Kaip gauti prieigą prie RC skyriaus?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Norėdami gauti prieigą, turite būti aktyvus forumo dalyvis. RC skiltyje skelbiame vertingiausius darbus. Pavyzdžiui, legalaus kanabinoido sintezę (WoW!).
Aktyviausi forumo naudotojai turės teisę išduoti kvietimą kam nors kitam.
Prašymus dėl kvietimo rašykite čia.
 
Last edited by a moderator:

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Norėčiau patekti į RC skyrių, nes ten sukaupta didžioji dalis mano patirties ir ten galiu daugiausiai prisidėti.
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Nuo pat pirmosios registracijos esu gana aktyvus narys ir tikiuosi tapti tik aktyvesnis, kai tik leis laikas. Labai norėčiau, kad man būtų suteikta prieiga prie rc skyriaus, ir galiu užtikrinti, kad elgčiausi su forumu pagarbiai ir profesionaliai. BB buvo švyturiu "ką daryti" šiais sunkiais laikais darkneto originalams. Stebint, kaip viena po kitos krito į godumą, sukčiavimą ir LE, principai, kurių laikotės jūs ir jūsų bendruomenė, yra tai, ko turėtų siekti kiekvienas grynuolis. Nepriklausomai nuo to, ar man bus suteikta prieiga prie RC skyriaus, žinokite, kad BB yra mano namai dn, ir aš esu nepaprastai dėkingas už visą jūsų sunkų darbą!!!
 

ProxyProxy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Sveiki, noriu pateikti paraišką dėl griežtai nekomercinės prieigos prie RC skyriaus. Laikau save entuziastu, o ne gamintoju, nes neturiu laboratorijos ir artimiausiu metu jos neturėsiu. Todėl RC skyriumi domiuosi tik norėdamas patenkinti savo intelektualinį smalsumą ir būti informuotas apie naujausius įvykius slaptoje scenoje, susijusius su sintezės metodais ir struktūros bei funkcijos ryšiais. Suprantu, kiek pinigų, laiko ir pastangų reikia naujiems RC gaminti. Todėl laikysiuosi ir gerbsiu jūsų poreikį išlaikyti paslaptį. Galbūt, palyginti su kitais forumo nariais, neturiu daugiausiai pranešimų, tačiau visada stengiuosi, kad jie būtų kuo ilgesni ir informatyvūs, nes tai geriausias būdas skatinti intelektualią diskusiją. Esu dėkingas, kad svarstote mano kandidatūrą. Jei iki šiol nesate įsitikinę mano motyvais, noriu pasiūlyti savo paslaugas ir padėti plėsti forumo Wiki skyrių mainais į galimybę naudotis RC skyriumi. Jei susidomėjote, parašykite man PM ir pasakykite, kuo galiu padėti. Ačiū.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Sveiki, iš karto būsiu sąžiningas, noriu patekti į RC skyrių, kad galėčiau užsidirbti pinigų. Dabar esu labai sunkioje padėtyje, bet mano senosios studijos ir begalinė meilė chemijai atvedė mane čia, į jūsų forumą. Labai gerbiu jūsų darbą, o pažiūrėjęs įvairių medžiagų sintezių vaizdo įrašus vis labiau įsitikinau jūsų profesionalumu. Būsiu labai dėkingas teigiamo verdikto atveju.
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Sveiki, noriu naudotis RC skyriumi, bet neturiu tiek daug pinigų. Į forumą negaliu įeiti dėl savo darbo, stengiuosi įeiti, kiek galiu.
 

