Kaip pervesti apačią į aliejų ?

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jei gaminu A alyvą iš P2NP per Al/Hg maršrutą, ką turiu daryti pridėjęs NaOH, kad išlaisvinčiau laisvąją bazę, kad gautume labai švarią A alyvą? Kaip galiu laikyti A alyvą? Manau, kad tai labai nestabilus produktas.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Pirmiausia labai ačiū už atsakymą.
Ieškojau beveik visko ir tikrai neradau, kur turiu sustoti, kad turiu laisvosios bazės / aliejaus, kurį galima konvertuoti pridedant tik sieros rūgšties (būdas, kurį žinau, yra 1L A-OIL+2L metanolio + 330-400ml sieros rūgšties (priklauso nuo aliejaus kokybės).
##############################################################################
mačiau vaizdo įrašą su Al/Hg metodu, ar žemiau esantis žingsnis yra laisvoji bazė, kurios man reikia (viršutinis sluoksnis)?
5:16-6:13 - Šarminimas. Reakcija vyksta išsiskiriant šilumai. Nesureagavusio aliuminio likučiai papildomai pateks į reakciją su šarmu ir kaitins mišinį, taip pat susidarys šalutiniai produktai.
Leidžiant mišiniui pailsėti po šarminimo, per 30 minučių įvyksta atsiskyrimas į matomus sluoksnius. Viršutinio sluoksnio pH turėtų būti 11-12.
#########################################################################
šiaip ar taip, skaičiau, kad egzoterminės reakcijos nepavyktų atlikti su tokiais dideliais kiekiais (10-100 litrų).
taip pat yra tema apie bmk pavertimą į bmk laisvąją bazę, bet tai nėra amfetamino laisvoji bazė, tiesa?

Labai ačiū už atsakymą, negaliu būti pakankamai dėkingas
su geriausiais linkėjimais
pantona
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ar turite omenyje 10-100 l reakcijos masę? Egzoterminė reakcija išskiria per daug šilumos, kai mastelis didesnis nei 100 g p2np apkrovos.
teisingai, tai skirtinga medžiaga
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Manau, kad saugojimui būtų prasminga pirmiausia pasūdyti amfetaminą ir prireikus paversti į laisvąją bazę? Juk druska yra stabili. Jei norima išvalyti laisvąją bazę, ar nebūtų tikslinga distiliuoti garais? Arba vakuuminis distiliavimas? Arba tiesiog rūgštinė ir bazinė ekstrakcija - paversti į druską, perkristalizuoti ir tada (dėl kokių nors priežasčių) vėl bazifikuoti iki laisvosios bazės.

Tikrai nežinau, kodėl reikėtų sustoti ties laisvosios bazės etapu ir nesūdyti produkto. Druska yra stabili, ją galima lengviau perkristalizuoti ir išgryninti be skilimo pavojaus.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Na, jei būtinai norite amfetamino laisvosios bazės, tiesiog nepridėkite rūgšties. Bet laisvoji bazė yra subtili ir suyra lengviau nei druska, todėl tikrai nesuprantu, kodėl ji labiau pageidaujama nei galutinis sūdytas produktas.
Atsiprašau, aš čia patenku į aklavietę. Neturiu tokio masto chemijos patirties ar žinių. Tai viršija ir mano žinias, ir interesus. Tikiuosi, kad šios svetainės ekspertai jums padės!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Taip, bet daug žmonių čia gamina tik A aliejų, o šį aliejų pardavinėja visokie dileriai ir iš jo gamina f... pastą. Neįsivaizduoju, kokiam sąvartyno asilui kilo tokia mintis. Bet norėčiau sužinoti, ką turiu daryti, kad turėčiau labai švarią laisvą bazę.

Kad žinočiau, ko tie žmonės nedaro, nes jiems paprasčiausiai nerūpi, koks purvas yra produkte, plius skilimas, kurį freebazė patiria ir kurį vartotojai traukia į nosį. Puikiai įsivaizduoju, kad aliejų lengviau kontrabanda gabenti.

Distiliuojant garais arba vakuuminiu būdu turėtų būti patiriami dideli išeigos nuostoliai, o temperatūra neturėtų viršyti 60 °C.
Kita A/B ekstrakcija tikriausiai būtų geriausias sprendimas norint gauti švarią laisvąją bazę.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Atsiprašau, buvau šiek tiek pavargęs, kai bandžiau atsakyti į jūsų klausimus. Pabandykime dar kartą.

1. Atsakymas apie reakcijos skalę vis dėlto lieka galioti. Neturiu jokios patirties didelio masto vaistų chemijos srityje, todėl tikrai negaliu jums padėti.

Taip! Būtent taip. Reakcijos tirpalą sumaišius su baze, susidaro amfetamino laisvoji bazė (A aliejus). Jis plūduriuoja tirpalo viršuje ir gali būti atskirtas.
Tačiau turėkite omenyje, kad šiame sluoksnyje taip pat yra įvairių priemaišų ir šalutinių produktų. Paprastai po atskyrimo jis apdorojamas rūgštimi, kad susidarytų amfetamino druska. Druska yra daug tvirtesnė už aliejinę laisvąją bazę ir laikant nesuyra. Be to, pagaminta druska gali būti rekristalizuojama (ištirpinama įkaitintame tirpiklyje ir atšaldoma, taip gaunant naujus, švaresnius druskos kristalus. Daug arba visos priemaišos lieka skystyje), kad ji būtų išvalyta.

