Metamfetamin szintézis efedrinből vagy pszeudoefedrinből

Madre

PR manager
Joined
Sep 6, 2022
Messages
58
Reaction score
130
Points
33
Sok jó gyógyszer van a világon. A mi szeretett gyógyszereink. Kokain, lsd, mdma, 4mmc, shrooms...
De egy mindig is kiemelkedett. Évről évre, évszázadról évszázadra.
A szegények és a gazdagok választott drogja, Kennedy és Hitler, valamint Jesse Pinkman személyes kedvence...

Őfelsége a metamfetamin.


A metamfetamin legegyszerűbb szintézise efedrinből vagy pszeudoefedrinből.

Az
Az efedrin-hidrokloridot jelenleg főként orvosi célokra, sportdrogként és a feketepiacon az amfetamin/metamfetamin szintézisének vagy utánzatának prekurzoraként használják. Ha efedrint keres, legyen tisztában azzal, hogy az Ön területén melyik forrás érhető el könnyebben. Számos országban az efedrin kábítószerként vagy prekurzorként szerepel a kábítószerlistán.
Az orvosi készítményekben az efedrin-hidroklorid vizes oldat, tabletta vagy szirup formájában kerül forgalomba.Napjainkban szinte lehetetlen fiolákban és ampullákban beszerezni, pedig tiszta és elég könnyen kivonható.

Az efedrin kivonása tablettákból vagy szirupokból nehezebb, mert a kivonás nagyban függ a gyógyszer összetételétől és a további összetevőktől, erről külön fogunk beszélni.Az efedrin alternatívájaként a szintézishez pszeudoefedrin vagy norefedrin is használható. A pszeudoefedrin (PSE) metamfetamint, a norefedrin (fenilpropanolamin, PPA) pedig amfetamint ad. Ez a két efedrin analóg gyakran megtalálható állatgyógyászati készítményekben.

Reagensek
Efedrin / pszeudoefedrin
*Jódkristályok
*Vörösfoszfor
Víz

*Lássuk, hogyan lehet gyorsan és egyszerűen jódkristályokhoz és vörös foszforhoz jutni ebben a témában:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...odine-red-phosphorus-for-meth-synthesis.7393/


Felszerelés
Reaktor: Nátrium-klorid oldat injekcióhoz való üvegfiola jó erre a célra.
De vigyázzunk: általában nem hőálló üvegből készül, és finom melegítést igényel, jobb, ha só/homokfürdőn - egy kis tál vagy doboz só/homok, amelyet közvetlenül a tűzhelyen melegítenek. Nagyobb mennyiségek esetén ajánlatos lapos, széles aljú edényeket használni.

Refluxkészülék. Ez egy parafa, amelybe egy 6-12 cm-es darab szabványos üvegcső (pipetta) van behelyezve. Fordított léghűtőként szolgál a vízgőz kondenzálására és a reakciótömegbe való visszaáramoltatására.
A ROMIN dugó használata nem kívánatos, mert a jódgőzök által okozott korrózió a reakcióelegy szennyeződéséhez vezet.Az ideális reaktor egy lapos aljú, kúpos üveglombik, üvegdugóval, amelyre egy csövet forrasztottak (üvegműves mester által). Ha nincs megfelelő eszköz, a refluxkészüléket pipettából is el lehet készíteni, amihez távolítsuk el róla a gumiszalagot, a pipetta átmérőjének megfelelő lyukat készítsünk a fiola gumikupakján, és ragasszuk úgy, hogy az vékony végével lefelé, függőlegesen álljon. A dugót egy megfelelő átmérőjű fecskendő dugattyú gumiból is elkészítheti. Csak a gumidugó gyorsabban korrodálódik.Vannak, akik két refluxkészüléket használnak a főzőben - a reakció legvégén, amikor a jód már teljes erősségű, cseréljük ki a készüléket, pontosabban a refluxos kupakot egy szélesebbre.


Fűtőberendezés:
A szabványos készülék egy vasaló.A talp felfelé van, és ennyi. Elektromos kályhát és sófürdőt (gázra tett konzervdoboz só) is használnak. Sófürdő használatakor nem szabad elfelejteni, hogy nagy a hőtartaléka, azaz ha csökkentjük a tüzet, az nem befolyásolja gyorsan a reakciót. De minden konyhai vegyész szereti a vasalókat - a hő állandó, és a vasalón lévő osztások (izzás) nagyon alkalmasak a folyamatra.