ginadin

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
2
Reaction score
12
Points
3
Negaliu sulaukti, kol praleisiu pakankamai laiko klausydamas ir susikursiu pakankamą reputaciją, kad galėčiau gauti prieigą prie RC grupės
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Kreipimasis dėl prieigos prie RC skyriaus. Stengiuosi skelbti dalykus, kurie gali padėti kitiems, ir man labai įdomu matyti visas mokslinių tyrimų chemines medžiagas, kurios yra aplink
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Popietė, ar galiu prisijungti, prašau 😃
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Norėčiau turėti prieigą prie RC skyriaus. Šiuo metu darau viską, kad tapčiau pardavėju ir gamintoju. Specializuojuosi sintetinių kanabinoidų srityje. Esu paruošęs 5fadb, mdmb-4en-pinaca dar žinomas kaip 5cladba, adb-pinaca, 5fmdmb2201 ir adb-butanica. Vertinu bendruomenę ir norėčiau pasidalyti savo žiniomis su visais, norinčiais įkurti savo laboratoriją. Taikos ✌️ ☮️ ir klestėjimo ✨️. Geros dienos.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Norėčiau gauti prieigą prie rc sekcijos.
Man patinka kurti ir bandyti naujus vaistus, todėl mielai aptarsiu kai kurias idėjas.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ei ther, aš esu toli nuo profi. Esu tik naujokas ir noriu daugiau sužinoti apie chemiją.
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Sveiki. Tikriausiai esu naujokas pagal registracijos laiką, bet greičiausiai jau žinote, kokiais terminais prisidedu prie forumų augimo. Būčiau dėkingas, jei ir man atversite šias duris.
Ačiū 😊
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Norėčiau gauti prieigą prie RC skyriaus. Dažnai lankausi, dažnai rašau ir stengiuosi kurti gerą forumo turinį
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Sveiki, ar galėčiau gauti prieigą prie RC skyriaus? Esu chemijos techninis asistentas, turintis organinės ir neorganinės analitinės chemijos žinių. Man patinka meistrauti su molekulėmis ir svarstyti apie galimas naujas medžiagas, ieškoti būdų, kaip jas modifikuoti taip, kad joms nebebūtų taikomi dabartiniai teisiniai reglamentai, arba ieškoti analogų, kurie potencialiai galėtų būti veiksmingi tiek esamose, tiek visiškai naujose cheminių medžiagų grupėse. Esu autistas ir dažnai visą dieną praleidžiu pasinėręs į šiuos "ypatingus interesus", nes jie yra svarbi mano gyvenimo dalis. Turiu daugybę idėjų, kurias mielai su jumis visais aptarsiu, ir beveik kasdien sugalvoju naujų ir įdomių koncepcijų. Deja, visų jų įgyvendinti negaliu, tačiau jos ir toliau žavi mano susidomėjimą (kurį norėčiau laikyti privačiu). Neturiu reikiamų lėšų, kad galėčiau įsigyti prieigą prie šios srities, nes vis dar mokausi, tačiau tikiu, kad mano idėjos galėtų būti tikra paspirtis šiai bendruomenei. Prašau suteikti man galimybę pasikeisti idėjomis apie šias medžiagas. Man labai įdomu išgirsti jūsų mintis apie mano idėjas ir sužinoti, ar tarp jų gali būti tikrų perliukų.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ei, mielai prisijungčiau prie rc skyriaus!

Im čia mokytis ir pagaliau radau forumą, kuriame yra visa informacija, kurios ieškojau.

Būtų puiku, jei galėčiau prisijungti!
Man įdomu susitikti su tokių pačių pažiūrų žmonėmis ir įgyti žinių!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Sveiki, noriu pasiekti RC skyrių, kaip galite ser im labai ActiveX, ir daugiau
 

ALab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, mane domina RC skyrius. Svarstau apie mokamą variantą, tačiau labai vertinu užuominą apie sąrašą, ką galime rasti. Su pagarba,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki. Projekto skyrius apie naujas psichoaktyviąsias medžiagas. Čia BB forumo komanda skelbia naujas legalias kanabinoidų, opiatų ir disocialinių medžiagų klasių medžiagas, galinčias turėti teigiamą psichoaktyvų poveikį. Taip pat galite rasti informacijos apie jau išbandytas potencialias tiriamąsias medžiagas.
 
Top