Kaip gauti prieigą prie RC skyriaus?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Norėdami gauti prieigą, turite būti aktyvus forumo dalyvis. RC skiltyje skelbiame vertingiausius darbus. Pavyzdžiui, legalaus kanabinoido sintezę (WoW!).
Aktyviausi forumo naudotojai turės teisę išduoti kvietimą kam nors kitam.
Prašymus dėl kvietimo rašykite čia.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Galiu patvirtinti, kad jie turi ne indolo pagrindu sukurtų kanabinoidų sintezę, todėl jie būtų legalūs Vokietijoje, Šveicarijoje, kuriose galioja prieš cheminių medžiagų grupę nukreipti įstatymai - potencialiai legalūs bet kurioje šalyje, kurioje galioja "prieš chemines medžiagas nukreiptas įstatymas", taigi šie kanabinoidai tikriausiai yra legalūs visame pasaulyje
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Nereikia. JAV vaistų analogų kontrolės įstatyme (1986 m.?) sakoma, kad jei vaikšto kaip antis, kalba kaip antis, yra anties izomeras, yra anties esteris, yra skelbiamas kaip bet kuris iš jų arba vaizduojamas kaip turintis panašų į bet kurį iš jų poveikį... tada tai yra antis. Nelegali antis. Tai reiškia, kad vien pasakius kažką panašaus į "tai yra kanabinoidas ir nuo jo apsvaigsite", medžiaga tampa neteisėta. Analogų įstatymai yra tokie platūs ir atviri aiškinimui (arba piktnaudžiavimui), kad yra cheminių medžiagų, apie kurias dar nesusimąstyta ir kurios pagal šiuos įstatymus jau, techniškai, yra neteisėtos. Be JAV, analogų įstatymus turi ir kitos šalys.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Norėčiau paprašyti prieigos prie šio skyriaus. Turiu gilų žinių šulinį ir daugybę nuomonių, todėl manau, kad būčiau ten naudingas. Gerai, ačiū.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mane domina, kaip asmeniui suteikiama prieiga prie RC skyriaus? Galvojau apie tai, nes pastebėjau, kad ji nėra tiesiog suteikiama, kaip kad suteikiama paskyra.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Aš turiu Alpha-PiHP.
Turiu gauti prieigą prie RC skyriaus prieš pradėdamas valgyti veidus.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Ar esu pakankamai aktyvus, kad galėčiau gauti prieigą prie RC skyriaus?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Ar galiu pretenduoti į RC tarybą? Ten sukaupta daugiausia mano patirties ir manau, kad ten turėčiau daugiau ką pasiūlyti
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Norėčiau gauti prieigą prie RC skyriaus
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Norėčiau, kad man būtų suteikta prieiga prie RC skyriaus, kad galėčiau įgyti daugiau žinių apie sintetinius kanabanoidus. Galiausiai norėčiau tapti pardavėju nedideliu mastu
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Noriu prisijungti, mano kanabinoidų tiekėjas buvo suimtas, nuėjau į triušio duobę, kad vėl gaučiau produktą :)
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Labas vakaras, norėčiau turėti prieigą prie rc, nuo tada, kai jus atradau, mano gyvenimas pasikeitė... sveikinimai
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ši svetainė yra nuostabi, aš buvau joje kurį laiką ir praradau savo senąją paskyrą, ji nebeegzistuoja, niekada negavau peržiūrėti rc puslapio, tikiuosi, kad gausiu kvietimą!!!
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Sveiki. norėčiau prieigos prie rc skyriaus. Noriu prisidėti, kuo galėsiu. Taip pat galiu prisidėti pridėdamas turinį apie kitus verslo aspektus, jei reikia.
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Norėčiau turėti prieigą prie RC skyriaus, turiu infos apie naujus RC opioidus, kurie pasirodys kitą mėnesį . Taip pat turiu gilios patirties opioidų RC žaidime. Im 40/central europa
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ar jau galiu gauti prieigą? Esu čia jau kurį laiką ir turiu pakankamą kiekį padorių pranešimų
 
Top