Dekstromamfetamino sintezė (Nabenhaueris, 1942)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Paėmėme 6 g racemato = 3 g D-amf+3 g L-amf
Gavome
2,63 g išeiga = x %
3,0 g teorijos = 100%

2.63*100/3=87.7%
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ačiū už įdomų tyrimą. Tačiau mane stebina jūsų nurodytos vyno rūgšties proporcijos.
6 g amfosulfato yra 3,49 g raceminės amfos bazės. Tuomet kodėl naudojate 2,45 g d-vino rūgšties? Ji turi būti molinėmis proporcijomis 1:4, t. y. užtenka 0,97 g d-vyno?
 
Last edited:
View previous replies…

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Gerbiamasis, atrodo, pamiršote, kad vyno rūgštis jungia dvi bazės molekules. Taip pat kaip ir sieros. Jums reikia padalyti [ 0,01632 molio (2,45g/150,09g/mol) ] / 2 = 1,23
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
75ckpt4HSC

1:1 tas pats, kaip ir metams
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ar šią dalį atlikote patys?
Aš tai dariau. Buvau gana nustebintas, rezultatu, tada patikrinau savybes...
Veikia taip pat kaip ir siera: viena d arba l vyno rūgšties molekulė sujungia 2 bazės molekules.
Spėju, kad tokia pati klaida yra ir tavo paaiškinime apie dekstrometą. Arba rūgšties perteklius pridedamas dėl kokios nors kitos techninės priežasties (pavyzdžiui, tirpumui sumažinti).
 
Last edited:

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Tam tikruose tirpikliuose tai aiškiai matosi, kai jūsų įpilta rūgšties druska iš karto pradeda nusėsti.
Jūs žinote svorį, todėl žinote, kiek rūgšties reikia įpilti.
Jei įpilsite dalį visos rūgšties, galite filtruoti kietąsias medžiagas ir įpilti daugiau, ir žiūrėti, ar druska nusėda, ar ne.
Druska nustoja nusėsti maždaug tada, kai pasiekiamas molinis santykis 1:4.
Išeiga yra apie 95.
Pabandykite tai padaryti ir pamatysite. Arba geriau patikrinkite vyno rūgšties specifikaciją.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/attachments/q6lca7lcd0-jpg.37905/
Iš šio pranešimo.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki. Dar kartą perskaičiau šio metodo šaltinį [pridėta prie pranešimo] ir supratau, kad mano nuomonė buvo neteisinga, bet ir jūs, gerbiamasis @Pororo, taip pat neteisus.

Kaip sakė autorius, du moliai feniletilamino reaguoja su vienu moliu d-vino rūgšties ir susidaro neutralios druskos d,l-feniletilamino d-tartrato tirpalas (kaip jūs sakėte, 2 moliai amino ir 1 molius rūgšties). D-feniletilamino druska ištirpsta tirpale, o l-izomeras nusėda. Taigi mano proporcijos yra teisingos, bet mano žodžių prasmė pirmiau pateiktose pastabose nebuvo teisinga.
BYkt8cau3g

Esu labai dėkingas už jūsų pastabas ir komentarus, padėjote rasti klaidą.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Nežinau, kaip jūs skaičiuojate, bet, žinoma, mano skaičiavimuose NĖ VIENOS klaidos nėra.
Jei norite parūgštinti visą 1 molį bazės DL-tartarino rūgštimi, turite naudoti 0,5 molio šios rūgšties.
Jei norite iš 1 molio bazės išgauti tik D arba L su D arba L-vynuogių rūgštimi, turite atitinkamai naudoti 0,25 molio D arba L rūgšties.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aukščiau jums nusiunčiau Nabenhauerio metodo citatą. Atidžiai perskaitykite visą straipsnį. Pasakysiu tą patį.

Remiantis šiuo straipsniu, jei paimsite proporciją, kaip jūs sakėte (1mol amino su 0,25 molio d-vino rūgšties), iš 1 molio laisvosios bazės amino gausite 0,2-0,25 molio d-amino d-bitartrato nuosėdose.

YPkdf9lQsb


Šios reakcijos lygtis (iš citatos):

1 mol d,l-amino + 1,2 molio d,l-vyno rūgšties = 0,5 molio d-amino d-bitartrato (2 dalys amino bazės 1 daliai rūgšties)
druska nusodinama

paimkite
1 mol d,l-amino + 0,25 molio d-vino rūgšties = 0,25 molio d-amino d-bitartrato, kaip siūlau. Tikriausiai galite gauti d-amino d-tartrato (1:1 bazė:rūgštis) druską, kuri taip pat netirpsta šiame tirpiklyje. Sunku nuspėti. Nemačiau jūsų eksperimento detalių. Tik jūsų žodžių.


Jei norite įrodyti savo argumentus, atlikite eksperimentą su nuotraukomis komentarų skiltyje arba naujame pranešime.
 
Last edited:

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Supratau jūsų idėją. Nežinau, kodėl manote, kad gausite bitartratą. Gali būti dėl etanolio.

Jei teisingai suprantu terminus, tartratas reiškia 1:2, o bitartratas - 1:1 molines proporcijas!!!

Bet aš etanolio nenaudoju. Naudoju kitus tirpiklius.

Žinau, kad kristalizacija baigiasi, kai tik sunaudojama 0,25 molio rūgšties, o išeiga 95 %. Tuomet, jei bus pridėta 0,25 molio priešingos rūgšties, vėl prasidės nuosėdos ir išeiga bus 95 %.
O dabar, kai buvo panaudota 0,25 L ir 0,25 D, jei bandau į motininį tirpalą įpilti daugiau D, L arba DL rūgšties - nieko nevyksta. Atrodo, kad nėra bazės, ph taip pat rūgštinis.
Dėl įrodymo, gali būti, gali būti, retkarčiais. Nežinau, kada vėl darysiu amfų atskyrimą, gali būti rugsėjo pabaiga.
 
Last edited:
Top