• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Nyilvános [US] BB közösségi csoport a Messenger Elementen

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Üdvözlöm az USA-ban élő BB tagtársaimat!!! Hogy van ma mindenki? Kíváncsi vagyok, hogy ki mindenki az USA-ban él, így ahogy átszűrődik itt, kérem, szánjon egy pillanatot az idejéből, és mondja: "HELLO!!!.... Jó lenne összegyűjteni egy csoport hasonlóan gondolkodó embereket, akikről tudom, hogy helyiek, hogy üzeneteket küldjenek, és akár a jövőbeni együttműködésre is lehetőségünk van a projektekben, amelyekben közös az érdeklődésünk! Várom, hogy hallani mindenkitől!!!

Béke, szeretet és maradjatok biztonságban odakint!

Pseudomicrogravity-
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
A 48-as ország alsó részén vagyok
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Amerikai székhelyű vagyok.
Midwest
A nyugati partról, Kaliforniából és Seattle-ből.
Most középnyugaton élek
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Szia Jesse jades, én magam is Oklahomában élek. Örülök, hogy találkoztunk ember! Milyen drogokat használsz, gyártasz vagy árulsz? Mi a kedvenc drogod?
 
View previous replies…

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Im egy régi sebességmániás. igen, létezünk. Már 32 éve főzök metamfetamint. REI 93 körül az öböl környékén.
Lith dope az északi Washban.
Imádom az mdma-t. Nemrég 12 évig voltam tiszta, és ebben benne volt az a 7 év is, amit a 10 éves gyártásért töltöttem.
Mibe keveredtél?
Nem bánom, ha néha szippantok egy kis ópiátot. Csak nem rendszeresen. Mostanában kapom ezeket a 15 mg-os morfium tablettákat. Vízbe dobom őket, aztán előveszek egy hamis fecskendőt, és vagy könyvet, vagy spriccelőt teszek a számba, és hagyom, hogy felszívódjon.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Én magam is egy régi sebességmániás vagyok, testvér! Most kezdtem újra főzni körülbelül 20 év szünet után. Sok nagyszerű matekot gyártottam annak idején! Soha nem kerültem bajba drogok miatt, még birtoklásért sem, mert csak saját magamnak gyártottam, és mindig is túlságosan féltem attól, hogy tömegesen kezdjek el drogot árulni. A szabadságom és a lőfegyver viselésének joga mindig is túl fontos volt! Azt mondom, hogy egy öreg speed őrült vagyok, 49 éves vagyok, és körülbelül 23 éves korom óta rendszeresen használok metamfetamint. Én is lelkes opioidhasználó vagyok, és körülbelül 16 éves korom óta az vagyok. Olyan egészségügyi állapotom van, amely 19 éves korom óta nagy mennyiségű krónikus fájdalomcsillapító opioid gyógyszerhez biztosított számomra hozzáférést. Mindez akkor ért véget, amikor a DEA megírta a napi 100 mg morfium-egyenértékre vonatkozó adagolási irányelvét. Sok éven át stabilan napi 300 mg morfium-egyenérték körül voltam, de amikor az orvosok összeomlással leválasztottak napi 100 mg-ra, abbahagytam. Sok-sok évig heroinfüggő voltam, de nemrég áttértem a benzimadozol típusú opioidokra, és nagyon szeretem őket! Az elmúlt körülbelül egy évben havonta körülbelül 300 dollár értékű protonitazint rendeltem. Most kezdtem újra főzni, ahogy már említettem, és rögtön bajba kerültem az új hideg tablettákból a pszeudoefedrin kivonásával. Azt hiszem, manapság az USA-ban PH-specifikus polimereket adnak hozzá, amelyek szinte lehetetlenné teszik az A/B savas extrakciót, ami mindig is a kedvenc módszerem volt a tiszta efedrin előállítására a főzéshez. Egy kancsóban 20 doboz 96 darab piros 30 mg-os tablettát tettem desztillált vízbe, lúg hozzáadásával csökkentettem a ph-t, majd hozzáadtam egy liter heptán nem poláris oldószert, az oldószert leválasztottam és elgázosítottam....... És szinte SEMMI! Aztán amikor ellenőriztem