Továbbá, szükséged lesz
Mérlegek 0,05 g-os vagy annál kisebb lépésekben
Különböző méretű fecskendők
0,8 mm átmérőjű fecskendőtű





Recept:

FIGYELEM, ezt nem lehet szemmel csinálni, pontosan be kell tartani az arányokat! Skálázáskor használjon hőálló üvegpalackot!
1g efedrinhez vagy analóghoz kb. 10ml reaktortérfogatra van szükség, a reaktor a reagensek térfogatához igazodik.

Mérlegelés és arányok:1g
kristályos jód és 0,35g vörös foszfor 1g efedrin vagy pszeudoefedrin mennyiségre. Először mérjük le az efedrint és a vörös foszfort, öntsük egy papírra, majd késsel keverjük össze a port és a vörös foszfort egyenletes rózsaszínű masszává, és öntsük egy fiolába/üvegbe, zárjuk le egy dugóval (nem a refluxkészülékkel!).

Az üvegcsét zárt fedéllel a por / vörös keverékével kicsit melegítsük, néha tegyük égő villanykörtére (asztali lámpa) - nem reagálnak, és levegő nélkül és nem oxidálódnak. Ekkor mérjük le a jódot, öntsük nehéz papírba, gyorsan törjük össze a kristályokat valami nehezékkel.

A jód nagyon aktív reagens, szúrós, sajátos szaggal. Nyomokat hagy, égési nyomokat hagy a bőrön és korrodálja a tárgyakat, csak kesztyűben és óvatosan dolgozzunk vele!

Ekkor: elektromos tűzhely 1 hőfokon, 0,8 mm átmérőjű tűvel ellátott fecskendő vízzel a közelben, a refluxkészülék tiszta és száraz. Kinyitsz egy meleg (nem forró!!!) fiolát, darabonként beleöntöd a jódot: egy kicsit - rázd/keverd, egy kicsit többet, de gyorsan, mert különben a reakció hamarabb beindul, mint szeretnéd.Mindent kiöntöttél, bedugaszoltad, a meleg tenyeredbe vetted az üvegcsét, a kezeddel melegítsd fel, a hüvelykujjaddal fogd meg a dugót, de ne nyomd erősen.Rázd meg az üvegcsét, hogy a benne lévő por egyfajta egyenletes színű, sötétbarnás-bordó golyócskává gyűljön össze. Néha a jódgőzök felemelik a dugót az ujjad alatt, és "pfft" hangot adnak ki. Ha a golyó meggurult - FAST: öntsd rá az első csepp vizet, víz helyett sósavval temetheted a reakciót, az savas környezetet teremt, és a reakció jobban megy, tedd fel a refluxot szorosan, és tedd a tűzhelyre.
A 8. tűből Vizet KELL csepegtetni EGY cseppet 0,1g efedrin vagy analógonként! Lehetőleg meleg, de NEM forró.

Hurrá, a reakció beindul! Melegítés. Nem lehet levenni a szemünket az üvegcséről.Jó megvilágításra van szükséged. Nincs huzat - a tűzhely melletti ablakok zárva! Öntsd bele a vizet, és melegítsd egy kicsit - rázd, melegítsd tovább, rázd tovább, amíg egy egyenletesen oldott folyadék nem keletkezik.

Ha csomók maradnak, nem áztak, nem oldódtak fel - adjunk még egy kis vizet.Felmelegíted. Ezüstbuborékok képződnek. Állandóan - 10-15 másodpercenként ujjaiddal megemeled az üveg szélénél fogva és rázod. A folyadék "shh" hangot ad ki. Rövid idő múlva a folyadéknak meredeken emelkedni kell kezdenie (ha nem, ne aggódj, ha igen, folytasd tovább).Emelje fel, rázza fel, és adjon hozzá 2-3 csepp vizet. Folytassa ugyanígy.A VÍZRŐL: bármikor tehetünk egy cseppet a refluxkészülék belső falára (a csőbe) - a csepp a folyadék fölé lóg, a keverék magától felveszi, amikor szükség van rá. De ne éljünk vissza a vízzel. Rázza folyamatosan, hogy a folyadék átcsússzon a falakon, de ne érje el a refluxkészüléket.Figyelje a fényt, hogy milyen színűek a falak, mielőtt a folyadék elsüllyed - a narancssárga színű öntés jelzi, hogy van még jód.De az összes jódnak ki kell jönnie. Lehet, hogy a jód még látható a falakon, de a reakció lelassult, a füst halvány, mintha égne.Ebben az esetben nyissuk ki élesen a refluxot, adjunk hozzá 1 g jódhoz 0,05-0,1 g vörös foszfort, rázzuk fel, zárjuk el a refluxot, cseppenként adjunk hozzá vizet, amíg az oldat folyékony nem lesz. Ez ritkán fordul elő. A reakció vége felé a jód erősebben, csőszerűen kijöhet. És a folyadék meredeken felfelé emelkedhet. A szag kémiai, de nem jódszagú. A jód már nem jön. A folyadék végleg lement. A buborékok kicsik.Vegye le a reaktort a fűtésről. Vegye ki a refluxot.

