ar dar kas nors pasiilgsta 2000-ųjų

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
gal ir kvaila tai skelbti, bet abejoju, kad mane būtų galima lengvai atpažinti + pašalinau exif duomenis, bet štai pavyzdys, kad bulvių kameros yra mielesnės už didelės skiriamosios gebos ^^;
VYBSeP3Uvt
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Didelės skiriamosios gebos dideliame ekrane išgaunama maksimali nauda. Nematau tavo mielo veido, matau dėmę
 

jessejames122669

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Prisimenu ir kartais vėl noriu tų dienų. tai buvo metai, kai stengiausi suvaldyti savo priklausomybes. ne visada geras laikas. buvo mokymosi kreivė. manau, kad turėjau peidžą.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
im rlly glad ur (tikėkimės) in a better place now :c aktyvi priklausomybė yra blogiausia

nemanau, kad kada nors turėjau peidžerį, bent jau neprisimenu.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Yra geros ir blogos priklausomybės. Geroji priklausomybė prasideda pirmiausia ir labiausiai, blogoji įgauna galybę, nors (sunkieji narkotikai, pavyzdžiui, MDPV)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Taip, tikrai seni geri laikai. Iš tikrųjų būdavo, kad pamiršdavau telefoną namuose ir man tai nelabai rūpėjo
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Aš visur pasiimu telefoną, bet galėčiau jį palikti namie, nes nemėgstu juo naudotis, jei nesu visiškai laisvas. žmonės pyksta ant manęs, nes palieku juos pristatytus 5 ir daugiau valandų, bet kaip... tai nėra asmeninis dalykas. tai ne tai, kad aš jų nemėgstu, aš tiesiog turiu gyvenimą už savo telefono ir igs ribų, kurį daugumai ppl sunku suprasti. Taip, šiandien žmonės yra lengviau pasiekiami nei bet kada anksčiau, bet lengvas pasiekiamumas nebūtinai reiškia, kad jie nėra užsiėmę. net nėra taip, kad žmonės man rašo žinutes apie ką nors svarbaus. jei tai rimta situacija, gali su manimi pasikalbėti asmeniškai... aš nesiruošiu nutraukti to, ką darau, kad atsakyčiau į tą "juokingą" vaizdo įrašą, kurį man atsiuntėte. fuck off.

nekenčiu šios kultūros, kai sakoma: "o, tu turi nuolat kalbėti su savo partneriu / draugais". tai labai naujas dalykas ir niekam nepadeda. santykiai puikiai klostėsi, jei ne geriau, iki šiuolaikinių išmaniųjų telefonų ir socialinės žiniasklaidos. tiek daug santykių sutriko, nes žmonės tikisi, kad jų partneriai viską mestų ir rašytų jiems žinutes. aš to nedarysiu dėl vyro ir nesitikiu, kad kas nors tai darys dėl manęs. partneris turėtų būti prioritetas, bet niekada ne pirmas prioritetas. jei kas nors nesugeba to gerbti, jis apskritai nenusipelno būti tavo gyvenime.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
"partneris turėtų būti prioritetas, bet niekada ur pirmasis prioritetas".
Visa meilė Partneris yra mano prioritetas žaisti chemiją.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Atvirai pasakius, aš taip pat atsakau į žinutes. Visada maniau, kad jei rašote man žinutę, vadinasi, neieškote iš manęs informacijos, kurios jums reikia nedelsiant. Pripažinkime, aš labai blogai atsiliepiu žmonėms, pamirštu išjungti telefoną iš tyliosios versijos ir beveik niekada neišklausau balso pašto. Paprastai tiesiog perskambinu žmonėms. Spėju, kad ir aš nežinau, kodėl visur nešiojuosi telefoną?

Prieš kelerius metus buvau su mergina, kuri norėjo, kad telefone turėčiau tą life360. Ji tai motyvavo tuo, kad aš keliauju. Man tai nepatiko. Nuolat ją išinstaliuodavau. Tada radau programėlę, kuri suklastotų mano gps buvimo vietą. Po to savo buvimo vietą visada nurodydavau kitoje šalyje. Nenuostabu, kad tie santykiai netruko.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
taip, mano telefonas visada įjungtas "netrukdyti" ir aš nesu aktyvus jokiuose socialiniuose tinkluose. tikriausiai lengviausias būdas mane pasiekti yra "telegram", o jame esu tik kelis kartus per dieną, jei nesu užsiėmęs... ^^;

Taip pat atsiprašau, kad turėjai su tuo susidurti. man teko bendrauti su labai rūpestingais vaikinais ir sunkiai supratau, kad melas nieko neduos, tik padarys abi puses nelaimingas. tiesiog turi rasti žmogų, kurio prioritetai sutampa su tavo prioritetais. aš turiu problemų su pasitikėjimu, bet jei būčiau tokia paranojiška, tiesiog neturėčiau santykių. Jei kas nors nori apgaudinėti, jis tai darys nepaisant to, kokias "prevencines priemones" įdiegsite. mačiau tai daugybėje santykių. leiskite jiems pasakyti apie save, o ne bandykite juos sustabdyti:

