Kaip gauti prieigą prie RC skyriaus?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Norėdami gauti prieigą, turite būti aktyvus forumo dalyvis. RC skiltyje skelbiame vertingiausius darbus. Pavyzdžiui, legalaus kanabinoido sintezę (WoW!).
Aktyviausi forumo naudotojai turės teisę išduoti kvietimą kam nors kitam.
Prašymus dėl kvietimo rašykite čia.
 
Last edited by a moderator:

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Sveiki atvykę,
norėčiau prieigos prie "RC skyriaus", aišku, mano registracija nėra 1 mėnesio senumo, bet aš čia esu nuo šio forumo pradžios svečio režimu ( Spėju, kad tingėjau susikurti paskyrą ). Esu pasiruošęs pasidalinti visomis savo žiniomis su šia bendruomene
 

cantgetitright

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Sveiki. Tiesiog norėjau pasakyti aukštai ir prisistatyti. CGIR jūsų paslaugoms. esu karo su narkotikais veteranas. kaip ir dauguma mūsų čia, manau, esu. Turiu patirties, susijusios su sintezatoriais, ekstrakcija, gryninimu, įsigijimu, auginimu ir kt. Jei galiu kam nors padėti, nedvejodami klauskite. vieną dieną aš turėsiu prieigą prie rc ir tikrai galėsiu pasišviesti. geros jums dienos.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Labas vakaras visiems. Galite mane vadinti Voltu. Užaugau mokydamasis atlikti pseudoredukcijas pagal Beržo redukciją (modifikuotą naudojant Li vietoj Na). Norėčiau išmokti kai kurių naujesnių metodų ir norėčiau paprašyti prieigos prie tiriamųjų cheminių medžiagų. Puiku matyti tokią svetainę, tikiuosi daug ko išmokti!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Perskaitykite pirmiau, ne kartą kalbėjome apie prieigos prie RC sąlygas. Kol kas negalite prie jo prieiti, tačiau viskas yra jūsų rankose.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Turiu pasakyti, kad mane tai suintrigavo. Labai džiugu, kad darbuotojai taip aktyviai domisi i kokybe. Puikiai sutiktas, pone. Malonu su jumis susipažinti. Geriausiu atveju laikau save naujoku, bet tikiuosi, kad galėsiu prisidėti ir kam nors padėti. Kalbant apie "tikslinę auditoriją", kas tai yra, jei galiu paklausti? Arba, tiksliau, kokia yra jūsų misija, susijusi su šia svetaine?
 

holamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Ei, tikiuosi, kad gausiu prieigą prie rc skyriaus, nes esu tas vaikinas, kuris negali pridėti failų prie pranešimų, bet šiuose rlly svarbiuose dalykuose, pavyzdžiui, gaminant pardavimą, žinau, ką reikia daryti
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
aš neturiu per daug žinių ir esu čia naujokas, bet dabar pradedu dirbti šiame versle ir netrukus prisidėsiu savo patirtimi, būtų labai naudinga gauti prieigą prie šio skyriaus
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Na, daugiau ar mažiau informacijos čia ieškojau 2 dienas, bet ką tik susikūriau paskyrą, tikiuosi, kad ateityje pateksiu į RC skiltį, šia žinute siunčiu sveikinimą
 

LittleFlame

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sveiki,

Prašau prieigos prie RC skyriaus ir esu pasiryžęs įsitraukti į forumo gyvenimą bei suteikti savo žinių tiems, kuriems jų gali prireikti.
Labai džiaugiuosi radęs šį forumą, atrodo, kad jis yra būtent tai, ko jau kurį laiką ieškojau. Galiu čia pasilikti ilgam.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Būkite su mumis prisidėdami prie forumo. O tada gausite kvietimą į RC.(y)
Parašė jums.
 

Nefa

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, atvykau čia iš baimės, iki šiol buvau aktyvus pardavėjas savo šalyje... man sunkiai sekasi chemija, bet perskaičiau keletą jūsų forumų apie kai kurių noidų gamybą ir tikrai susidomėjau. jei būsiu priimtas, pasistengsiu būti naudingas bendruomenei, jei mano eksperimentai pavyks.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Sveikiname!
Mane domina mokytis sintetinių kanabinoidų gamybos amato. kreipiuosi dėl prieigos gavimo. tikiuosi, kad būsiu aktyvus šio forumo dalyvis ir prisidėsiu tiek, kiek galiu ir yra mano žiniose.
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Nekantrauju, kada galėsiu išmokti daugiau ir atsidėkoti bendruomenei
 

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Vau! Tikrai tikiuosi, kad pateksiu į atranką.
Taip pat turiu keletą gerų sintezatorių, kuriuos norėčiau atlikti, ir galbūt jūs visi galėsite padėti!
Sandmejerio GABA reakcija į GHB yra kitas mano projektas. Galvojau pabandyti ją atlikti ir su fenibutu.
Voakagino ir jo dimerų išgavimas iš Voa. A. žievės, o paskui paversti ibogainą atrodo stebėtinai paprasta.
Kava šaknų fermentacija su Aspergillus oryzae pelėsiais - dar vienas dalykas, kurį jau kurį laiką bandau ir ne. Jis paverčia krakmolą į cukrų, kuris vėliau galėtų virsti etanoliu per dvigubą fermentaciją. Pirmasis bent jau padaro medžiagą skanesnę, nors pagrindinė šio proceso esmė yra ta, kad pastebėjau skirtingą subjektyvų poveikį, kuris, mano manymu, rodo kavalaktonų ir pan. biologinę konversiją.
O taip. Namų gamybos kanabinoidai iš jūsų kasdienių maistinių aliejų.

Kai tik surinksiu lėšų ir galėsiu sau leisti pradėti kai kuriuos projektus, būtinai paskelbsiu ką nors!
 
Top