a kancsó tartalmát, azt találtam, hogy minden kocsonyává változott! Korlátozott sikerrel jártam a 120 mg-os időzített felszabadítással, amikor ledaráltam és feloldottam izopropil-alkoholban, majd leszűrtem és elpárologtattam, majd acetonnal lemostam, mielőtt főzéshez használtam volna. De egy dobozból, amelynek 2,1 gramm pseudophednek kellene lennie, körülbelül 1,5 grammot kapok a kivonás után, majd körülbelül egy grammot kapok vissza a főzés után a Red és a jódkristályokkal egy kémcsőben, amelynek tetején egy léggömb van a tetején, amelyet kondenzátorként használnak. Szívás! Mi a helyzet veled ember, sikerrel jársz a ma az USA-ban kapható megfázás elleni tabletták készítményével? Van valami tippje a jobb hozamhoz az extrakciómban és általában az általános hozamhoz? Örülök, hogy egy hasonló gondolkodású haverral találkozom itt egyébként! Örülök, hogy volt lehetőségünk bemutatkozni! Mindig jól jön egy új barát!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ó! Most vettem észre, hogy te vagy ugyanaz a személy, akit láttam, hogy MDMA-t gyártott és árult a BB-n! Ez fantasztikus testvér! Valójában egy másik szekcióban találkoztam a neveddel, és küldtem neked egy DM-et, hogy megkérdezzem, milyen üzletet tudnál nekem adni egy gramm szarodra, ha megígérem, hogy írok neked egy alapos kritikát? Még soha nem volt lehetőségem kipróbálni az mdma-t tesó, de mindig is szerettem volna! Csak nem volt helyi forrása a körökben, amikben futottam, azt hiszem. De mindegy, adj egy jó árat, és most megrendelem, és hagyok egy alapos véleményt a termékedről, amint megérkezik!
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ó, azt még nem említettem, hogy én is a nyugati parton nőttem fel! Oregonban születtem, Marysville-ben, NorCalban nőttem fel, majd 10 évvel ezelőtt leköltöztem Oklahomába, és vettem magamnak egy kis ingatlant. Szóval fogadok, hogy sok hasonló tapasztalatunk és hozzáállásunk van!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
A Wal-fed az, ahol manapság a Sudafed 12 órás, a generikus forma. Úgy néz ki, mint egy paracetamol, hosszúkás és fehér, 120 mg-os, 20 darab. Nincs bennük semmi aljas. Pszeudo, keményítő. És máz.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hé!
Most láttam, hogy nem tudjuk megmondani, hol van más kommunikációs formánk. Örülök, hogy megláttam, mert gondolkodás nélkül megnéztem volna. Megvan az infóm a hirdetésemben. ha szeretnél beszélgetni e nélkül a felület nélkül. Én mindig megkövetelem az escrow használatát itt a bb-n, de utálom az sms-t.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Lássuk csak, jól értem-e, megvetted az összes prekurzort, és elégetted a többségüket, hogy megtanulj MDMA-t készíteni? És úgy gondolod, hogy tudod, mit csinálsz most, és jobb eredményeket érnél el? Csak egy sikeres szintézised volt? És abból is csak pár uncia jó MDMA-t kaptál? Jól értem? Francba, úgy hangzik, mintha egy fasz lennék, amikor visszaolvasom, de im tényleg nem! Csak tisztázni, ha értettem, amit mondtál nekem. Határozottan csodálom az elszántságodat és a stílusodat! Haver, te vagy a király!
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Tudná ezt valaki elnémítani nekem? Mi a célja a hírvivő elemnek?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Csevegésre használom
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Mintha a bb webhelyen kívül egy teljesen különálló alkalmazás lenne? Gondolom, titkosított és biztonságos? Néhány hete megpróbáltam beállítani, de egy csomó hibaüzenetet kaptam, és feladtam. Csak kíváncsi vagyok, hogy megéri-e az időmet.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Nekem is voltak problémáim. Szerintem sok embernek vannak.

