ar dar kas nors pasiilgsta 2000-ųjų

edy's

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 1, 2023
Messages
63
Reaction score
45
Points
18
Yeah mann, viskas yra tiesa
Ar tai senatvė,kad žvelgiant atgal į praeitį, valdo seni laikai?
Ruda būtų skaitmenizacija sujaukti gyvenimo patirtį.
Senais laikais tu išeidavai į miestą,susipykdavai su aplinkiniais,susipažindavai su merginomis arba su tuo, ko ieškodavai, ir fiskuodavai jas.
Ne taip, kaip dabar, pirmą įspūdį susidaro internetinė nuotrauka, sėdint namuose ant kėdės... VIENAS!!
Ir manipuliacija televizija, kuri pateikia tau kąsnio dydžio nuomonę, kaip mąstyti, negalvojant ir nesukuriant savo nuomonės.
Faktas, lengva tiesiog sekti pagrindine nuomone, bet ar jūs galvojate apie savo nuomonę, ar drįstate ją išsakyti ir rizikuojate būti nušautas ar dar blogiau.
Fuck the digital adiction to phones to.free your self,....
Bet kaip?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Manau, kad iš dalies tai nostalgija, bet yra mokslinių įrodymų, kurie rodo, kad neturėtume tiek daug laiko praleisti prie ekrano. neturiu po ranka jokių nuorodų, bet tiesiog apsižvalgykite, įrodymų yra visur. dar blogiau jaučiuosi dėl alfa kartos ir "ipadų vaikų". jaunystėje buvau tarsi ipadų vaikas, bet nebuvo taip blogai kaip dabar. Taip, technologijos gali būti naudingos, jei naudojamos saikingai, bet niekas nenori riboti savo ekrano laiko. mes praktiškai gyvename internete. man daug smagiau, kai einu į miestą su draugais ir panašiai, bet esu linkęs užsidaryti savyje, nes neturiu motyvacijos ir esu silpnai psichiškai nesveikas. nuolatinis buvimas šalia technologijų tik pablogina situaciją. tai užburtas ratas ir aš stengiuosi iš jo ištrūkti ^^;
 
View previous replies…

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Aš taip pat nežiūriu televizoriaus. Galbūt kaip ką, bet niekada grožinės literatūros, dramos, naujienų ect. Visa tai propaganda, skirta supykdyti jus ant netinkamų žmonių. Visa diskusija dėl iPad planšetinio kompiuterio.... turite suprasti, kad iš tikrųjų mes nežinome nė velnio, bet garsiausi spekuliantai paprastai yra mažiausiai kvalifikuoti. Tai kažkas, kas yra individualu. Žinoma, kiekvienas vaikas neturėtų būti pririštas prie planšetinio kompiuterio, bet aš pažįstu kelis, kurie tai daro, ir tai jiems labai padėjo. Vaiko susidomėjimas mokymusi yra tiesiogiai proporcingas jo susidomėjimui dalyku. Vaikai neišmoksta daugybos lentelės todėl, kad mama ir tėtis pagrasino ką nors atimti. Jie susidomėjo tą akimirką, kai pamatė, kaip tai daro Power Rangers, Blaze ar My Lil Pony. Turiu konkrečių pavyzdžių, bet tai per daug arti to, kad galėčiau daug pasakoti. Kiek ženklų po kablelio žinote pi? Pažįstu aštuonmetį, kuris žino 35 skaitmenis po kablelio. KIEK kalbų mokate? Pažįstu šešiametį, kuris moka ir supranta keturias. Tas 8yo gali dauginti 4 x 4 skaitmenys taip greitai, kaip jūs su skaičiuotuvu. Jis viską padaro teisingai. Vyriausybė sako, kad tai neįgalieji, bet aš manau, kad jie yra kitaip gebantys. Viską, ką žino, jie išmoko iš planšetinių kompiuterių. Tas 8yo programuoja pokalbių robotus, kuriuos galite atsisiųsti iš guithub. Jis turi "YouTube" kanalą. Jam nereikia jokios pagalbos, jis viską gali.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
esate visiškai teisus. aš nuo mažens naudojuosi internetu, bet kai buvau pradinukas, maždaug pusę savo mokymosi laiko mokiausi iš fizinių knygų, todėl galiu būti šiek tiek neobjektyvus. elektronikos atėmimas man niekada nepadėjo, o jei ir padėjo, tai tik trukdė tiek mano laimei (ne todėl, kad ji priklausė nuo prietaisų, bet tiesiog buvo blogai, kad neturėjau tokios galimybės), tiek mano mokymuisi. internetas gali būti nuostabi mokymosi priemonė, bet jame taip pat yra daug smegenų turinio. Žinau, kad yra protingų vaikų, tokių, kaip tie, kuriuos paminėjai, bet aš jų asmeniškai nepažįstu (nebent save... nenoriu, kad tai skambėtų arogantiškai, bet kai buvau labai jaunas, domėjausi biologija, tiksliau, žmogaus biologija ir įvairiomis ligomis. nuo 4 iki 8 metų tai buvo mano pagrindinis interesas, lol...).

