bmk alyvos gamyba a- alyva

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Prašome elgtis tinkamai. Draudžiama piktžodžiauti.

Susiejau sėkmingą atvejį. Tikriausiai jums nebuvo jų parašyta arba žmonės nenori pradėti viešų pokalbių.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Tai nėra tiesa. Kartais žmonės užduoda klausimus apie paprastą mąstymą, pavyzdžiui, "kas yra ledinė acto rūgštis arba kas yra P2P?". Galite patys tai išsisaugoti "Google". Kai norite ką nors susintetinti ir užduodate tokį klausimą, matyti, kad jums nepavyks dėl to, kad internete nerasite labai paplitusios informacijos. Negaliu atsakyti į kiekvieną klausimą. Kai kuriuos darbus turite atlikti patys.


Tas pats pasakytina ir apie jūsų klausimą. Norėdami rasti atsakymus, galite atsidaryti skyrių Žiniasklaida arba Amfetaminai. Galite dėti tam tikras pastangas, kad gautumėte, o ne skųstis, kad negavote pagalbos.
 

tom

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 20, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Tai yra aklavietė, pone. Aš skaitau visus pranešimus
taigi tuomet tiesiog pamirškite P2P kelią.
Čia skaičiau, kad informacija dalijamasi tik privačiai.
Gerai, bet kad būtų tikra, kad žmonės iš tikrųjų žinotų, jog turi nemokamą bazinį A aliejų
kokia yra amfetamino laisvosios bazės aliejaus virimo temperatūra, pone ?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Aš nesu asilas G
Aš neturiu būti geras su didžiaisiais berniukais čia, forume.
man svarbūs tik rezultatai. ir aš niekada nesijaučiu per daug gerai, kad galėčiau jais pasidalyti su forumu.
tai turi ateiti iš abiejų pusių.
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Draudimas 3 dienas. Prašome gerbti mūsų taisykles. Čia nėra vietos nepagarbiam bendravimui.
 
Top