Tehát azt mondom, hogy nem olyan aktív, mint a fórum. Ha be tudod állítani, fantasztikus, de idk mennyit veszítesz, ha nem teszed. Nem hiszem, hogy ez tényleg nagy dolog.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Segítségre és tanácsra van szükségem az opsec velünk kapcsolatban.
Van itt egy hirdetésem, amiben mdma-t árulok. Valaki megkeresett, és azt kérte, hogy vásároljon néhány grammot. milyen esélyeink vannak arra, hogy a szövetségiek aktívan próbálnak minket elkapni?
Azt mondta, hogy nem használja a bbgate escrow-t, mert az egy átverés. Azt mondta, hogy egy másik hagymás escrow-t fog használni. Mondtam neki, hogy keressen egyet, és küldött nekem infót az escrow.com-ról.
Ahhoz, hogy használhassam azt a escrow-t, regisztrálnom kell, és információt akarnak, mint legális, valódi információt. kép a jogosítványról, bankszámla, társadalombiztosítási szám.....
Amíg ezt írom. Rájövök, hogy ez úgy hangzik, mintha ő valószínűleg egy szövetségi és felültet engem. természetesen egy escrow cég együttműködik LE-vel. Azt hiszem, nincs szükségem tanácsra, csak arra, hogy megmondják, jól gondolom-e.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Igaza van. Ne használja ezt a letétet. Vannak mások is. Bár meg kell néznem. A Fairtrade volt a kedvencem, de most nem tudom, hogy hol tartanak.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ha valaki úgy gondolja, hogy a letéti rendszerünk átverés, kérjük, hagyja el a fórumot. Ha valaki azt írja, hogy a letéti rendszerünk átverés, mondja meg, hogy ki és hol, és azonnal kitiltom.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ofc ez átverés. Használhatja a BB Escrow szolgáltatást. Megvédjük az üzletet minden átveréstől.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Megoldottam. csak egy félreértés volt. vagy egy nyomozáson dolgozó szövetségi ügynök. bármi is az, nem fogom megtörni az anonimitást, és ez a nagyszerű oldal ezt teszi értünk. sőt, ragaszkodom ahhoz, hogy továbbra is használjuk az escrow-t itt, még akkor is, ha egy ügyfél bizonyítottan megbízható. nem számít, hogy mi történik, az escrow díja a bbgate-nek megy. Ugye? amíg nem kapok elég forgalmat, hogy ténylegesen adományozni az oldalnak, amit tehetek, hogy folytatom a támogatást a letéti letéten keresztül. ami az egész átverés dolgot illeti, megadhatom a linket, amit adott, ha valakit érdekel. ez valami olyan oldal, ami azt mondja, hogy van egy lista minden hagymás weboldalról, ami átverés. bbgate szerepel, a címe egy halott link, és az átverés rész azt mondja, hogy fórum átverés. wtf a fórum átverés? Meggyőződésem, hogy ő egy igazi vevő, és szándékában állt, hogy az üzletet azon a letéti cégen keresztül bonyolítsa le. a kapcsolat megszakadása az volt, hogy már többször átverték, amikor megpróbált vásárolni. Nekem is ugyanez volt a tapasztalatom, úgyhogy megértem. A másik fele vagy a szétkapcsolás nem vagyok biztos benne, hogy ő dea vagy fbi vagy bármi. talán ő. ha ő az. ha ő lenne, akkor egy hosszú távú része lenne egy nyomozás. Egészen biztos vagyok benne, hogy több ország munkacsoportja nyomozást folytat. bárki, aki azt hiszi, hogy a radar alatt vagyunk, becsapja magát. szóval, mi a különbség?. amíg szigorúan tartom az opsec-et, addig olyan jó vagyok, mint amilyen jó leszek, hogy ez az egy szövetségi vagy nem. a válasz az volt, hogy csak küldjek neki egy grammot. a termék minősége kiemelkedő. ha ő egy vevő és fél, hogy átverik, akkor gondoskodik arról, hogy én fizetek, hogy továbbra is hozzáférjek. és a fizetést remélhetőleg escrow-n keresztül itt tudom irányítani. Értem egy kicsit többet opsec és mit kell csinálni a pénzzel. kell átutalni és váltani monero majd vissza egy használható crypto. azon a ponton tudok mozogni a személyes számla. Remélem, hogy az adminok itt lehetővé teszi számomra, hogy használja escrow még akkor is, ha a szállítás befejeződött. ez biztosan lenne a legbiztonságosabb. is tudom hagyni pénzt itt, hogy átutalja a kínai eladó, hogy szerezzen több nyersanyagot. win win win. Én töltöttem az időt magyarázza a rendszer itt, és ő megértette. a magyarázat volt egy tekervényes magyarázat a folyamatot használunk escrow és nem hiszem, hogy valaha is láttam egy elégedetlen ügyfél, hogy használt escrow. rengeteg síró tételek, hogy azt hitték, megtakarítás 5 százalék volt egy jó ötlet. aztán jön sírni valaki lehúzza őket. lol. Elegem van abból, hogy ugyanazt a régi szart hallom, és szándékomban áll elmondani mindenkinek, aki átverést jelent, hogy átverték magukat. Én például nagyra értékelem ezt az oldalt, a letétkezelőt és különösen a keményen dolgozó adminokat. ritkán van nagy időeltolódás aközött, hogy egy admintól inputra van szükség és az eredmények elérése között. úgy tűnik, hogy mindig rendelkezésre állnak. Szeretném megtartani a vendor státuszomat, és megbízható vendor státuszt kapni. Tudom, hogy a termékem a ponton van, és ha el tudom érni a célom az ismétlődő vásárlók számára, akkor lesz egy szép mellékes hustle.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Csak hogy egyértelmű legyen, nem ajánlok olyan letétet, amely kyc-t igényel, mint amit az escrow.com-on találtál. Nem a bbgate-ről beszélek
 
Top