Az üvegcsét a szájához viszi, és kifújja a füstöt (ezt a motorháztető alatt is megteheti), amíg az el nem áll.Néha egyáltalán nincs füst. Ne köpködj rá!!! Gyorsan, erős vízsugárral 1g efedrin = 10 ml fecskendőből. Tiszta kupakkal zárja le, az ujjával megszorítva. Jól rázd össze. A folyadék könnyebb lesz, és a kiürült foszfor a tetejére úszik. Rázza fel.

Vegyél elő a fagyasztóból egy tál zúzott jeget, és ha az injekciós üveg kihűlt, tedd a felét a jégbe. Várjon három percet. A 8*-os tűre tekerj egy réteg vattát, egy réteg vécépapírt (fehéret!) és még több vattát (hogy egyfajta szűrő legyen).

Válassza ki az oldatot, öntse egy tiszta fiolába, a folyadéknak átlátszó, zöldessárga fluoreszkáló színűnek kell lennie (nem zavaros, nem rózsaszínű).Ha kicsit narancssárga, az karbid, nem jött ki belőle az összes jód. Ez nem nagy baj.

Lúgosítás:

Mártsd az indikátorpapírt a folyadékba - piros lesz - az oldat savas. Egy üvegpohárban szódabikarbónával (vagy 30%-os lúgoldattal) lúgosítasz, fecskendővel dugattyúval kevergetve az oldatot. Először sokat sziszeg, aztán kevesebbet... Ne tegyél egyszerre sok szódabikarbónát/lúgot! Lassabban jobb!
Amikor a szódabikarbóna abbahagyja a sistergést az oldat felszínén. Amikor egy szem szódabikarbóna kezd leesni az üveg aljára, az már elég.
Az indikátor zöldes-sárgás, kék nélkül (pH~8-9) (A kék szín azt jelenti, hogy túl lúgos.)


Extrakció:

Miután az oldat lúgossá vált, a metamfetamin bázist 50 ml toluolnal kell extrahálni. Minden egyes 1 g efedrinhez, amelyet a reakcióhoz adunk, 5 ml toluolt mérünk. Ehhez adjunk toluolt a lúgos oldathoz. Jól rázzuk össze.Hagyjuk, hogy az elegy két frakcióra váljon szét. A felső szerves réteget óvatosan vegyük ki fecskendővel, hogy az alsó vizes frakcióból egy csepp se kerüljön a metamfetamin olajba.A kivonatot kalcinált nátrium-szulfáton dehidratáljuk.A kalcinált nátrium-szulfátot a kivonat tömegének 5%-ának megfelelő mennyiségben egy légmentesen záródó tartályba helyezzük, és 8 órán át inkubáljuk. A kivonatot (metamfetaminolajat) ezután leszűrjük.

Savasítás:

A metamfetamin-hidroklorid nagyon érzékeny a vízre, és nem kristályosodik ki, ha vizes sósavoldattal savanyítják. A sósav réteget képez a toluol alatt, és a metamfetamin feloldódik benne. A metamfetamin szárításához a vizet el kell távolítani.Ezért használják gyakrabban a HCL-gázt savasításra (a savasításhoz lásd ezt a linket: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...as-from-muriatic-and-sulfuric-acids-conc.377/).

Kezdje el gázosítani a kivonatot HCl gázzal, és ellenőrizze a pH-t indikátorokkal. Amikor a pH=6-ot elérjük, a savanyítást leállítjuk, és a terméket a fagyasztóban tároljuk, amíg a csapadék ki nem esik. A csapadékot papírszűrőn átszűrjük és levegőn szárítjuk. Ez minden.


