Visiška amfetamino laisvosios bazės (A alyvos) sintezė iš P2P (10 l masteliu)

tweaker2

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
18
Reaction score
20
Points
3
Šis rašinys yra šiukšlė.pirma, temperatūra su formamidu yra per žema 140-150 skamba teisingai, jei naudojate amonio formatą, bet formamidui reikia aukštesnės temperatūros, jei teisingai pamenu, antra, N-formilamfetaminas yra kieta masė, o ne skystis, ir kodėl bandote jį išgauti iš reakcijos mišinio visiškai nenaudingas žingsnis, jis tik pakenkia jūsų išeigai trečia, jūsų hidrolizė yra neteisinga, jūs naudojate 11 l hcl, tai yra beprotiška, net jei turėtumėte 11 kg N-formilamfetamino, kiekis būtų artimas 2,5 l hcl, o ne 11 l, o 1:1 pagal molinę masę, o ne pagal tūrį.Kodėl jūs viską taip komplikuojate Leuckartas yra paprasta refliukso hidrolizė, po to bazifikacija ir distiliavimas garais - viskas tame pačiame puode, todėl nereikia jokių ekstrakcijų ar tirpiklių. labai abejoju, ar jūs kada nors atlikote šią reakciją, o jei ir atlikote, jūsų išeiga yra artima nuliui, jei ją atliksite taip, kaip sakote.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
n-formilamfetaminas yra šiek tiek geltonos spalvos aliejingas skystis
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Dabar jau žinau, ką dar darau ne taip, vykdydamas sintezę su formatu. Dabar tai darau su formamidu, ir teisinga temperatūra ir t. t. Pažiūrėsim, kaip seksis, kai baigsiu kaitinti ...
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Jis pateko į šiukšlių dėžę. Nežinau, kas, po velnių, negerai su mano Leuckart'u.. Reakcijos trukmė 20 valandų, temperatūra: 150-160 C (formamidas), o visų reagentų kiekiai buvo tinkami. Ar tai, kad mano magnetinė maišyklė sulūžo ir aš jos dažniau nemaišau, ar kas. Mano N-formilamino aminas visada juodas. Ar jį sudeginti? O kai darau bazinę hidrolizę, amoniako dujų susidaro nedaug, jei iš viso susidaro, taigi mano N-formilo "aminas" visai nėra aminas?! Ar kas nors gali man padėti. Mano P2P buvo 8 gramai + kiti reagentai.
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
GERAI. Kas buvo negerai, tai buvo mano vadinamasis "P2P", ragana nebuvo P2P.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Sveiki @btcboss2022
kokia jūsų N-formos spalva ? pH ?

Radau kažką labai keisto. mano N-formy buvo tamsiai rudos spalvos
Laikau savo amonio karbonatą ( mišinį ) nuo praeito karto ir buteliuke viršutiniame sluoksnyje buvo tik šiek tiek N-formy
jis buvo likęs nuo atskyrimo, gal 5ml 1 litro butelyje. Amonio karbonatas.
dabar po 6 savaičių jo spalva pasikeitė į šviesiai oranžinę, o kiekis yra x3 mažiausiai manau 15ml.

taigi, galbūt amonio karbonato metodas (titruojant ph7) yra aukso vertės, jei neskubėsite.
gal mes naudojame per daug šilumos ir per mažai laiko.
bet kokiu atveju kitą kartą aš pradėsiu keletą savaičių be karščio, tada karštis ir vėl tegul būna savaitę ir tada atskirti

Galbūt monstriškas derlius
 
Last edited:

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
147
Reaction score
66
Points
28
Kartais reakcijos mišinį kaitinu apie 4-5 valandas, tada miegu. Vėlgi. Dar šiek tiek miegu. ir t. t. ir t. t. ...
Vieną kartą reakcija truko 5 dienas! :) Leidinyje "Festers Meth", t. 8:th, yra tekstas, kad jei reakcijos mišinį paliksite stovėti 4-5 dienas, o po to 1 valandą kaitinsite 160 C temperatūroje, reakcija bus baigta! Tai buvo kažkoks rusų chemikas... Pats to niekada nebandžiau.
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
@btcboss2022 Jūsų hidrolizės su HCL santykio apskaičiavimas yra ABSURDAS!

1 veiksmas: apskaičiuokite N-formilamfetamino molius

Darant prielaidą, kad:
- **N-formilamfetamino tankis:** maždaug 0,9 g/ml.
- **N-formilamfetamino molekulinė masė:** apie 163 g/mol.

#### 2 veiksmas: apskaičiuokite reikiamą 37 % HCl tūrį

Hidrolizei reikia maždaug 1 molio HCl vienam moliui N-formilamfetamino.

- **Koncentracija 37 % HCl:** ~12 M.

#### Galutinis skaičiavimas:
11 litrų N-formilametamino hidrolizei atlikti reikia maždaug **5,06 litro 37% HCl**....
 
Top