Videóutasítások.

boas

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 17, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Videó a p2p-ről met
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
már vannak videk ebben a témában, érdekel, hogy p2p to meth NaBH4 reduktív amináció bár p2p to meth NaBH4 reduktív amináció bár
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
A videók valóban olyasvalami, ami a BB fórumot sokkal innovatívabbá teszi a korábban létező múltbeli fórumokhoz képest. Régebben az alacsony felbontású képeket valami menő dolognak tekintettük. Aztán jöttek a BB-videók, és nem csak más formátumúak, de minőségben sem szenvednek hiányt.

Egyértelmű, hogy a stochiometriai optimalizálás a videók forgatása előtt történt. Őszintén szólva csodálkozom, hogy a fórum a mai napig fenn van. A csapat egyértelműen nagy gondot fordít rá.

Fergeteges, hogy a YouTube elkezdte törölni a videókat, így áttértek a rövid videókra, amelyek a tényleges fórumra hivatkoznak 😆. A vicces rész a címek, amikre szó szerint csak olyanok tudnak rákeresni, akik tudják, hogy mit keresnek. :cool:
 

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Őszintén szólva meglep, hogy a youtube-nak ilyen sokáig tartott. Gondolom, sok munkát igényel annak biztosítása, hogy minden tartalmuk megfeleljen a hivatalos, kormány által jóváhagyott gondolatnak.

Komolyra fordítva a szót, azt hiszem, ez egy érdekes döntés. Vannak mások is, akik videókat készítenek drogok, robbanóanyagok és ilyesmi készítéséről, de amiket én láttam, azok csak azt magyarázzák el, hogyan kell csinálni, de valójában nem csinálják meg. Ez olyan, mint a Monty Python "hogyan kell csinálni a kutyastílust"; a tévében szabad elmagyarázni, de nem szabad megmutatni a tévében.

Mi a helyzet a Rumble-ba való beküldéssel? Úgy reklámozzák magukat, mint a youtube cenzúrájának alternatíváját.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Most vettem észre, hogy feltette a Rumble-ra. Kíváncsi vagyok, mi történik. Elolvastam a tartalomszabályzatot, és a BBGate tartalma valószínűleg megszegi a 9-es számot.
"Tartalom vagy anyag, amely illegális tevékenységeket népszerűsít vagy oktató jellegű információt nyújt, amely bármely csoport, egyén vagy állat elleni kegyetlenséget vagy sérülést népszerűsít, beleértve, de nem kizárólagosan:"

Másrészt viszont a szólásszabadság pártján állnak.

Láttam, hogy Russell Brandnek is van ott egy műsora.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Igen meglátjuk, meddig marad ott :) Szerintem a YouTube rövid formátumú tartalma is őrült módon fellendítené a fórumot!!!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Beteg! A régi amfetamin útvonalon keresztül találtam rá a HGCL2-n keresztül a YouTube-on
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Egy MXE szintézis rendkívül értékes lenne a világ számára, úgy gondolom.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
El tudná készíteni az MDMA MAPS cGMP szintézisének lefedettségét, hogy az információ egy kicsit jobban elterjedjen? Szerintem ez sokat segíthetne a dolgok előrehaladásában.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
A közeljövőben nem tervezzük az MDMA szintetizálását.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nagyon érdekes lenne látni, különösen azt a termékminőséget, amivel ti előállnátok... csak elképzelni tudom. :D
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ha valakinek gondjai vannak a videók letöltésével, kattintson a jobb gombbal a letöltés gombra, és kattintson a "Mentés másként" gombra. A haladás sáv nem fog működni, de a letöltésnek be kell fejeződnie. Nekem ez működött, amikor a "Download video" gombra kattintva egyenesen, nem sikerült.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Lpac otthoni fermentációs és reduktív eljárások, így vagy pszeudo efedrin vagy norephedrin és a met nagyszerűvé teszi újra ez kibaszott a dea és az összes többi faszszopó gondolkodás theve kibaszott minket vásárolni putting tht bilincs pszeudo efedrin és nor bio fermenterek olcsó és itt az ideje, hogy megtanítsa az ember, hogyan kell halászni, hogy ő is táplálja magát
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Egyelőre nincs meggyőző bizonyíték arra, hogy a feldolgozás megéri. Évente több tucat ember tesz közzé folyamatban lévő dokumentációt, de egyikük sem jut el a késztermékig, mert a hozamok és a kidolgozás egyszerűen olyan őrülten szörnyűek.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Nyilvánvaló, hogy a megy, hogy van egy tisztességes méretű bio fermentor, hogy valami életképes, de ott olcsó beszélek 5000liter és fel, akkor valószínűleg szükség van, hogy vagy 10000 l, hogy elég lpac termelni, hogy egy kg norefedrin vagy pszeudo a folyamat, hogy az lpac nem hosszú ez történik egy pár nap alatt néhány patens Ive olvastam nem a gyógyszeripari companys használ 100,000 l plusz bioreaktorokat láttam felvételeket Indiából, ahol megmutatták a folyamatokat a bioreaktortól a végtermékig, de nincsenek képletek arról, hogy mit használnak és hogy mikor kell hozzáadni dolgokat, mert ez egy dokumentumfilmben volt, hogy működik, különben nem használnák a folyamatot, de mega méretekben csinálják, biztos vagyok benne, hogy 5000 l a biokeverékből elég lpacot készíteni egy kg végtermék előállításához.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Nagyon szeretném, ha lenne egy videó a benzaldehidből és metil-etil-ketonból (MEK) történő P2P szintézisről.
Mint tudják, bárki beszerezheti a metil-etil-ketont (MEK) a boltokból, és van egy videó is az Ön számára a benzaldehid szintéziséről.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Az oldalon található leírás súlyos hibákat tartalmaz. Ezt a módszert követve nem valószínű, hogy bármilyen eredményt kap. Alapvetően az utolsó lépés rossz. Ha a leírtak szerint csinálod, akkor az összes p2p-t tar-ra alakítod. A helyes módszer a 10%-os NaOH oldat elkészítése 50/50 víz/etanol keverékben. Ebből a keverékből használjunk 500 ml-t 100 g kiindulási anyagra. Ne melegítsd fel. Csak 1 órát keverj, a keveréked narancssárgára színeződik és felmelegszik. Keverje jól össze! 1 óra elteltével extraháld a termékedet, és szabadulj meg a NaOH-tól. Máskülönben a p2p-je mind elveszik a desztilláción, függetlenül attól, hogy vákuum vagy sem.

Egyébként ez a módszer még akkor is, ha jól csinálják, a legjobb esetben is csak 35%-os ritkaságot ad. A kristályosodott metil-fenil-butenonból (az írás nem szól arról, hogy az első lépésben kristályokat kapjunk).

Az első lépésben is vannak hibák. Ha jól akarod csinálni, akkor 1:2 mol arányban benzaldehid:mek-et kell keverni, 5 fok alá kell hűteni, majd 100 g benzaldehidre 20 g HCL gázt kell adni. Nem csak "1,5 órán át gázosítani".

A reakció befejezéséhez 2 napot kell várni. Akkor valószínűleg megkapod azt a ritkaságot, amit ebben a leírásban említettek. A metil-fenil-butenont vákuumdesztillálni kell, majd kristályosítani.

Az ecetsav mennyisége óriási, kétszer kevesebbet is használhatsz belőle.

És így tovább.
 

amieri

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 2, 2023
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Köszönöm szépen mindent, amit mindannyian do.ive már régóta lurker.lol töltött évtizedek olvasás végre megy, hogy a következő lépést, hála nektek srácok
 
Top