cukorrá alakítja, amely aztán kettős erjesztéssel etanollá alakulhat. Az előbbi legalábbis ízletesebbé teszi a cuccot, bár a fő pont a folyamat mögött az, hogy különbséget vettem észre a szubjektív hatásokban, ami szerintem a kavalaktonok és hasonlók biokonverziójára utal.
Ó, igen. Házi cannabinoidok a mindennapi étolajokból.

Amint összegyűjtöm a pénzeszközeimet és képes vagyok megengedni magamnak, hogy elkezdjek néhány projektet, biztos leszek benne, hogy felrakok néhány dolgot!
 
Top