Question Kaip padidinti metamfetamino kietumą po kristalizacijos

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Prašau padėti man patobulinti kai kurias žinias, nes šiuo metu nerandu jokių tinkamų sprendimų.

Po to, kai vis bandžiau perkristalizuoti D-metamfetaminą, kaskart jis virto baltais skaidriais kristalais (beveik visiškai skaidriais, kaip stiklas), paprašiau vietinio gamintojo patikrinti mano mėginį ir jis man pasakė, kad produkto skonis atitinka reikalavimus, tačiau kristalus reikia perkristalizuoti. Tai sunkiau. Į kokias sintezės dalis turėčiau atkreipti dėmesį arba kokiais metodais galima padidinti kristalų kietumą?

Papildomos užklausos:
Aš kristalizuoju D-metamfetaminą. Kiekvieną kartą baigęs kristalizaciją, kietąją medžiagą išimu, o likusį skystį palieku ir įdedu į šaldytuvą, kad vėl kristalizuotųsi. Šie produktai taip pat yra D-metamfetaminas, tiesa, ir jie gali toliau kristalizuotis. Ar teisinga, kol D-metilo aliejus visiškai susikristalizuoja?

Prašau patarti, dėkoju už pagalbą
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Taigi jūs gaminate iš p2p? fenilacetono? p2NP? Tada pusė jo turėtų būti D, o pusė L. Galima racemerizuoti L-metą į D,L-metą ir iš jo vėl išgauti D, bet tai brangu arba ilgas projektas. jei naudojate D-vyno rūgštį ir nepolinį tirpiklį, tada taip, kristalai turėtų būti D. Jei kristalai skaidrūs, tai reiškia, kad paprastai jie yra didelio grynumo. Rekristalizuoti reikia dėl to, kad išaugtų didesni kristalai, o gudrybė - lėtai atvėsinti ir palikti ilgam. Tie didžiuliai kristalai auga mėnesį
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
P2P pagaminau naudodamas 5449 + fosforo rūgštį, o metamfetaminui pagaminti panaudojau NaBH4 redukciją, tada laisvoms L ir D bazėms atskirti panaudojau L-vino rūgštį.
 
View previous replies…

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Jei naudojate L vyno rūgštį (87-69-4), po sumaišymo gaunama kietoji medžiaga yra L- ir L-vyno rūgštis. Padėkite visą indą vienai dienai į šaldytuvą, išimkite, įpilkite šiek tiek metanolio ir išmaišykite, filtriniu piltuvėliu atskirkite kietąją medžiagą nuo metanolio. D-metilo laisvąją bazę galima gauti skystį įpylus į natrio hidroksido tirpalą.
 
Top