Az efedrin szintézise propiofenonból

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,693
Solutions
3
Reaction score
2,818
Points
113
Deals
1
Last edited by a moderator:

gmo

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 25, 2023
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hé G.patton,Használhatom a jódot halogénhelyettesítőként ehhez a reakcióhoz? És És HBr / hidrogén-peroxid használható bróm helyett?
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Elnézést, ha ez egy ismételt üzenet. Mi a fordított hűtőszekrény ebben az eljárásban? Soha nem hallottam még erről
 
  • Like
Reactions: T 3

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Úgy vélem, hogy valami elveszett a fordítás során! Próbálja meg a "fordított hűtőszekrény" szavakat "nyomáskiegyenlítő adaléktölcsérrel" helyettesíteni, és nézze meg, mit gondol akkor :);):cool:! Van ott még néhány hely, amin még dolgozom!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
452
Reaction score
693
Points
93
Ebben a módszerben vannak pontatlanságok.
Készülünk egy videóval a témában, hamarosan várható.
 
View previous replies…

lalalander

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 17, 2023
Messages
53
Reaction score
22
Points
8
De mennyire jövedelmező az efedrin előállítása ezzel a módszerrel? Teljesen rá lehet-e hagyatkozni erre a gyártási módszerre?
 

Mr.blank00

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Üdvözlök mindenkit! Tudna valaki egy linket adni az efedrin, pszeudoefedrin előállításához d-l alananinból, metylananinból, tegnap valaki feltette, de nem találom, kérem segítsen.
 
  • Like
Reactions: gmo

ilovelamp

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 8, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Fester bácsinak van egy fejezete "Cooking Your Own Ephedrine" címmel a The Secrets of Methamphetamine Manufacture 8. kiadásában. Már egy ideje kíváncsi vagyok erre a módszerre. Ez forradalmasíthatja a titkos kémiát, ha olyan egyszerű, mint amilyennek hangzik. Alig várom, hogy lássam a lépésről lépésre bemutatott videót.
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
161
Points
43
Miután kimerítettem az erőforrásaimat az álpirulák megszerzésével kapcsolatos próbálkozásaimban, a Festers könyvét átnézve pontosan ebbe a módszerbe botlottam, és ismét nagyon reményteljes lettem. Amennyire én tudom, ez többé-kevésbé egyenértékű folyamat a saját szeszesitalok nulláról történő főzésével. Forrásban lévő víz, cukor (vagy melasz) és élesztő hozzáadása - a titkos összetevő ezúttal a benzaldehid, ami a keserűmandulaolajban van, kissé magas koncentrációban (márkától függően), ha jól tudom. Nagyjából 90%-os tisztaságú? Ezt megtalálod az élelmiszerboltban, stb. a fűszer/ízesítő részlegen. Egy kis üveg mandulaolajra szó szerint rá van írva, hogy "tartalmaz: benzaldehidet". Nem tudom, hogy a mandulaolajat finomítani kell-e, mielőtt az "élesztő cefréhez" adják, adott a tisztasága - nem látom, hogy a szennyeződések potenciálisan képesek lennének zavarni az erjedési folyamatot. Tudja valaki? Erjesztett már valaki benzaldehidet és jutott ilyen módon efedrához? Kérem, ossza meg velem.

