Question Kaip padidinti metamfetamino kietumą po kristalizacijos

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Prašau padėti man patobulinti kai kurias žinias, nes šiuo metu nerandu jokių tinkamų sprendimų.

Po to, kai vis bandžiau perkristalizuoti D-metamfetaminą, kaskart jis virto baltais skaidriais kristalais (beveik visiškai skaidriais, kaip stiklas), paprašiau vietinio gamintojo patikrinti mano mėginį ir jis man pasakė, kad produkto skonis atitinka reikalavimus, tačiau kristalus reikia perkristalizuoti. Tai sunkiau. Į kokias sintezės dalis turėčiau atkreipti dėmesį arba kokiais metodais galima padidinti kristalų kietumą?

Papildomos užklausos:
Aš kristalizuoju D-metamfetaminą. Kiekvieną kartą baigęs kristalizaciją, kietąją medžiagą išimu, o likusį skystį palieku ir įdedu į šaldytuvą, kad vėl kristalizuotųsi. Šie produktai taip pat yra D-metamfetaminas, tiesa, ir jie gali toliau kristalizuotis. Ar teisinga, kol D-metilo aliejus visiškai susikristalizuoja?

Prašau patarti, dėkoju už pagalbą
 

VICE

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 12, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Deja, dauguma gatvės lygio D metamfetamino nėra 100 % d-metas. Daugelio produktų sudėtyje yra priedų, didinančių kietumą. Anksčiau matėme msm, o neseniai - naujus priedus, kurie išlaikys pagrindinius bandymus.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Taigi iš esmės, jei D-metamfetaminas nenaudoja priedų kietumui padidinti, jo paties kietumas bus trapus. Argi jis nėra labai kietas?
Kadangi neturiu prietaiso, kuriuo galima patikrinti kietumą, nežinau, koks yra mano produkto kietumas.

Jei kietumui padidinti dedama priedų, kokiu būdu turėčiau jų dėti ir kokių medžiagų reikėtų dėti, kad padidėtų kietumas?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Taigi jūs gaminate iš p2p? fenilacetono? p2NP? Tada pusė jo turėtų būti D, o pusė L. Galima racemerizuoti L-metą į D,L-metą ir iš jo vėl išgauti D, bet tai brangu arba ilgas projektas. jei naudojate D-vyno rūgštį ir nepolinį tirpiklį, tada taip, kristalai turėtų būti D. Jei kristalai skaidrūs, tai reiškia, kad paprastai jie yra didelio grynumo. Rekristalizuoti reikia dėl to, kad išaugtų didesni kristalai, o gudrybė - lėtai atvėsinti ir palikti ilgam. Tie didžiuliai kristalai auga mėnesį
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
P2P pagaminau naudodamas 5449 + fosforo rūgštį, o metamfetaminui pagaminti panaudojau NaBH4 redukciją, tada laisvoms L ir D bazėms atskirti panaudojau L-vino rūgštį.
 
View previous replies…

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Kaip atskirti su l tartaru can u explain please
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Turite nuspręsti, kurią vyno rūgštį norite naudoti atskyrimui, L ir D. Atskyrus skirtingas vyno rūgštis, kietosios ir svetimkūnio dalys yra skirtingi analogai.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Aš manau, kad l tartaras
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Jei naudojate L vyno rūgštį (87-69-4), po sumaišymo gaunama kietoji medžiaga yra L- ir L-vyno rūgštis. Padėkite visą indą vienai dienai į šaldytuvą, išimkite, įpilkite šiek tiek metanolio ir išmaišykite, filtriniu piltuvėliu atskirkite kietąją medžiagą nuo metanolio. D-metilo laisvąją bazę galima gauti skystį įpylus į natrio hidroksido tirpalą.
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Rekristalizacijai naudokite gryną vandenį, nenaudokite jokių cheminių reagentų, o tirpalą laikykite stabilioje, ne aukštesnėje kaip 25 laipsnių temperatūroje. Tirpalas laikomas sandariai uždarytas daugiau kaip 95 %, kad sulėtėtų garavimas. Venkite šviesos.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Kai vanduo naudojamas kaip tirpiklis, ar nereikia padidinti vandens temperatūros ir padidinti prisotinimo koncentracijos? Natūralus vandens garavimo būdas, jei vienu metu rekristalizuojamo vandens kiekis yra 2~3 kilogramai, kiek laiko užtruks, kol bus baigtas garavimas?
 
View previous replies…

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Tai priklauso nuo to, kokio dydžio kristalo jums reikia. Po to, kai metilo tirpalas termiškai prisotinamas, įpilama 1-2 % vandens. Raktas į kietumą priklauso nuo garavimo greičio ir nuo to, ar yra vibracija. Kuo jis lėtesnis, tuo tylesnis. Kuo jis ilgesnis, kuo didesnis kristalas, tuo jis kietesnis. Rekomenduojama likusį tirpalą naudoti 5-7 dienas kitai rekristalizacijai.
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Koks bus geriausias būdas jį sulėtinti
 

hacke8

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2024
Messages
117
Reaction score
30
Points
28
Žema temperatūra ir sandarinimas
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Gerai, artimiausiu metu pabandysiu perkristalizuoti ir šiluma prisotintą metilo vandeninį tirpalą visiškai užsandarinti, kad įsitikinčiau, ar jis gali būti stabilesnis ir sunkesnis perkristalizuojant
 

door

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
18
Reaction score
2
Points
3
Ar negalėtumėte išsamiau paaiškinti sandarinimo ? Ar turite omenyje sandarumą?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Kitą kartą, kai atliksiu kristalizaciją, įrašysiu savo kristalizacijos vaizdo įrašą. Manau, kad vaizdo įrašo panaudojimo būdas visiems bus aiškesnis.
 

InnocentBystander23

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 14, 2023
Messages
23
Reaction score
10
Points
3
Man įdomu pamatyti jūsų rekristalizacijos vaizdo įrašą. Praneškite man, kada tai galėčiau padaryti, prašau ir dėkoju
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Rengiuosi, bet mano įranga labai primityvi. Galbūt vaizdo įrašai yra tik fragmentai. Ar jums pavyko sėkmingai pagaminti D-METH?
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
Jei norite gauti tinkamus atsakymus, turėtumėte pateikti bent svarbiausias detales.
Kas tai galėtų būti šiuo atveju? hmmm... Spėju, kad... tai šūdina druskos forma!
Taigi apie kokį anijoną kalbate? Tartratą, bitartratą, hidrochloridą, o gal kokį nors egzotišką pikratą?
Nematau jokios užuominos.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Daugiausia noriu sužinoti jūsų rekristalizacijos etapus ir kaip padidinti galutinio gaminio kietumą (nes mano gaminio kietumas nėra labai geras)
 
Top