Kaip pervesti apačią į aliejų ?

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
rasite lenkijoje
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
nes man tai neįmanoma . Neturiu tam vietos. o man reikia tik šiek tiek aliejaus . Aš turiu 1 kg apaan . Tikėjausi, kad tai bus šiek tiek paprasčiau .
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Aš tai sukursiu, kad 20 g natrio hidroksido su 80 g vandens būtų teisinga ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
20 g NaOH į 100 ml vandens tūrio. Tai metodas, skirtas APAAN laisvosios bazės aliejui iš APAAN druskos gauti.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Dėkojame jums G
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Bet... taip negausite amfetamino aliejaus (amfetamino laisvosios bazės). taip gausite tik APAAN laisvąją bazę.
Norėdami konvertuoti APAAN į amfetamino laisvąją bazę, turite atlikti tuos dalykus, kurie jums atrodo pernelyg sudėtingi. Atsiprašau, bet chemijai tikrai nerūpi jūsų lūkesčiai :/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Turiu omenyje, kad į 100 ml matavimo cilindrą ar ąsotį įpilkite 20 g NaOH ir įpilkite vandens, kad gautųsi 100 ml. Tai yra teisinga.
 
Last edited by a moderator:

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Ar skiriasi A ir B aliejų ph reikšmė ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
B aliejus yra neutralus ph 6-7, o A turėtų būti bent ph 11
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Žmonės dažniausiai sako, kad kuo aukštesnį PH turi A aliejus, tuo jis kokybiškesnis, mano patirtimi, paprastai tai tiesa, tačiau tiksliai nežinau cheminio ar techninio paaiškinimo.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Dėkojame už atsakymą.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Jei neprieštaraujate, norėtume užduoti dar porą klausimų:

A) Kokias mashines rekomenduojate, be ąsotėlių ir sepatacijos piltuvėlio? Be to, kokią koštuvę rekomenduojate DCM išgarinti?

B) Ar NaOH aq turi būti 20 %? Jei jis turi didesnę koncentraciją, kaip jį sumaišyti, kad koncentracija nusistovėtų?

C) Garinant DCM, kiek laipsnių bus naudojama?

D) Ar galite pateikti tikslią instrukciją, kiek appan, dcm, naoh aq bus naudojama?

E) Kokia numatoma išeiga taikant jūsų rekomenduojamą metodą?

Esame šiek tiek sutrikę, nes mūsų šefas mums davė užduotis organizuoti formamidą arba gaminti formamidą su A) amonio formatu ir amoniaku arba B) amoniaku ir skruzdžių rūgštimi.


Ar yra keli apaan metodai? Ieškome paprasčiausio metodo pramoninei gamybai.

Nuoširdžiai,

Aaron Stevens
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ko ieškote? Kokią sintezę turite omenyje? Aukščiau papasakojau, kaip iš druskos formos pagaminti laisvąją bazę.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16

Klausiau apie šį sintezės metodą:

Įpilkite į ąsotį, įpilkite DCM porciją ir ~20% NaOH aq tirpalą, jūsų aliejus išsiskirs DCM. Atskirkite sluoksnius sepatacijos piltuvėliu ir išgarinkite DCM. Gausite laisvosios bazės aliejų.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Rotovap mašina
Geriau naudoti iki 50 % NaOH tirpalą. Ar jums reikia instrukcijos, kaip paruošti 50% NaOH vandenį?
Priklauso nuo vakuumo buvimo ar nebuvimo. Jei yra 1 atm slėgis - 35-39*C, jei vakuumas - galima taikyti žemesnę temperatūrą, bet pakankamą jam išgarinti.
Taip. Paimkite savo APPAN kiekį ir įpilkite NaOH aq tirpalo (turėtų būti kambario temperatūros arba žemesnės), kol pasieksite pH 12-13. Maišykite 5 min. ir tada įpilkite x1 (APPAN tūris) DCM. Tirpalą suplakite ir sumaišykite atskiriamajame piltuve. Nusausinkite DCM sluoksnį (DCM nuplaukite pėdsakus iš piltuvėlio) ir į vandens sluoksnį įpilkite tokį patį kiekį DCM ir pakartokite ekstrakciją. Po to DCM ekstraktus sumaišykite ir išgarinkite tirpiklį rotovapo aparatu arba vandens vonioje. Gausite pagrindą be APPAN.
Manau, 95-100 %.
Kokiu metodu? Norint paversti apaaną laisvąja baze ar paversti jį amfetaminu?:unsure:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

ar vis dar turite apačią ?
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Gerbiamas DocX,
ar galite man pasakyti, ką turiu daryti, kad gaučiau amfetamino laisvosios bazės?
ar yra būdas gauti amfetamino laisvosios bazės / aliejaus iš p2np?
noriu pasigaminti freebase dideliais kiekiais ir negaliu rasti geriausio būdo.
būčiau labai dėkingas
su geriausiais linkėjimais
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Gerbiamasis G.Pattonai,
matau, kad turite daug žinių, ačiū, kad jomis dalijatės.
norėčiau sužinoti metodus, kaip APAAN arba P2NP paversti amfetamino laisvąja baze / aliejumi (1-10L ir 10-100L).
Esu pasirengęs gauti visas man reikalingas žinias, galbūt turite patarimų, ką turėčiau perskaityti, kad tikrai suprasčiau jūsų rekomenduojamų metodų procedūrą.
iš anksto labai ačiū
geriausias regads
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Taip, yra galimybė tai padaryti. Tiksliau, keli būdai. Ieškokite šio forumo skiltyje "amfetaminai". Yra vienas būdas, kai naudojamas aliuminio ir gyvsidabrio nitratas, ir kitas, kai naudojamas natrio borohidridas ir vario chloridas.
 
Top