• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Breaking Bad Nyilvános [US] BB közösségi csoport a Messenger Elementen

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Amerikai székhelyű vagyok.
Midwest
A nyugati partról, Kaliforniából és Seattle-ből.
Most középnyugaton élek
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Szia Jesse jades, én magam is Oklahomában élek. Örülök, hogy találkoztunk ember! Milyen drogokat használsz, gyártasz vagy árulsz? Mi a kedvenc drogod?
 
View previous replies…

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Ez valójában ott van, ahol a korlátozott sikerem valójában, de porítottam őket, majd feloldottam őket 90% -os izopropil-alkoholban és szűrtem, majd kitértem, majd a kapott kristályokat 2 rész acetonnal mostam, mielőtt bíztam abban, hogy egy kísérlet valószínűleg sikerülne biztosan. És még így is csak 1,5 gramm pszeudo és végül 0,7 gramm jó öreg met.... lett belőle. FRUSZTRÁLÓ!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Haver, még sosem próbáltad az mdma-t? Azt hiszem, válaszoltam a privát üzenetedre. ha nem, küldj egy másikat. be kell, hogy kapcsoljunk. egyszer az életben mindenkinek ki kell próbálnia. Nekem 92-ben volt, és azóta is próbálom megcsinálni. Nem eszem meg azokat a préselt szemét tablettákat, amiket árulnak. bármi is az, nem mdma. Én feladtam a tablettákat. Az utolsó adag, amit tablettákkal csináltam, 07-ben volt, amikor kipukkadtam. mert eleget készítettem a saját használatomra. Heti 20 dolcsit költöttem, és annyit csináltam, ami egész hétre elég volt. az öreganyám hetero volt, és nem tudta, hogy csinálom.
Mostanában a düh a p2p dope. amikor elkezdtem, az épp akkor ment ki a divatból, és mindig úgy tekintettem rá, mint a gyártás tűhegyére. az mdma-val együtt. így szereztem egy kiló bmk glicidátot és egy kiló metilamint Kínából. végül rájöttem. elégettem egy rakás szart, mielőtt elkezdtem eredményeket kapni. Volt egy 100 grammos tételem, ami visszatért.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Mint 2 uncia. a többi szörnyű élesztő volt. Azt hiszem, rájöttem, és most már jobban csinálnám. ugyanez a helyzet a pmk gicidáttal. a végén rájöttem. a szar tiszta és tiszta.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Privát üzenet nekem, és amíg hajlandó használni escrow, mi lehet dolgozni valamit. ha csak egy pár találatot szeretne, én tiszta kristályokat nyomhatok. vagy egy gramm. kérő ár van beállítva, de tudok hozzá néhány extra, ha megrendeli, és írjon egy felülvizsgálatot. Küldhetem a grammot, amit megveszel, plusz néhány teljes erősségű superman préselt húzást. a teljes erősség 160 mg. Én nem vennék többet. Én inkább 120ish mg. de néha egy teljes adagot csinálok. Nem tudok nagyon jól járni, hogy sok, de nagyon ajánlom, hogy próbálja ki a magas, majd vágja vissza, amit szeret. is egy személy tolerancia megy sokkal gyorsabban és magasabb, mint bármely más kábítószer, amit csináltam. Én nem veszem vissza a hátsó napokra. ha mindennap használom.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
GGoddammit. 3 alkalommal eltűnt a gépelésem ezen a kibaszott glitch appon.
Pm nekem. Nem is emlékszem, mit írtam. Nem akarom újra elmondani.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Hé!
Most láttam, hogy nem tudjuk megmondani, hol van más kommunikációs formánk. Örülök, hogy megláttam, mert gondolkodás nélkül megnéztem volna. Megvan az infóm a hirdetésemben. ha szeretnél beszélgetni e nélkül a felület nélkül. Én mindig megkövetelem az escrow használatát itt a bb-n, de utálom az sms-t.
 

PseudoMicroGravity

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 28, 2023
Messages
39
Reaction score
35
Points
18
Lássuk csak, jól értem-e, megvetted az összes prekurzort, és elégetted a többségüket, hogy megtanulj MDMA-t készíteni? És úgy gondolod, hogy tudod, mit csinálsz most, és jobb eredményeket érnél el? Csak egy sikeres szintézised volt? És abból is csak pár uncia jó MDMA-t kaptál? Jól értem? Francba, úgy hangzik, mintha egy fasz lennék, amikor visszaolvasom, de im tényleg nem! Csak tisztázni, ha értettem, amit mondtál nekem. Határozottan csodálom az elszántságodat és a stílusodat! Haver, te vagy a király!
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Nos, hogy igazságos legyek, nem volt metrikus, hogy bárminek hogyan kellett volna kinéznie, vagy akár hozamot is. vagy hogy az előanyagok helyesek voltak-e. Soha nem láttam mdp-2-p-t. Nem voltam biztos benne, hogy egyáltalán helyes ketonom van.
Szintén soha nem futtattam a mecuriklorid-alumínium reakciót. Arra számítok, hogy a tételek nem adnak jó eredményt, amíg kitalálom, mi működik és mi nem működik.
Minden, ami számít, soha nem csináltam salétromsavat ezelőtt. vagy állítson fel egy laboratóriumi üveg beállítás. amikor fut REI dope, minden volt diy. olvashatsz irodalmat évtizedekig(és én is), de ezek a reakciók soha nem megy pontosan úgy, ahogy írva vannak. vannak félinformációk írva sok a régi kaptár szándékosan, hogy az emberek, akik nem értik a kémia, hogy képes használni az info. még sztrájk könyv volt dolgok visszafelé, melyik réteg volt szerves.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Elvárni, hogy egy szintézis a tankönyv szerint menjen, nem reális. és amikor a szar elkezd félrecsúszni, ahhoz, hogy tudjuk, mit kell tenni a korrekció érdekében, tapasztalatra van szükség.
Például... az egyik beszámoló szerint aktiváltad az alumíniumot, majd beletetted a forró lombikba......
Próbáltál már valaha 54gramm alumíniumfóliát, ami gyorsan forrósodik és biztosan még mindig higany-sóval szennyezett, vagyis nem engedheted meg magadnak, hogy elszakadjon a kesztyűd és a bőrödre kerüljön, egy 24/40-es forró lombik nyakába tömve? én sem. és az útmutató sem tér ki erre. millió dolog van, amit csak úgy kell csinálni, hogy megértsd a folyamatot. Én nem vettem észre, hogy az első pár alkalommal nem hagytam eléggé felforrósodni. Nem mondanám, hogy csak egy lábosom volt. mindegyik különböző mennyiségű terméket adott vissza.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Tudom, hogy nem akartál bunkó lenni, és nem tudom, hogy milyen szintű a kémiai tudásod. Nekem nulla az iskolám. Én 28 éve főzök met-et off és on. red phos, majd lith. eddig nem volt tapasztalatom a prope dope-okkal. millió apró részlet van, ami nincs beleírva ezekbe a beszámolókba, amiket olvasunk. Végül tejes kancsókban égettem el. ez lehetővé teszi a rázást. és amikor rájöttem, hogy egy csomó metilamin3 szökik ki a reflux oszlopból, vagy ami végül egy reflux tömlő lett, elkezdtem bedugaszolni és hagytam, hogy nyomást építsen fel, hogy újra sűrűsödjön, még mindig a kancsókban marad, ahol szükséges.
 
Top