Metamfetamin szintézis. Leuckart-módszer a P2P-ről.

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
200
Reaction score
67
Points
28
A leuckart olyan egyszerű, de a hozamok teljesen szemét.

Ha az emberek rájönnének, hogyan lehetne növelni a hozamokat, az nagyon sokat segítene a titkos kémiai közösségnek.

Úgy tűnik, magnézium-kloridot lehet használni katalizátorként, abból, amit az interneten összegyűjtöttem, talán ez segíthet a hozamokon néhány százalékpontot.
 
View previous replies…

jackofspades

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Nincs kéznél a link, de a Rhodium archívumok között olvastam, hogy a vízzel töltött Dean Stark-csapda használata növelte az élesztőt. A víz eltávolítása a keletkezés során, de a csapda tele tartása jobb eredményt hozott.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
156
Points
43
Rövid áttekintés: Qasim Umar és Mei Luo által az aminok Leuckart-reakción keresztül történő szintézisének fejlődése

Tessék, hatalmas hozamnövekedés és sebességnövekedés is.
 
View previous replies…

The_Real_Gus_Fring

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 15, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Nem értek semmit ebből a szarságból, kérem, bontsa fel. Továbbá mekkora a hozam ezzel, milyen vegyszereket kell használni, és milyen gyorsan gyorsítja fel a szart? Ha lehet, csak csinálj egy diagramot plz.
 

Fernandohatescorn

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2024
Messages
18
Reaction score
1
Points
3
Oké, hogy mennyi élesztésnövekedés ez, és van-e bármilyen szintézis, amelyet a Chems arányokkal végeztek.
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
103
Reaction score
4
Points
18
Mi az arány?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
156
Reaction score
73
Points
28
Olvasta a téma elejét? Kérlek, tedd meg figyelmesen, ott minden le van írva.
 
View previous replies…

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm, ez nagyon hasznos számomra. Tudna segíteni nekem egy másik részletes folyamatot készíteni a hidrojódsav és az efedrin számára? Szeretném egyszerűen kezdeni.
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
A hangyasav felgyorsítja a reakciót?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Nem igazán. De a hozamokat eléggé javítja. A hidrolízis 15%-os HCl-lel és metanollal mint társoldószerrel 115 °C-on jelentősen javítja a hozamokat. Ehhez olyan edényre van szükség, amely 5 bar nyomást bír. Gyors hevítés 115 °C-ra - 15 perc - gyors hűtés rt-re.
 

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Mi a helyzet a Naoh + metanol használatával a hidrolízishez?
És miért mondja, hogy ha hcl+metanol használata esetén gyors hűtésre van szükség?
Milyen arányokat javasol, ha hangyasavat adunk a reakcióhoz?
1 p2p : 2,5 NMF : 0,7 hangyasav?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
A metamfetamin is hidrolizál, vissza a P2P-hez valójában. Tehát ha a hidrolízist túl sokáig és/vagy túl kemény körülmények között végzi, akkor magát a metamfetamint is tönkreteszi. A metanol esetében szükség van egy nyomástartó edényre, de az gyors és teljes. NaOH is használható, nincs nagy különbség, a HCl-lel azonban nagyobb a hozam.
A metil hidrolízisét csökkenti a gyors fűtés/hűtés.
Elég brutális körülményeknek van kitéve szegény molekula mindenesetre, ezzel tisztában kell lennie.

Egy jó minőségű rozsdamentes acél (316 vagy jobb), amelyet forró 75%-os foszforsavval passziváltak, nem fog gondot okozni a 15%-os HCl*. A NaOH nem okoz gondot semmilyen acélnak, ez az előnye.
*Rendszeres vizsgálatot javasolunk, különösen a varratoknál és a hegesztési varratoknál, kopogjon egy kis kalapáccsal és hallgassa meg, ha a hang nem cseng, hanem tompa, ez korrózióra utal. Mint a "csinálom, csinálom, csinálom, csinálom, dudd, csinálom..." A "dudd" jelzi, hogy baj van.

Minél több NMF, annál jobb, a hangyasavnak 85%-os erősségűnek kell lennie, különben vizet kell hozzáadni. Ezt is nyomás alatt a legjobb csinálni, 165 °C - 180 °C és akkor ez egy nagyon gyors reakció is.

Érdekes módon azt találták, hogy az NMF minősége nagyban befolyásolja az eredményt (hozam), a különbség akár 25% is lehetett a gyártótól függően (és ez olyan elismert márkáknál volt, mint a Fluka, Fisher és MERCK). A víztartalom itt döntő lehet. Mivel vízre szükség van, az összes víz lepárlása mindent tönkretesz.

A nyomás alatt álló edény a megfelelő megoldás, mivel bármelyik reflux beállításnál az a probléma merül fel, hogy a víz/P2P a kondézerbe desztillálódik, és soha nem tér vissza a reakcióba, mivel a sokkal forróbb reakciólevesbe érve azonnal ismét gőzfázisba kerül. A reakció így víz- és P2P-hiányban szenved, annak ellenére, hogy névlegesen optimális tartományban van.
 

Attachments

  • jzMFoXhdAa.pdf
    580.9 KB · Views: 630
  • qv2njFyg3P.pdf
    304.3 KB · Views: 483

Researcherr

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
@GhostChemist
Miért csináljunk 2 hidrolízist? először naoh hidrolízist, majd hcl hidrolízist?
Nem elég egy hidrolízis a naoh+metanollal?
 

Vinayak

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 24, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Bajban vagyok
Plz segítsen nekem valaki
eredmények ez megtörtént
De ez lesz por, hogyan lehet megváltoztatni az üveg cryistals formátumot
Plz segítsen nekem
Könyörgöm.
 

lalosalamanca84

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 29, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Szia...talán valaki tudja, hogy van 50 L-es kabátos reaktorom...és fűtő és coller készülékem, amit nem tudom, hogyan kell helyesen csatlakoztatni...így csinálom...és ez a következő
1DH5s32tzO

Ez az én gépem...követem a kézikönyvet, de én conect minden és az olajszint nem megy az összes köpeny tér csak megy 1/4, olaj a szivattyúban belül, de az olaj ki több gyors...nem lehet, hogy az egyensúlyt a köpeny legyen tele ....

ZmAGNF4OUK

Ez a fotó befelé (felfelé) és kifelé (lefelé).
HxPZJ9Bsq4


Ez a cső IN... a reaktoron...
PUXSHiMQCD

ez a kifelé vezető cső ( ahol az olaj felszívódik és visszamegy a gyűjtőbe / fűtőgépbe ).
HMmNw5xkLc

ez a szint olaj, ami befelé megy és nem megy feljebb...cső ho szívja gyorsabban...valakinek van megoldása vagy valami tanács...tnx
 
Top