Dabartinis paprasčiausias metamfetamino sintezės iš efedrino hidrochlorido metodas

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Sveiki! Labai naujas čia ir patikrinau beveik visas vietas apie efedrino konvertavimą į metamfetaminą visame tamsiajame tinkle. Dabar aš neturiu chemijos išsilavinimo, kadangi taip yra, man sunku rasti optimaliausią metodą, kaip tai padaryti.

Kiek supratau, jei po ranka turite efedrino hidrochlorido, "švariausias", lengviausias, mažiausiai sudėtingas ir "įmanomas" metodas pradedančiajam yra HI/redP?

Supratau, kokiais bendrais metodais iš efedrino HI/redP būdu sintetinamas metamfetaminas, bet mano galvoje susipainiojo dėl milžiniško kiekio skirtingų pranešimų ir tinklaraščių...

Mano klausimas toks: koks šiuo metu yra pripažintas "patogiausias efedrino hidrochlorido tablečių konversijos į metamfetaminą būdas"? Ir kuris vadovas yra išsamiausias ir viską apimantis šio konkretaus būdo vadovas?

Bet kokie atsakymai būtų labai dėkingi! Atsiprašau, jei per daug klausiu btw, labai nusivyliau per paskutines 3 dienas savo "tyrimų", bandydamas padaryti išvadą dėl vieno pilnaverčio vadovo...
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Greita ir purvina 1 2 3 titruokite savo pirmtakus tai tikriausiai galiausiai bus daugiau kaip vienas taškas penki taškai trys, bet tai viskas priklauso nuo jūsų pradinių produktų senamadiškas stumti ir traukti galėčiau net padaryti vieną puodą senoji mokykla idėja yra neiti į mikro su juo pačioje pradžioje neskubėkite dievo lyties nebūkite aukšti, jei galite gauti raudoną šlapimo į akis tu esi pasiruošęs mano draugas didžiausia šio pranešimo klaida neiti pakankamai toli arba išsigąsti, kai pradeda burbuliuoti tai bandymas ten mano draugas turėk kokius nors užrašus kaip tu nori juos užtikrinti iki tu užsirašyk labai konkrečius užrašus ir siek tikslo niekada nedaryti tos pačios klaidos du kartus nėra laiko temperatūros nuotaikos viskas ir tai savaime suprantama, bet sudeginkite visą procesą, kurį naudojate, kaip jis veikia, kas iš tikrųjų vyksta, tai išgelbės jus nuo daugybės galvos skausmo arba galite mesti visus tris šiuos dalykus į stiklinę, mesti ant degiklio ir tikėtis, kad kažką gausite, o tada tiesiog niekada niekada neminėkite, kad esate šaltinis, turėtų būti auksinis, atsiprašau, galėčiau eiti į mokslas galėčiau eiti į chemiją galėčiau eiti į laboratorijos techniką galėčiau eiti į klaidas ir spąstus, kuriuos aš padariau, bet jei visos kelionės ne verta jums tada tiesiog nusipirkti pigiau tai lengviau būdas geresnis jūsų sveikatai ir tai neleis jums turėti jūsų užpakalis žiedas iš iki vyno butelio dydžio mergelė pirmas geriausios sėkmės Godspeed mano draugas
 

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Ačiū, mano drauge, sėkmės tau taip pat! Būtinai atsižvelgsiu į jūsų patarimus. :D
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Jodas, hipofosforo rūgštis
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
Ekstrahuokite tabletes metanoliu, perfiltruokite, išmeskite filtre esančias šiukšles ir lėtai išgarinkite metanolio filtratą, gausite efedriną. Gerai sumaišykite raudonojo fosforo efedrino ir jodo kristalus 1:3:5, įpilkite 1:2 kiekį vandens: Visą mišinio svorį (rekomenduoju pridėti per prijungtą grįžtamąjį kondensatorių, nes išsiskiriančios dujos yra mirtinai pavojingos), refliuksuokite 24 val. ant mažos ugnies, atvėsinkite, filtruokite, prisotinkite tokiu pat kiekiu vandens, bazifikuokite 20-25 % naohwater tirpalu, 3-4 kartus ekstrahuokite dcm, surinkite ekstraktus, išdžiovinkite juos MGSO4 arba NA2SO4, išgarinkite dcm, po dcm išgarinimo per likusį aliejų prapūskite HCL dujas, surinkite kietąją medžiagą, palikite ant filtro lapo džiūti.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ach, gausios jodo rūgšties 57% 1 2 3 push pull raudona balta ir mėlyna tas pats procesas iš esmės aš nežinojau, kad kas nors galėtų tai padaryti dubenyje nuolat pridedant jodo nebuvo aštriausias bananas ir vėduoklė, bet tai veikė
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Štai taip! Pabandykite TAI, negali būti paprasčiau nei tai.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Amonio druska, šarmai (= amoniakas) ir akumuliatoriaus litis. Starteriniame skystyje (etilo eteryje ir heptane) yra vaizdo įrašas, kurio ieškau ir kuriame demonstruojamas šis metodas. Kiekvienas kampas buvo iškirptas, kol tai galėjo padaryti trečiosios klasės moksleivis
 

handle

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 16, 2023
Messages
102
Reaction score
64
Points
28
Athena Leaks
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Teisė. Taip pat mačiau porą variantų, kurie tebuvo "solvatuoti elektronai", dar vadinami beržinėmis reakcijomis. Kai kurie valo tabletes, kai kurie pirma padaro se (o kiti viską sumaišo iš karto... Jei turite laboratorinį stiklą, galite patobulinti metodą tiesiog atlikdami darbą, bet neskaičiau diskusijos, ar 2 valandos, praleistos distiliuojant heptaną iš eterio, yra verta užduotis
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Kuo skiriasi fosforo rūgštis H3PO4 nuo hipofosforo rūgšties H3PO2 ir kam ji tinka?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
TRBCMeAaEu


H3PO2 yra rūgštesnis už H3PO4 ir yra geresnis reduktorius. šiame metode naudojamas ir efedrinas, ir H3PO2. ar tai yra tai, ko ieškojote? ^_^
 

Honky

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Jul 19, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ten, kur gyvenu, fosforo rūgšties H3PO4 galima lengvai gauti, o hipofosforo rūgšties H3PO2 - labai retai
 
Top