A LEGJOBB DROGOK gyártása és szállítása DIRECTION és MAGNITUDE segítségével - Vector Laboratories

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
INGYENES MINTÁK - KÉRLEK OLVASSA EL A KÖVETKEZŐT

A Vector Laboratoriesnál megértjük, hogy a bizalmat ki kell érdemelni azzal, hogy soha nem szegjük meg a termékünk minőségére vonatkozó szavunkat. Ezért cégünk indulását néhány ingyenes termékmintával indítva mutatjuk ki megbecsülésünket e fantasztikus közösség iránt. Hajlandóak vagyunk ízelítőt adni új ügyfeleinknek kifogástalan ügyfélszolgálatunkból és kiváló vevői elégedettségünkből azzal, hogy az alábbiak ajándékozását indítjuk el:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 kiválasztott ügyfél kap egy-egy 5G mintát)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR EUROPEAN CUSTOMERS
(7 kiválasztott ügyfél kap egy 1G mintát)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS FOR USA CUSTOMERS
(7 kiválasztott ügyfél kap egy 1G mintát).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

HOGYAN REGISZTRÁCIÓZHATOK A NYEREMÉNYRE?

(A regisztrációhoz el kell olvasnia az alábbiakat)


Mindössze két egyszerű követelménynek kell megfelelnie ahhoz, hogy élvezhesse az ingyenes mintát. Tagjának kell lenned ennek a fórumnak. Ha a profilod bannerén az áll, hogy "új tag", akkor nem vagy jogosult a minta átvételére, mivel az admin nem fogja érvényesnek tekinteni a termékünkről szóló véleményedet. Ennek oka, hogy a fórum ingyenes mintákra vonatkozó szabályzata kimondja, hogy mintát csak a fórum "tagjai" kaphatnak.

Az ajándékozás következő feltétele, hogy garantáld, hogy véleményt hagysz a termékünk listáján a piactér szekcióban és a szálon, amit most olvasol. Arra is megkérem a vásárlókat, hogy a piactéren és a szálon kívül máshol ne hagyjanak véleményt a fórumon (ez alól kivételt lehet tenni, ha a fórum egy másik felhasználójának ajánlanak minket). Bármennyire is élvezem az Önök elismerését, nem szeretném, ha a fórum adminisztrációjának bosszúságot okoznának a spamelés miatt. Ha nem hagysz értékelést, miután mintát adtunk neked, csapatunk és más gyártók nem biztos, hogy úgy döntenek, hogy mintát adnak neked, vagy üzletet kötnek veled

Ha megfelelsz ennek a két követelménynek, gratulálunk! Kaphatsz mintát! Egyszerűen csak írj egy kommentet alább ebben a témában, hogy melyik termékből szeretnél mintát kapni (egy termékből csak egy mintát kaphatsz), és mi magunk fogunk DM-et küldeni neked. Nincs szükség arra, hogy a hozzászólásod után üzenetet küldj nekünk, mivel mi fogunk üzenetet küldeni neked a mintádért.
 
View previous replies…

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Id szeretne egy mintát, és minden bizonnyal egy áttekintést, valamint az íz, a kezdet, az időtartam és a leérkezés részletes leírását. Remélem, hogy kiválasztják, és a jövőbeni üzletet is veletek, srácok köszönöm
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Nyugodtan küldjön nekem egy DM-et, amikor csak készen áll, hogy megbeszélhessük, hogy mintát adunk Önnek. ;)
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Félelmetes köszönöm!
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Szia, szívesen kipróbálnám a dextro meth crystal-t. Kaphatnék egy keveset, kérem? Writing Review is matter of course :))
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Én vagyok Franciaországból....love, hogy próbálja ki az amph sulphat mintáját... én egy felülvizsgálatot készítek, amint megkaptam ans tesztet...
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Az USA-ból származom, és szívesen kipróbálnám az amfetaminpasztát vagy a metamfetamin kristályokat! Lehetőleg az anfetamin-szulfátot, mivel azt nem könnyű megtalálni itt az államokban.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Üdvözlöm! Régóta keresem a metamfetamint, jó lenne, ha tudnék mintát szerezni. Lg
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Üdvözlöm, kaphatnék néhány mintát, kérem, nagyon érdekel az áru.... Szeretnék rendelni néhányat nagyon hamar .....si vous me communiquer, je ne me manquai de en faire l'article à qui veut bien le lire ou l'entendre...par avance merci....
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Üdvözlöm, nagyon érdekel, hogy kapok egy mintát DEXTRO-METHAMPHETAMIN-KRYSTALS az EU-tól . 2015 óta Ausztriában élek és kábítószereket használok, így sok kábítószert tapasztaltam, és nagyon boldog lennék, ha kaphatnék egyet. Remélem, hogy jó híreket kapok. Kívánok szép napot FalteHD
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Üdv!

i yust olvastam az Info és én nagyon érdekelnek a termékek, különösen az s-ketamin és a dextro-metamfetamin IS lehetséges, hogy kap egy minta a termékek? Nagyon boldog lennék, ha pozitív választ kapnék. :)

Üdvözlettel Matthäus

PS: Én is írok egy részletes véleményt, miután kipróbáltam, ha ez lehetséges. :)
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Kérhetnék egy mintát, ha a promóció még aktív, remélhetőleg nem késtem el a buliról. Kérem, hogy a lehető leghamarabb értesítsen. köszönöm.
 

LukeBeKillin’Em7

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Szívesen kipróbálnék egy mintát a srácok dextro metanohetamin? Szívesen hagynék egy véleményt a termékükről.
 

Xplorer

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Maradtak még minták az USA számára?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Igen! Jelenleg D-Meth minták állnak rendelkezésre az USA-ban. Nyugodtan küldjön nekünk egy üzenetet, hogy igényt tarthasson az egyikre. :)
 

Riesenglied

Don't buy from me
Member
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Szia!
lehetséges, hogy mintát kapjunk a SEA -(amph) -hoz ?

Köszönöm
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
A SEA alatt Szerbiát érti?
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Kaphatok ingyenes mintát, ha lehetséges?
 
Top