Amint rájövök, hogy mi az, ha valami, megosztom a jó hírt. o7
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Nem hiszem, hogy a BAE 90%-ban benzaldehid. Szerintem 90%-ban etanol. Mindenképpen desztillálásra lenne szükség, és az árán elveszítenéd a segged. Van olcsóbb anyag is, amiből benzaldehidet lehet nyerni. Biztos vagyok benne, hogy a vajmandula kivonat nem helyettesítheti a benzaldehidet tisztítás és koncentrálás nélkül. Alaposan utánanéztem, és úgy döntöttem, hogy nem jó választás számomra. Egy 55gallon hordóból 4 naponta 20g L-pacot lehet előállítani. Rengeteg munka van abban, hogy ezt a 20g-ot 50+ gallon iszapból kihozzuk.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
161
Points
43
Mármint, hadd nézzem meg jobban, többé-kevésbé Fester SOMM#8-ból indulok ki. Valószínűleg igazad van, ha valaha is működött, az valószínűleg 20 évvel ezelőtt volt, némi feldolgozás után. Úgy állítja be, mintha ez lenne a válasz minden imánkra, ha az efedra tiltott, és nincs más lehetőség. Ugyanezt a szkepticizmust kellene alkalmaznom néhány ilyen dologgal szemben - mint például, hogy az inhalátorokból származó Levóval is tudok valamit csinálni a szorításban. Mostanra már jobban kellene tudnom, hogy ha ez ilyen egyszerű lenne, akkor többen, ha nem mindenki ezt csinálná, és ráadásul HOT lenne. Elég sokat tanulok, bár a lábmunkát beletéve kitalálom ezeket a dolgokat... a nehezebb úton.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Működik ez már megtörtént és megtörtént és megtörtént. Az egész " 20 gramm L-pac kivonása 50 gallon folyadékból" Ive láttam hatalmas titkos centrifugákat, 15 ml-es centrifugacsövek helyett 5 gallonos vödrökkel, fedelekkel. Vagy egy folyamatos folyamatú slinger. Meg lehet vásárolni a $10s több ezer dollárért, így most egy 3 fázisú 2hp motor, egy hegesztett karusszel, és legalább egy pince vagy garázs. Nem tudsz csak úgy kicsapni 50 gallon oldószert, mert az alap ennyiért ennyibe kerül. A Google scholar megmutatja a 100-as írásokat erről. Szerintem olcsóbban is tudnék fenilacetátot készíteni. Egyszer olvastam egy reakciót a Science madness-en. A fickónak vízmentes etanolra volt szüksége. Eltörte az etil-acetátot, hogy megszerezze, és azt gondoltam, hogy ez őrültség, amikor magad is le tudod desztillálni, de tudod, kevesebb, mint 1 óra alatt vízmentes etanolt kapott, és az etil-acetát 25 dollár/liter, szóval ha csak 150ml-re van szükséged. Ez... Úgy néz ki. Egy. sok. Vonzóbb.
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
161
Points
43
Van egy NileRed videó a YT-n, amelyben az ebay-ről szerez egy viszonylag tiszta mintát "mandula illóolajból" vagy valami hasonlóból, és azt mondja, hogy elég tiszta ahhoz, hogy -úgy ahogy van- felhasználható legyen a reakciókban, de ennek ellenére folytatja a tisztítást. Fester azt mondja, hogy néhány percig vákuumot kell futtatni, hogy eltávolítsuk a HCN-t. Megemlíti, hogy a BAE/benzaldehid ellenőrzött anyag az USA-ban, ami vicces, mert tegnap szó szerint felkaptam egy kis üveg BAE-t a piacon, aminek egyetlen összetevője: benzaldehid. Rájöttem, hogy ez papíron jobban hangzik.

Sajnálom, barátom, Frit, nem sok értelmet tudok adni annak, amit mondasz. Amit te láttál és eldöntötted, hogy neked vagy bárki másnak praktikus volt vagy nem volt, az nem feltétlenül lesz igaz mindenkire. Próbálok termelést indítani, testvér, ha érted, mire gondolok, és ami mostanában megállít, az egy bizonyos összetevő hiánya. Egyelőre van Ma Huang, mint utolsó lehetőségem, de nem is próbálom ezt az utat választani, ha nem muszáj. A fő prioritásom jelenleg és a jövőben is az, hogy ne keltsek feltűnést és ne hagyjak nyomot.

Ha valaki fokozni akarná a termelést, Fester szerint ez egy életképes alternatíva a tabletták vásárlásával vagy a növények kivonásával szemben. Ha valaki egy vagy két 5 gallonos vödröt akarna indítani a benzaldihid erjesztésére, akkor az általad említett berendezések egyike sem szükséges, és a melasz/cukor/élesztő/BAE költségei nem relevánsak számomra. Bár egy desztilláló/reflux készülék stb. szép és hasznos lenne, de még nem tartok ott.

Az L-PAC kivonása viszonylag egyszerű, (e szerint a somm vázlat szerint). Szűrjük le a cefrét és toluolos vagy éteres mosással húzzuk ki és pároljuk el. Megpróbálom ezt a folyamatot az efedrához látni, és így a következő lépés a metilamin használata a redukcióhoz. Ha ez már megtörtént és megtörtént, akkor senki nem igazán beszél róla, vagy úgy tűnik, hogy sokat tud, hogy képes vagyok megtalálni. Bocsáss meg, hogy keresem a kidolgozást, és mindent sóval veszek, minden flexelés és utcai hitelesség ellenére. Amint mondtam, mindenesetre sokat tanulok az egésznek a rendszerezése során. Köszönöm az időtöket és a hozzászólásaitokat. o7
 

Consider

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Ez norefedrin, kipróbáltam, fehér port kaptam, keserű, mint az efedrin, és úgy reagál, mint az efedrin, de ez norefedrin, és nem használható metamfetamin előállítására.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Sem az adminisztráció, sem más nem reagált arra, hogy rámutattam, hogy a végén lévő vegyszerek képei nem efedrint, nem efedrint vagy pszeudoefedrint ábrázolnak. Engem az is érdekel, hogy milyen mechanizmus változtatta ezt a királis molekulát egy másik molekulává a 2 királis szénatom sajátos sztereó elrendezésével. Általában ez egy királis reaktáns vagy egy racém terméket eredményez. Kérem, meg kell ismernem ezt a boszorkányságot.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Íme, amivel előálltam, a vajmandula kivonat összetevői, Víz, Alkohol (36%) és keserűmandula olaj.
Az állami és szövetségi törvények szerint a mandulakivonatnak legalább 1% keserűmandula olajat kell tartalmaznia. Tehát víz, több mint 36%, mivel ez szerepel az első helyen, 36% etanol, ez legalább 73%.
 
Top