ir sutinku, kad vyriausybė tiesiog mėgsta diagnozuoti, perdėti ir kartais net išgalvoti psichikos ligas, kad išstumtų vaistus. už to slypi didesnė darbotvarkė. jie nori sukurti beprasmiškus, homogeniškus darbuotojus ir, taip sakant, "laikyti visus eilėje". labai atgrasu. net tikros psichikos ligos turi savo privalumų. man galėtų būti diagnozuota šizofrenija (man niekada nebuvo nustatyta oficiali diagnozė, nes nenoriu vaistų, bet aš atitinku diagnostinius kriterijus ir man buvo psichozės epizodų, kurie neigiamai paveikė mano gyvenimą. daug mano pažįstamų mano, kad tai narkotikų sukelta liga, bet man jos požymiai pasireiškė gerokai anksčiau, nei pradėjau vartoti narkotikus...) ir nors ji tikrai turi trūkumų, ji padeda mano menui ir rašymui. jis tikrai išraiškingas ir labiau "žalias", manau. be to, kartais mano paranoja labiau primena intuiciją. ji teisinga maždaug 50 proc. atvejų... lol
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Negaliu pasakyti, ar pasiilgau to, kas buvau ir kaip jaučiausi, ir (arba) ar pasiilgau pravardžiavimo ir įlaipinimo į naują techniką.
Galbūt šiek tiek ir vieno, ir kito. 😊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
aš tikrai nepraleidžiu to, kas buvau, nes buvau labai jaunas, bet tikrai praleidžiu tai, kaip mačiau pasaulį, ir didelė to dalis buvo technologijos
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
taip, techninė įranga tapo geresnė. apdorojimo sparta tapo geresnė. daugelis šiuolaikinių technologijų yra pranašesnės, dėl to niekas nesiginčija. aš tiesiog pasiilgau senosios technikos "vibracijos". ji atrodė daug žaismingesnė ir linksmesnė. buvo galima daug daugiau pritaikyti. senoji technika turėjo viltingą, džiaugsmingą ateities viziją; šiuolaikinė technika perėmė tą viziją ir nupiešė ją pilką ir plokščią kaip niekada.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Nesupraskite savo pagrindo šiam pagrindiniam teiginiui.
Šiuolaikinės technologijos yra daug žaismingesnės ir linksmesnės nei anksčiau.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Pažiūrėkite į originalioje žinutėje pateiktus pavyzdžius + ik this isnt rlly 2000s but in windows xp u could change the cursor and I miss shit like that...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Technologijos galėtų būti mažiau ir prastesnės nei šiandien. Jums patinka estetika su blogomis technologijomis, tai viskas, į ką remiatės. Aš visada noriu geresnės. Jūs švaistote laiką blogai praeičiai ~ bet jums labai patinka jūsų blobby little mobile pictures. Ta technologija dabar jaučiasi taip nutolusi nuo "tikrojo pasaulio". man nepatinka toks šūdas. Noriu, kad ji būtų lengvai aptarnaujama, kad galėčiau greitai atlikti narkotikų sandorius. Tu nori, kad vėl būtų blogiau. Aš gyvenu tik vieną kartą(dar), tad kam gaišti laiką dėl atsilikusios nostalgijos
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Nostalgija kartais gali būti šilta antklodė, o kai kuriems iš mūsų ši "antklodė" patinka labiau nei kitiems. Realiame pasaulyje trūksta šešėlinių kampų, kuriuose būtų galima pasislėpti, ir manau, kad tie iš mūsų, kurie pripratę, kad jis toks tiesiog yra, ilgisi tų senesnių, nors ir paprastesnių laikų
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Technologinis singuliarumas - tai turtingesnė priebėga, kurią visi spindi kaip žvaigždės, kad pasiektų. Ar mes esame vieniši? Šią žemišką akimirką mes vis dar esame
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
gerai pastebėjote, kam tiek daug laiko gaišti dėl senų laikų, kai jie akivaizdžiai praėjo ir nebegrįš?
Manau, kad esame atsidūrę tarp amžių: skaitmeninė kūdikystė--> skaitmeninė nepriklausomybė, žaidėme purve, o kai reikėdavo atsakyti į klausimą, eidavome į biblioteką. Prisimenu, kartą mama užsakė "vadovą", kaip įveikti NES žaidimą, užtruko visą amžinybę, kol jį gavome, tai buvo tik popieriaus lapai, sumesti į vieną, bet mes taip džiaugėmės, o dabar mūsų vaikai jau gimę ir jiems normalu per kelias sekundes gauti bet kokį reikalingą atsakymą.

