A csomag lefoglalt

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Sziasztok, mi történik, ha egy nekem címzett, gyógyszereket tartalmazó csomagot blokkolnak a vámon?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
A világ különböző pontjain különböző stratégiák vannak érvényben.
Valahol csak elkobzás és értesítés vagy anélkül.
Valahol rendőrségi razzia, vagy szállítás probléma nélkül, de razzia 1-2 héttel/hónappal később, ha feltételezik, hogy kereskedő vagy.
Valahol felhívás egy postáról, hogy jöjjön és "segítsen nekik megtalálni a csomagját" vagy bármilyen más szaros okból, hogy segítsen nekik megerősíteni, hogy az a magáé.
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
A csomagot Németországban leállították, Olaszországba tartott
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Im annyira sajnálom az ember, kérem, tudna tartani minket frissíteni, mi történt a jövőben, és milyen következményekkel fogsz kapni
Kérem, vigyázzon magára. 🙏 ❣️
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Egyet már lefoglaltak a vámon. Kis mennyiség volt. Kaptam egy levelet, amelyben közölték, hogy lefoglalták, valamint egy űrlapot, hogy visszakapjam, ha DEA ügynök lennék. Ha megkapja a levelet, ne töltsön ki semmit, vagy küldje vissza, ha van rá lehetőség. Csak dobja el, és tekintse a címét elégetettnek.
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Még mindig nem kaptam semmilyen értesítést, csak a szállítmányozó cég mondta, hogy a vámhatóság lefoglalta, talán még nem is elemezték, ez egy folyadék. Remélem, hogy a feledés homályába vész.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ne válaszoljon, ha ez káros az opsec számára, de melyik szállítási szolgáltatást használja, amely értesítette Önt, hogy a csomagot lefoglalták?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Küldj el egy drogost, hogy szerezze meg 😆😆
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Sok szerencsét, hogyan vette észre, hogy elkobozták?
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
D A nyomon követési számról blokkolást jelentett, majd a szállítmányozó cég e-mailben azt írta nekem, hogy a vámnál blokkolva volt
 

Mister Man

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
A NOI nem tudja, hogy elkobozták-e, azt mondták nekem, hogy lefoglalták vagy visszatartották, nem tudják megmondani. most már eltelt egy hónap, és nem tudok semmit.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Valószínűleg nagy szerencséje van, hogy Németországban és nem Olaszországban foglalták le. Nem tudom, hogy Európában hogyan néz ki a kiadatás, de az USA-ban még csak nem is fogadják be egy másik államból, hacsak a bűncselekmény szintje nem ér el egy bizonyos szintet. Első fokú vétség, azt hiszem. Ennél 4 bűncselekményi szint van lejjebb. Ahhoz, hogy kiadjanak egy másik országból, 3. vagy 2. szintű bűncselekménynek kell lennie. Ha Olaszországban találták volna meg a csomagot, már börtönben lehetnél. Én akkor is kitakarítanék, és egy hónapra elvinném a laptopodat egy barátodhoz ( amivel rendelted a cuccot, az a legerősebb bizonyíték).
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Tapasztalatból beszélhetek, mivel nem egy alkalommal szenvedtünk veszteségeket a Kínából az Európai Unióba érkező csomagok elkobzása miatt, és a legbölcsebb tanács, amit adhatok, hogy ne töltsön ki semmilyen űrlapot, ne válaszoljon a vámosok üzeneteire, és ne próbálja megmenteni a csomagot, maradjon távol tőle mindenkor, és ettől kezdve vegye meg az alapvető biztonságot, amivel rendelkeznie kell. (telefonszám, e-mail címek megváltoztatása stb.). Biztosan a csomagodat később megsemmisítik, és a tartalmától függően a hatóságok megelégednek a megsemmisítéssel, vagy vizsgálatot indítanak, ha az 1. osztályba tartozó hírhedt jelentőségű mennyiségekről van szó, ha olyan reagensekről vagy kutatási vegyi anyagokról van szó, amelyek még nem tartoznak a Te nem kell annyira aggódnod a törvény miatt, és elég lenne néhány változtatást végrehajtani az életedben. Áldás és bátorítás!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Sajnálom, hogy hibát írok neked... Legyen jól. N nagy ölelés tesó!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Tapasztalatból beszélhetek, mivel nem egy alkalommal szenvedtünk veszteségeket a Kínából az Európai Unióba érkező csomagok elkobzása miatt, és a legbölcsebb tanács, amit adhatok, hogy ne töltsön ki semmilyen űrlapot, ne válaszoljon a vámosok üzeneteire, és ne próbálja megmenteni a csomagot, maradjon távol tőle mindenkor, és ettől kezdve vegye meg az alapvető biztonságot, amivel rendelkeznie kell. (telefonszám, e-mail címek megváltoztatása stb.). Biztosan a csomagodat később megsemmisítik, és a tartalmától függően a hatóságok megelégednek a megsemmisítéssel, vagy vizsgálatot indítanak, ha az 1. osztályba tartozó hírhedt jelentőségű mennyiségekről van szó, ha olyan reagensekről vagy kutatási vegyi anyagokról van szó, amelyek még nem tartoznak a Te nem kell annyira aggódnod a törvény miatt, és elég lenne néhány változtatást végrehajtani az életedben. Áldás és bátorítás!!!
 

mikeyoak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 15, 2024
Messages
9
Reaction score
9
Points
3
Oké, van némi tapasztalatom ezzel kapcsolatban, attól függően, hogy hol van. Ha ez az Egyesült Államokban történt, nyugodtan küldjön nekem egy DM-et.
 
Top