Most már jó minőségű metamfetaminja van.Most boldog vagy?
Igen! Tudomány, ribanc!



Zyqcn75uH3






 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Hipofoszforsavas jód útvonal nekünk a legegyszerűbb módon ez a módszer elavult
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
Uram, mi az optimális reflux hőmérséklet és idő a - hipofoszforsav - jód - efedrin használatához? Ez 8-10 órát vesz igénybe? Vörös foszfor hozzáadása felgyorsíthatja a reakcióidőt?
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
31
Points
28
A reakció befejezése után a késztermék (metamfetamin-hidroklorid) forrázáskor gumiszagot áraszt. Milyen szennyeződésről van szó?
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Tudna nekem valaki eladni egy videót, amely bemutatja, hogyan lehet jóddal és pszeudoefedrinnel kristálymetet készíteni? Szeretném, ha egy profi emberről készült videó lenne, nem pedig olyan, mint az a videó, amely egy kopasz embert mutat, mert úgy látom, hogy nem tökéletes munka.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Hé barátom, van egy ajánlatom a számodra. Régebben ezzel a technikával gyártottam, és arra gondoltam, milyen jó volt az a szar, és úgy döntöttem, hogy csinálok egy kis adagot. Most kezdtem el árazni a vegyszereket. Arra gondoltam, hogy mivel úgyis be akartad szerezni a vörös foszfor és jód kristályokat a szakácsodhoz, és mivel felajánlottad, hogy fizetsz egy minőségi bemutató videóért... Ha csak a vörös foszfort és a jódot biztosítod a redukcióhoz, én biztosítom a pszeudoeffedrint, és készítek neked egy oktatóvideót nemcsak a szintézisről, hanem a pszeudoeffedrin hideg tablettákból való kivonásának különböző módjairól, jódkristályok készítéséről jódtinktúrából, teljesen rögtönzött üvegedényekről stb. Mit gondolsz? Nekem elég lenne 3,5 gramm vörös, és 10 gramm jód, ebből egy 10 grammos tétel metamfetamin készülne. Mit gondolsz?
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hé Macrocamora csak olvastam a hozzászólásodat, szükségem van egy videóra is, és megvan, amire szükséged van a d a videóhoz. Van jódkristályok és tiszta vörös a zsebemben most. Próbáltam az elmúlt évben, hogy sikeresen főzni és még a barátok, hogy azt mondta nekem, hogy tudtak főzni próbálja meg, és soha nem sikerült már költöttem egy csomó $ és kaptam szar belőle. Hogyan szeretné ezt csinálni? Az államokban vagy? Motivált vagyok és belefáradtam a dohányzás ebbe a mexikói szarságba, ami nem csinál semmit nekem. Lépj kapcsolatba a lehető leghamarabb vagyok olyan rel, mint ők kapnak már a játékban a 80-as évek közepe óta, és hiányzik az igazi szar.
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Bocsánat, ez a PesudoMicroGravity-nek szólt, nem a Macrocamora-nak.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Van egy PDF dx41flatline kiküldött, amely lítium akkumulátorok és ammónium-nitrát instant hűtőcsomagokból egy popsikannában. Ha valaki frissítené, hogy egy jelenlegi ammóniumiont használjon, az lenne
1. AWESOME
2. A legegyszerűbb módszer

Belinkelem, ha te vagy valaki ki tudja dolgozni. Letölthető erről az oldalról
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Soha nem kaptam ugyanolyan minőségű metamfetamint egy nyírségi redukciós magam.... használatával. Közel sem! És miért gondolja, hogy ez a szintézis könnyebb, mint a vörös foszfor/jód útvonal alkalmazásakor a helyben keletkezett hidriásavval történő effedrin redukció? Mert gyakorlatilag egész tablettákat dobhatsz a befőttesüvegbe a többi hozzávalóval együtt anélkül, hogy az effedrint előbb finomítanád? Mert őszintén szólva még akkor is tiszta effedrinből indulok ki, amikor nyírfa redukciót végzek. Ha az összes pufferanyagot beleteszed a reakcióba, akkor saját tapasztalatom szerint csak több prekurzorra van szükséged a redukció/reakció befejezéséhez.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Leginkább azért, mert a reaktánsokat könnyebb szemöldökfelhúzás nélkül megszerezni. Legalábbis ott, ahol én vagyok. Soha nem láttam 45 évem alatt egy üveg jódot valaki házában. Egyetlenegyszer sem, így ha mégis, az felhívná a figyelmemet. Im biztos, hogy tudod, milyen nehéz phos-hoz jutni, alapvetően a gyufásdobozról kell lekaparni, kevés más hely van, ahol beszerezheted. A lítium a legerősebb redukáló, amit a magnézium követ a cink-nátrium...a lodidok messze a lista végén vannak.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Szia guitargod, bocsánat, egy ideje nem jártam itt. Az Államokban vagyok. Talán ki tudunk találni valamit. Egyébként soha nem érdekelt az a met, amit a Frit Buchner által fentebb leírtakhoz hasonló nyírfa redukcióval (Shake & Bake módszer)készítettem. Azt mondtad, hogy a régi jó anyagot akarod, igaz? Ebben mindenképpen tudok segíteni, ha érdekel. Hívj fel, barátom! [email protected]
 

