A LEGJOBB DROGOK gyártása és szállítása DIRECTION és MAGNITUDE segítségével - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
INGYENES MINTÁK - KÉRLEK OLVASSA EL A KÖVETKEZŐT

A Vector Laboratoriesnál megértjük, hogy a bizalmat ki kell érdemelni azzal, hogy soha nem szegjük meg a termékünk minőségére vonatkozó szavunkat. Ezért cégünk indulását néhány ingyenes termékmintával indítva mutatjuk ki megbecsülésünket e fantasztikus közösség iránt. Hajlandóak vagyunk ízelítőt adni új ügyfeleinknek kifogástalan ügyfélszolgálatunkból és kiváló vevői elégedettségünkből azzal, hogy az alábbiak ajándékozását indítjuk el:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 kiválasztott ügyfél kap egy-egy 5G mintát)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 kiválasztott ügyfél kap egy 1G mintát)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 kiválasztott ügyfél kap egy 1G mintát).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HOGYAN REGISZTRÁCIÓZHATOK A NYEREMÉNYRE?

(A regisztrációhoz el kell olvasnia az alábbiakat)


Mindössze két egyszerű követelménynek kell megfelelnie ahhoz, hogy élvezhesse az ingyenes mintát. Tagjának kell lenned ennek a fórumnak. Ha a profilod bannerén az áll, hogy "új tag", akkor nem vagy jogosult a minta átvételére, mivel az admin nem fogja érvényesnek tekinteni a termékünkről szóló véleményedet. Ennek oka, hogy a fórum ingyenes mintákra vonatkozó szabályzata kimondja, hogy mintát csak a fórum "tagjai" kaphatnak.

Az ajándékozás következő feltétele, hogy garantáld, hogy véleményt hagysz a termékünk listáján a piactér szekcióban és a szálon, amit most olvasol. Arra is megkérem a vásárlókat, hogy a piactéren és a szálon kívül máshol ne hagyjanak véleményt a fórumon (ez alól kivételt lehet tenni, ha a fórum egy másik felhasználójának ajánlanak minket). Bármennyire is élvezem az Önök elismerését, nem szeretném, ha a fórum adminisztrációjának bosszúságot okoznának a spamelés miatt. Ha nem hagysz értékelést, miután mintát adtunk neked, csapatunk és más gyártók nem biztos, hogy úgy döntenek, hogy mintát adnak neked, vagy üzletet kötnek veled

Ha megfelelsz ennek a két követelménynek, gratulálunk! Kaphatsz mintát! Egyszerűen csak írj egy kommentet alább ebben a témában, hogy melyik termékből szeretnél mintát kapni (egy termékből csak egy mintát kaphatsz), és mi magunk fogunk DM-et küldeni neked. Nincs szükség arra, hogy a hozzászólásod után üzenetet küldj nekünk, mivel mi fogunk üzenetet küldeni neked a mintádért.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Természetesen
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlöm, érdekelne egy ingyenes minta
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Melyik termékem érdekli Önt?
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mosly ketamin, de ha ez nem lehetséges amfetaminok
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Hé, van rá esély, hogy megkapom a lopakodó csomagodat amph és meth aus-ban?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Elnézést kérek, de Ausztráliába nem szállítunk. Köszönjük, hogy érdeklődik termékünk iránt!
 
Last edited:

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm a választ , küldök közvetlen üzenetet tudunk beszélgetni beszélgetni ott ?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Minták!


Nekünk csak ezek vannak:

5 amfetamin minta

4 D-metamintát az EU-ban lévő ügyfelek számára

És 6 D-metamintát az USA-ban lévő ügyfelek számára maradt!


Lakosok és tagok, legyetek gyorsak, mielőtt elkezdjük az új tagok rangsorolását!


Augusztus 20-tól augusztus 23-ig szabadságon leszünk. Augusztus 19-én UTC +2 14:30 után nem fogadunk több megrendelést. 23-a után boltunk ismét nyitva lesz a megrendelésekre :)
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Hé VectorLaboratoiers csapat [Uram], itt kúp ny felülvizsgálata a híres Amfetamin paszta. Az első szállítmány nagyon gyorsan megy 2 nappal azután, hogy azt mondta nekem, hogy már úton van hozzám, ez fantasztikus! Kaptam egy standart mailt hamis feladóval, ez nagyon diszkrét és Európában a legjobb módszer. Kaptam 5,147 g amfetamin pasztát. Az állag olajos és nedves a tányéron vagy üvegtálon kenve 5 perc alatt kész aprítani. Az első orr éget 7 a 10 scala de nagyon rövid, whe ez öblíti a torkodban id nem égett. Az illat jóa régi virág keveréke amin szag, akkor is érzi ugyanazt, amikor kinyitja a hardver a Computer. Az időtartam 10-12 óra attól függően, hogy mennyit vettél. Ez egy nagyon fej tiszta amfetamin magas, nincs sár agy afterX óra után. Lassan jön, de egyre erősebb órától[tiszta] . Amíg el nem jön a pillanat fck im so uppy😎. Normál dózis nagyon koncentrált és tökéletes több Idő dolgok, jól illeszkedik minden napi helyzetben. 90% jó cucc, nagyon jó támogatás gyors szállítás. 100 Trusty. Szeretem ezt az Amphe és én biztosan rendelni fogok többet, everyobe kellene ezt tenni, mert se ezek az eladó tudta határozottan, hogy mit kell egy jó ügyfélnek. Még az emberek, akik ezt vették, hogy egy nagyszerű este nélkül, hogy szar másnaposság érzés a rossz cuccoktól. Kedves Üdvözlettel Frankstone.
 
Last edited:

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Köszönjük szépen a véleményezést! Örömmel hallom, hogy érdekelné a további :)

megrendelése, nagyon örülnék egy értékelésnek is a listámon, amikor csak ideje van, még egyszer köszönöm a részletes visszajelzést.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Mostantól kezdve már nem veszünk fel több megrendelést, mivel a holnaptól augusztus 23-ig tartó rövid szabadságunk miatt nem fogjuk tudni szállítani.

Augusztus 24-től a megszokott módon folytatjuk a megrendelések fogadását!
 

acidbitch1312

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Szeretnék egy amfetamin mintát kapni, tudom, hogy új tag vagyok, de az utolsó különböző sebességet kaptam, amit kaptam, elég rossz volt, a tiéd ígéretesnek tűnik, így jó lenne kipróbálni. és im egy új tag itt, de aktív a sötét weben néhány éve.
Üdvözlet Ausztriából
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Hi from USA , im érdekel a ketamin, hagyjam a véleményt a termék oldalán vagy máshol?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
az önök árai nagyon jók, szeretném ellenőrizni a minőséget, nem baj, ha tesztelem és képeket küldök, semmi flancos, csak egy tipikus kábítószer-tesztkészlet, amely ellenőrzi, hogy nem más kábítószer.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Helló, a jövőben ketamin minta promóciót fogunk indítani. Jelenleg szabadságon vagyunk, így nem tudunk több megrendelést fogadni vagy semmit sem küldeni, így amikor 23-án visszatérünk, ismét képesek leszünk megrendeléseket fogadni. :)
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Helló, kaphatok egy d-meth mintát?
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hé, szeretném tesztelni a D-Meth-et. az EU-ban él.
 
Top