Tai du visiškai skirtingi auklėjimo būdai, aš, pavyzdžiui, pavydžiu jūsų labai pozityvaus požiūrio į šį amžių, kuriame mes atsidūrėme, @vis!
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Žinoma, yra istorija, kurią reikia prisiminti ir puoselėti. Tai aš esu tas, kuris karščiuojasi dėl savo praeities patirties ir turiu būti dabartyje su visais krūviais į tai, kas bus toliau. Tai aš esu iškreiptas šiuo klausimu. Aš noriu žinoti, kas toliau, daugiau nei irimas ir mirtis. :cry: Aš esu kraštutinis pašalietis apsiaustas ir nenoriu būti įsilaužėliu į Fidelis, ji yra labai atviras allright, bet per daug atsipalaidavęs už mano griežtas ištvermės. Tikriausiai ji vis tiek yra aukščiau už mane pagal gyvenimo vertę, o aš esu pasimetęs. Prakeiktas aš. Off I Gooo
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
lol jūs esate sau per griežti!
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Kažkoks protingas žmogus kartą pasakė maždaug taip:
"Aš nebijau mirties. Buvau miręs milijardus metų prieš gimdamas, ir tai manęs visai netrikdė".

Man, kad ir kokie iš tikrųjų pasirodys šie šiurpuliukai ir įspūdžiai.
Sakyčiau, kad tai buvo geras pasivažinėjimas. Gera pramoga.
Geriausi laikai ir blogiausi laikai. ☺️

Visos patirtys, nuo kasdieniškų iki jaudinančių.
Emocijos, stiprios kaip tik gali būti.
Nors ir prislopintos per daugelį metų, bet vis dar aštriai apibrėžtos vien dėl jų keliamų kontrastų.

TLDR: Viskas praeina, į gera ar į bloga, pasikeičia. 🤗
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Paz: Dėkojame, kad nudžiuginote. Esu tamsiaodė intelektualė. Prakeiktas juokdarys esu iš tikrųjų. Vis dėlto dirbsiu iki galo. Džiaugsmingas aš nesu, niekada iš tikrųjų. Tai tik priedanga, jei atrodau laimingas. Turiu tikslų, kuriuos daugiau ar mažiau pasieksiu daugiausia Eilinė narkotikų prekyba. Tai apgailėtinai blogai. gyvenimas sunkus. Esu griežtas. Neparodyk manęs silpnos verkšlenančios kaip dabar.

Kurtui: Ne! Skausmu aš pasitikiu. Aš turiu pasiekti savo lieknėjimo tikslą arba aš išjungti galutinai.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Visi esame kilę iš skirtingų gyvenimo sričių. Savo vaikystę, palyginti su dauguma gyventojų, laikyčiau įspūdinga. Atrodė, kad kuo vyresnis tapau ir kuo daugiau sprendimų priėmiau, tuo mano gyvenimas darėsi vis labiau šūdinas, o dabar esu čia!

Noriu pasakyti, kad čia mes visi visiškai privačiai kalbamės tarpusavyje apie tai, ką tik norime. Mums yra tikrai gerai ir tikrai blogai tuo pačiu metu. ir @vis tavo požiūris į gyvenimą turi nusibosti, maldauju tave stovyklauti gamtoje ar net pasivaikščioti po mišką. Atmink, kad esi čia dabar ir gali patirti viską, kas tave supa. Tegul gamtos saldybė nuramina jūsų sielą!

Aukšta kaip šūdas dabar (jei kam nors tai nuskambėjo pamokslaujančiai gajiai lol)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Dabar mano statusas darosi pernelyg sudėtingas, kad galėčiau pasigirti. Esu siaurai susitelkęs į sunkius tikslus, o miesto komfortas. O man patinka moterys. Aš pailsiu. Pasikalbėkite su nelyginiais gražus threadstarter ir būti moots
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
ankstyvieji 2000-ieji buvo patys kiečiausi ir laukiniai vakarėliai mano gyvenime. tai buvo X metai. tiek daug šokių vakarėlių.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
gaila, kad negaliu pasakyti to paties lol, buvau vaikas 2000-aisiais ^^;
 
Top