Jei norima, išvalytą druską galima vėl paversti laisvosios bazės aliejumi, paprasčiausiai ištirpinant ją minimaliame vandens kiekyje ir vėl pridedant natrio hidroksido iki maždaug 11 pH. Vėl susidarys viršutinis laisvosios bazės sluoksnis. Šį kartą alyva bus švari. Tačiau neilgam. Laikui bėgant ji lėtai suirs į smirdinčius ir galbūt toksiškus šalutinius produktus, kurie vėl pridėjus sieros rūgšties pateks į pastos galutinį produktą. Tai tik papildomi žingsniai, ir aš tikrai nesuprantu, kodėl kas nors norėtų gaminti A aliejų vietoj amfetamino sulfato druskos.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Pastarosiomis dienomis atlikau daug tyrimų ir supratau, kad neieškojau tinkamos medžiagos. Manau, kad ieškojau bmk freebase, tai, ką galima nusipirkti darknete, kad pagamintumėte "speed-paste". bet manau, kad dėl to niekas nežino, kas yra tikrasis speed, nes tai nėra tikrasis amfetamino aliejus.

tai todėl, kad a-oilas yra mor parduodamas nei normalus speed ir daugeliu atvejų žmonės nemokės jūsų darbo.

Aš labai dėkoju už jūsų laiką ir atsakymus, kurie padėjo man suprasti, kad tai nėra tai, ko aš ieškojau, ir man šiek tiek įdomu gaminti sau šiuo metodu, nes aš taip pat nežinau tikrojo greičio.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Na, amfetaminas laisvoji bazė (A-oil) taip pat yra amfetaminas, tik kitokio pavidalo nei druskos forma. Amfetaminą į druskos pavidalą paverčiate pridėdami rūgšties į laisvąją bazę. Jei pridėsite sieros rūgšties, gausite amfetamino sulfatą. Jei pridėsite fosforo rūgšties, gausite amfetamino fosfatą. Tada druską perkristalizuojate, kad ją išgrynintumėte, ir švarią druską išdžiovinate, kad gautumėte smulkius sausus gryno amfetamino miltelius.

"Greitoji pasta" yra neaiškiai apibrėžta medžiaga, kurią visada supratau kaip drėgną amfetamino druską. Įgudęs chemikas išgarina tirpiklius po to, kai susidaro druska. Jei jų paliksite, didžiąją masės dalį sudarys tirpikliai, o ne amfetaminas. Be to, jis gali būti drėgnas iš laisvosios bazės aliejaus, kuris nebuvo paverstas druska. Ši laikui bėgant suirs ir druskoje liks tik priemaišų. Taigi iš esmės tai tik labiau nešvari amfetamino forma. Žmonės gali manyti, kad tai švaresnė ir labiau "neapdorota" amfetamino forma, tačiau tai tiesiog neteisinga. Tai tiesiog nešvarus, susmulkintas blogų chemikų produktas.
 

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Visiškai su jumis sutinku, bet dauguma žmonių net nėra chemikai aš pažįstu daug žmonių, kurie daro kaip aprašyta, o jie net nežino, kas yra ph skalė, ir tai labai liūdna, nes jie lėtai, bet užtikrintai nuodija žmones. O jei žmonėms duodi "gryniausio" amfetamino, kokio jie kada nors yra gavę, jie sako, kad tai šūdas, nes nejaučia šalutinių produktų poveikio.

Vadinasi, jei gausite laisvosios bazės per p2np kelią, galėsite iškristalizuoti amfetaminą taip pat, kaip ir su viešuoju "a aliejumi"?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Misteri, A aliejus yra niekas, kaip amfetamino laisvoji bazė, tačiau šis A aliejus nėra labai stabilus ir
jis suyra ir pats save užteršia, freebase arba A-oil neturėtų būti laikomas ar vežamas per sieną buteliuose, nes tada tai yra tik purvinas freebase, kuris prieš parduodant nebeišvalomas.
Freebase turėtų būti nedelsiant perdirbamas į sulfato fosfatą arba chloridą.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Daugelį metų perku iš to paties šaltinio iš apaano pagamintą aliejų, jis visada buvo tokios pačios kokybės
daug saugiau gabenti A aliejų, nei galutinį produktą. Per visus tuos metus niekas nesuklydo.
Ir jūs galite jį labai ilgai laikyti stikliniuose buteliuose, vakuume 2 metus be problemų.
Tačiau šiandien tai jau istorija, nes apaano nebėra.
ir dabar jie gaminami iš skirtingų produktų, ir taip, todėl šiandien jie yra nestabilūs.
 
