MDMA/ecstasy tisztítási módszer

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Helló barátok, köszönöm a hozzájárulást, nagyon jól működik, de van egy kétségem, a kristályosításkor (a kristályok nagyon jól kicsapódnak) nem olyan kristályokat kapok, mint az mdma tipikus kristályai, ez inkább valami hasonló a hópelyhekhez, a havas napon egy pohárban lévő jégfagyhoz, ez üveg, de nagyon törékeny. Miért nem kapok erős üveget? Köszönöm és üdvözletem 😊
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Üdvözöljük! A kristályosítási eljáráshoz hűtőszekrényt használsz? Minél gyorsabb a lehűlés, annál kisebbek a kristályok.
 

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Igen, persze, először hagyom kint, amíg szobahőmérsékletű nem lesz, aztán 15 vagy 20% már kikristályosodott, aztán 2 órára hűtőbe teszem, majd 3 órára a fagyasztóba. A mosott termék majdnem 100%-a kikristályosodik, de a kristályok nagyon törékenyek, ha csomagoláshoz kezelik őket, homokká válnak.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Néhányszor csináltam IPA-t, és azt hiszem, ez a "homok" kristálystílus az IPA kristályosodásának természetes tulajdonsága. Próbálja meg vízben átkristályosítani, hogy nagy hegyikristályokat kapjon.
 
View previous replies…

K53SK53S

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 7, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Vízben? Hogy csinálod ezt így, haver?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/my-mdma-freebase-crystallization.5069/
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
280
Reaction score
112
Points
43
Amit észrevettem, az IPA jó a ragacsos fekete vegyület, a szintézis melléktermékeinek eltávolítására.
 
Top