Atminkite, kad niekas negali pavogti jūsų partnerio, tik jūsų problema!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Labai teisinga! Jei jūsų blaškosi tikrindamas savo partnerį arba naršydamas po jo telefoną, laikas baigti pokalbį. Tikriausiai geriau nebus ir neverta patirti streso!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Oh lawd jau jaučiuosi senas.. ketinu ginčytis, kad N64, GameBoy ir telefonas su seifu yra "ne" 2000-ieji, o 90-ieji, beje!
Sutinku, kad iš daugumos dalykų išėjo visa siela, o aš pats tai daugiausia sieju su masiniu kabelinių televizijų pjovėjų išėjimu. Niekas nieko nebegauna taip pat, kaip anksčiau, niekas neateina į darbą ir nesako: "Ar matei naują X laidos epizodą?" Jie sako: "Broli, tu turi žiūrėti X laidą, prašau, žiūrėk ją, PRAŠAU." Tu sakai, kad gerai, o paskui niekada nežiūri, arba žmonės tiesiog nieko nesako, nes nenori klausti. Taip tampa, kad niekas nebenori kalbėtis, kiekvienas turi savo "kliką" ir tuo viskas baigiasi. Liūdna. Tikiuosi, kad trisdešimtmečiai nebus tokie blogi..lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ką jūs pasakytumėte, kad jie yra senesni?

ir taip, jaučiu, kad niekas nebenori bandyti naujų dalykų, tai taip velniškai liūdna... btw, ar tavo vartotojo vardas yra nuoroda į Kurtą vonnegutą?
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
121
Reaction score
86
Points
28
Tarp tūkstantmečio ir X kartos yra viena karta:
"X" karta dažnai vadinama "Xennials" arba "Oregono tako karta." Xennials yra laikoma "slenksčio" karta, gimusi maždaug tarp septintojo dešimtmečio pabaigos ir aštuntojo dešimtmečio pradžios. Jiems būdingi ir X kartos, ir tūkstantmečio kartos bruožai, užpildantys atotrūkį tarp šių dviejų didesnių kartų kohortų."
Man pasirodė, kad tai keista vieta, kurioje esu įstrigęs, atrodo, kad realiame pasaulyje negaliu rasti nė vieno žmogaus, kuris turėtų panašią kilmę
dėl pavadinimo: šššššš... bet taip lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
tie žmonės atrodo chill as fuck, niekada nesu jų sutikęs, bet esu apie juos girdėjęs. esu sutikęs x ir tūkstantmečio kartos atstovų, bet dar nė vieno iš jų. asmeniškai im gen z ^^;

Norėčiau pasakyti, kad priklausau tai pačiai grupei. tu turi puikų skonį knygoms! mano mėgstamiausia jo knyga yra "Slapstick" (taip pat mano mėgstamiausia knyga apskritai, susieta su Osamu dazai "No longer human").
 

OperationHasj

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Taip, labai daug.... Šį kartą nusispjaut
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ne, aš tikrai nepraleidžiu pasenusių dalykų ir laikų kasdieniame gyvenime, aš žvelgiu į didesnius dalykus, kurie bus ateityje. Pavyzdžiui, kad dirbtinis intelektas gaus sielą ir mus sutvarkys. Technologijų istorija išnyks mūsų atminties bankuose kartu su mūsų gyvenimu. apribojimų nostalgija. Ne mano sielai įstrigti (primityvioje) praeityje.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Taigi, aš nepraleidžiu skambinamojo ryšio ar disketinių kaupiklių, bet ar kalbėjimas apie tai nesukelia nostalgijos?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Esu karčios sielos su bloga praeitimi ir man rūpi, kad man, o gal ir kitiems, būtų gerai. Nostalgija mane labiau marina ir neramina primityvizmas. Man svarbiausia rezultatai. Gerbiu kitų senovinius interesus. Mano - prisiminti baltąją Vakarų Viršukalnės civilizaciją, kuri moterišku (kairiuoju) jausmu leido nelaimingiems antžmogiams įsikurti, kad mus apvogtų ir sužlugdytų. Su tais visada būna tas pats rezultatas. Singapūras žino, kad jų neįmanoma pateisinti vien savo buvimu. Skaitau IQ diagramas ir demografiją, visa tai yra logiškas įvesties rezultatas. Aš vengiu nelaimėlių (tiesa, ne ukrainiečių mėgėjų).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Gerai, kad teisinga. Galiu įsijausti į jūsų požiūrį
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Negaliu pasakyti, ar pasiilgau to, kas buvau ir kaip jaučiausi, ir (arba) ar pasiilgau pravardžiavimo ir įlaipinimo į naują techniką.
Galbūt šiek tiek ir vieno, ir kito. 😊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
aš tikrai nepraleidžiu to, kas buvau, nes buvau labai jaunas, bet tikrai praleidžiu tai, kaip mačiau pasaulį, ir didelė to dalis buvo technologijos
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Sutinku, man taip pat trūksta to, kaip mačiau pasaulį
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Galima (sveika) technologija buvo prastesnė "prieš metus".
Ji tampa geresnė - ne blogesnė. Esate įstrigę blogoje praeityje.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nesupraskite savo pagrindo šiam pagrindiniam teiginiui.
Šiuolaikinės technologijos yra daug žaismingesnės ir linksmesnės nei anksčiau.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Pažiūrėkite į originalioje žinutėje pateiktus pavyzdžius + ik this isnt rlly 2000s but in windows xp u could change the cursor and I miss shit like that...
 
Top