Last edited:

pantona123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 25, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Gerbiamasis penketuke,
visiškai su jumis sutinku, bet tikrovė yra ne tokia, kaip sakė saulas.
a alyva geriau tinka transportui, o tiekėjai gatvėse nepirks galutinio produkto. jie nori a alyvą pasigaminti patys, nes gali ją ištempti su kokiu nors šūdų, kad uždirbtų daugiau pinigų.
iki šiol visi gamino amfetaminą iš naftos, sukurtos iš
ir aš ilgai su juo dirbau ir žinau, kad jis labai stabilus, ar kada nors pirkote aliejų iš darkneto?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Vienas ir tas pats gaminys, bet abiejų medžiagų savybės skirtingos, įdomu, nežinojau, kad toks dalykas įmanomas... Literatūroje rašoma ir kitaip - produktas yra stabilus tik tada, jei laikomas tinkamai, -20 °C temperatūroje. -->šaltinis

Taip, žinoma, aš matau kontrabandos privalumus, nes Nafta, mažiau vietos, mažesnis svoris ir galima perkelti kaltę pirkėjui, jei daiktas galiausiai netaps geras, nes jis pats turi už tai atsakyti.
Ir ne, darknete nesu pirkęs jokios naftos, kam? Bet galiu teigti, nes jau esu išvalęs pakankamai daiktų, kurie buvo pagaminti iš šios alyvos, ir visada be plėstuvo, sintezės nešvarumų su daiktais yra ir tikrai daug, bjauru.
Yra dvi galimybės, arba aliejus tikrai neparduodamas grynas, jis nebuvo tinkamai apdorotas ir išvalytas, arba transportavimo ir netinkamo laikymo metu aliejus taip suskilo. Abi galimybės, žinoma, taip pat gali susitikti. O gal jūs taip pat abejojate, kad yra skirtingo grynumo aliejus?
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Turiu pasakyti, kad štai kai kurie ekspertai kelyje mane tikrai prajuokina, o kiti iš tikrųjų yra, bet kažko panašaus nekomentuoja...

"aš noriu iš apaano pagaminti a aliejų, bet tik keliais etapais, nes tikiuosi, kad tai nėra sudėtingas darbas" ...

APAAN yra pakankamai, tik kaip ir instrukcijų, kaip jį konvertuoti, manau, kad temos kūrėjas iš savo kilogramo apaano niekada nepagamins nė gramo amfetamino...

a-oilas , b-oilas , juokinga , studijuoju chemiją , niekada nieko panašaus neskaičiau ir negirdėjau... amfetaminas-bazė yra "A"-oilas arba A-bazė... ir jį galima kristalizuoti nusodinant ( sulfato, fosfato, hidrochlorido ) , priklausomai.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Kaip šios temos pirmame puslapyje minima, "A-oil" ir "B-oil" yra gatvės pavadinimai, todėl kaip chemijos studijos jums bus žinomi tik pavadinimai, kai turėsite kontaktų su pardavėjais, kurie parduoda, daugelis žmonių nežino, kaip ten daiktai gaminami.
Btw, niekada anksčiau negirdėjau "B-oil", todėl nežinau, kas tai yra.
A-oil yra amfetamino freebase arba amfetamino bazė, labai populiaru jį pardavinėti dileriams, kurie iš jo gamina bjaurią speed pastą, todėl šios speed pastos vartotojai galvoja, kad tai yra didelis dalykas, nes kvailai kalba dileriai ir daug kofeino dėl "kick".
Tačiau šie kvaili vaikai nežino, kokį nešvarų šūdą vartoja. Esu didelis švarių produktų rinkoje šalininkas, mums reikia revoliucijos kaip su MDMA 2000-aisiais. Daugiau jokių šūdų mūsų narkotikuose! Atsineškite gerų dalykų arba valgykite patys. Mums reikia daug Apšvietos, kas yra geras speedas, o kas yra purvinas šūdas A-oil, dauguma žmonių to nežino.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
"B-oil" taip pat tikrai absoliučiai niekada negirdėjau, a-oil vis tiek kažkur prasminga.... Prekybininkai taip pat daugiausia dėmesio skiria pelno optimizavimui, jų sveikata, jiems paprastai nevaidina jokio vaidmens... Taip, tai yra purvas.

Grynai techniniu požiūriu amfetamino bazę nesunku supjaustyti prieš atiduodant ją prekiautojui, kuris mano, kad turi gryną produktą.
 

chefkoch

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 4, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
HgCl² būtų geriau, bet tinka ir nitratas...


Aliuminio amalgamai gaminti galima naudoti net elementarų gyvsidabrį, ne tik jo druskas.
Tam reikia, kad vandens pH būtų rūgštinis, 4-5 su HCL, tada tai veikia ir su skystu gyvsidabriu, bet gali užtrukti šiek tiek ilgiau.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
B-oil yra gatvės kalbos žodis BMK
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
iš B alyvos į A alyvą jie tiesiog prideda skruzdžių rūgšties 85%
o iš A alyvos į galutinį produktą ("speedpaste") jie tiesiog prideda (metanolio) ir sieros rūgšties 96 %.
 
Top