guitargod

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 12, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Hé, így kommunikálok veled ezen a látványon vagy e-mailen keresztül, vagy pontosan hogyan. Nem vagyok képben a legújabb módokon a diszkrét online. Próbáltam a címet, amit adtál, de úgy tűnik, hogy nem működik nekem, ezért kíváncsi vagyok, hogy van-e más módja annak, hogy kapcsolatba lépjen az emberekkel, mint a gmail vagy bármi más. használsz valami mást, amit használnom kellene, hogy biztosan kapcsolatba léphessek veled.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Mi a helyzet az egyfazékos módszerrel? Ez tűnik a legegyszerűbbnek, mivel csak össze kell kevernünk a pszeudoeffedrin, ammónium-nitrát, éter, lítiumfém, nátrium-hidroxid és némi víz egyszerre egy palackban, és rázzuk egy bizonyos pontig, ahol aztán kiszűrjük a felső réteget, és végül hcl savas gázzal "kisózzuk" (ahogy a videó kifejezései szerint) a metet. De nem vagyok biztos a minőségben. És talán az a hátránya ennek az eljárásnak, hogy nagyon veszélyes lehet a rázási folyamat során, mivel a palackban halálos redukcióval járt. Én már elkezdtem, hogy a listát a tétel, amit említettem fent, talán a jövő héten kell kapni az összes összetevőt. De még mindig várom minden tanácsot, mivel ez nem az én szakmám. Kérem, javítson ki, ha van bármilyen hiányzó összetevő.

Bocsánat, mivel nem írom be az egyes lépések részleteit. De hajlandó megosztani, ha valakit érdekel.

Egészségére.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Meg lehet csinálni ezt a reakciót,hidrogénezést nyomás alatt,keverővel vagy rázógépen?fűtés nélkül?Én rázógépen csináltam,de nagyon lassan működik,efedrinnel is működik?
 

mortuus1995

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 11, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
milyen méréseket ér 5 gramm metamfetaminnak
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
A szükséges prekurzorok mennyiségére gondol? Én mindig az 1-1-1-1/3 arányt használtam. Tehát ha a matematika megkönnyítése érdekében 10 grammot akarnál előállítani, akkor 10 gramm pszeudo, 10 gramm jód és 3,3 gramm vörös P. Akkor a konkrét kérdésedre 5 gramm pszeudo, 5 gramm jód és 1,61 gramm vörös katalizátor kellene. Ha ez az, hogy én csináltam, hogy gyors piszkos matek Mt fejében jobb! lol!
 

RWG13

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Mar 26, 2024
Messages
15
Reaction score
7
Points
3

Szia, köszönöm az útmutatót.
Lehetséges, hogy a toluol helyett fehér szeszt használjon?
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Bármilyen nem poláros oldószer megfelel. Attól függően, hogy nehezebb vagy könnyebb-e a víznél, megmondja, hogy az oldatod Aquias rétege felett vagy alatt lesz-e, amikor kombinálódik. Biztos akar lenni abban, hogy a megfelelő réteget vonja ki!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Bocsánat, azt akartam mondani, hogy "MINDEN nem poláris oldószer, amely nem keveredik jól vízzel, működik. Nem vagyok benne biztos, hogy mit értesz a fehér szesz alatt, úgy érted, mint a "fehér gáz" vagy a Coleman tábori üzemanyag, akkor a válasz igen. Nem a legjobb oldószer, mivel olyan oldószert kell választani, amelyik a legkevesebb maradékot hagyja, de biztosan működik.
 
Top