Question Hogyan növelhető a metamfetamin keménysége a kristályosítás után?

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Kérem, segítsen nekem néhány ismeret javításában, mert jelenleg nem találok releváns megoldásokat.

Miután folyamatosan próbálkoztam a D-metamfetamin átkristályosításával, minden alkalommal fehér, átlátszó kristályokká vált (szinte teljesen átlátszó, mint az üveg), megkértem egy helyi gyártót, hogy ellenőrizze a mintámat, és azt mondta, hogy a termék íze megfelel a követelményeknek, de a kristályokat újra kell kristályosítani. Ez már keményebb. A szintézis mely részeire kell figyelnem, illetve milyen módszerekkel lehet növelni a kristályok keménységét?

További kérdések:
D-metamfetamin kristályosítása. Minden kristályosítás befejezése után kiveszem a szilárd anyagot, a maradék folyadékot pedig megtartom, és hűtőszekrénybe teszem, hogy újra kristályosodjon. Ezek a termékek is D-metamfetaminok, ugye, és tovább kristályosodhatnak. Igaz ez, amíg a D-metil-olaj teljesen kristályosodik?

Kérem, adjon tanácsot, köszönöm a segítséget
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tehát p2p? fenilacetonból?PMK? p2NP? Akkor a felének D-nek és a felének L-nek kell lennie. Lehetséges az L-metet racemerizálni D,L-metnek és újra kivonni belőle a D-t, de ez drága vagy hosszú projekt. ha D-borkősavat és nem poláris oldószert használ, akkor igen, a kristályoknak D-nek kell lenniük. ha a kristályok tisztaak, ez azt jelenti, hogy általában nagy tisztaságúak. Az átkristályosítás oka, hogy nagyobb kristályokat növesszünk, és a trükk az, hogy lassan hűtsük le, majd hagyjuk sokáig. Ezek a hatalmas kristályok egy hónap alatt nőnek ki.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
A P2P-t 5449+foszforsav segítségével állítottam elő, majd NaBH4 redukcióval metamfetamint készítettem, majd L-borkősavval elválasztottam az L és D szabad bázisokat.
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ha L-borkősavat (87-69-4) használ, a keverés után a szilárd anyag L- és L-borkősav. Tegye az egész tálat egy napra a hűtőszekrénybe, vegye ki, adjon hozzá egy kevés metanolt és keverje meg, szűrőtölcsérrel válassza el a szilárd anyagot a metanoltól. A D-metil szabad bázist úgy kaphatjuk, hogy a folyadékot nátrium-hidroxid-oldathoz adjuk.
 
Top