Man reikia pagalbos atliekant pirmąją MDMA sintezę. PRAŠOME

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
H2SO4 + NaCl, neturėtumėte bandyti chemijos, jei neišmanote pagrindų, nes rizikuojate cheminėmis medžiagomis ir rizikuojate vartotojams dėl galimų priemaišų, kurias galite palikti galutiniame produkte. Galiu tik rekomenduoti mokytis bent jau griežtą chemijos minimumą, o šią sintezę pabandyti vėliau.

Su geriausiais linkėjimais
 

hustlerkid

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2023
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Deals
3
Rekomenduočiau išgauti mdma laisvąją bazę su tirpikliu (toluenu arba dcm).

Įpilkite praskiesto hcl, kol ph pasieks 6. Mdma hcl bus h2o, o priemaišos - tirpiklyje.

Atskirkite h2o ir garinkite vandenį, kol susidarys kristalai. Jei mdma kristalai vis dar nešvarūs, sutrinkite juos į smulkius miltelius ir nuplaukite acetonu.
 

TrainWreck

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 4, 2024
Messages
2
Reaction score
5
Points
3
Kaip sakė hustlerkid. Jūs neturėtumėte už tai mokėti dujų hcl.

Užtenka tipinio A/B ekstrakcijos metodo jam. Nors pats nesu daręs šio sintezatoriaus, tai yra paprastas daugelio ekstrakcijų žingsnis.

Išlaisvinkite NaOH arba KOH tirpalu. Atlikite kelis ištraukimus su poliniu tirpikliu. Naudokite atskiriamąjį piltuvėlį traukimams atskirti. DCM galima naudoti, nes jo tankis yra didesnis nei vandens, todėl jis nuskęsta.

Norint jį pasūdyti, rekomenduoju tirpiklį padalyti per pusę, kad galėtumėte turėti šiek tiek tirpiklio, jei viršytumėte PH.

Tada praskieskite HCl su IPA. Įpilkite į tirpiklį po truputį ir matuokite PH, kol pasieksite PH 6, naudodami pateiktą lakmuso popierėlį. Jei viršijate šią vertę, įpilkite šiek tiek anksčiau atidėto laisvosios bazės tirpalo. Lėtai ištirpinkite tą tirpalą, kol jo neliks.

Tuomet galite įpilti vandens, kad jis ištrauktų druską iš NPS. Atskirkite vandenį ir išgarinkite.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
DUK apie laboratorijas turi visą temą apie dujinius skysčius.
 

mickael1985

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 20, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sveiki
Kada ir kiek reikia įpilti skruzdžių rūgšties per 7 valandas?
Kai pridedu chlorido rūgšties ir kaitinu iki 80°, ar ji kaitinama grįžtamuoju srautu?
Ar galiu dietilo eterį pakeisti acto eteriu?
Ar galėtumėte man nurodyti produktų kiekius 2 kg PMK.

Labai ačiū
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Aš asmeniškai jį maksimaliai pakeisčiau tik dietilu, o išeiga visiškai priklauso nuo to, koks geras chemikas esate, jei nesugadinsite, sakyčiau, kad 80 % yra tikėtina kaip pradedančiajam.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Kokiu momentu manote, kad ing vandenilio chlorido dujos vėl turi kokių nors privalumų hcl 37%?

čia bb rasite daug informacijos apie mdma hcl kristalizatn, kai hcl yra 37%

kai neturite specialių žinių apie tirpiklius, geriausia kristalizacija yra užšaldytame acetonene.

įpilkite hcl į bazę lašas po lašo, kol ph bus 4, kad būtų 4, o ne 6!)
pastatykite ąsotį su skysčiu ant viryklės ir kaitinkite iki 130 C (išgarinkite beveik visą vandenį)
supilkite skystį į užšaldytą acetoneną ir laikykite šaldiklyje
jei bazė ruda kaip šūdas, naudokite ne mažiau kaip 10 kartų didesnį už bazės tūrį. tokiu būdu galite gauti 85-90 % grynumą nuo pradinio šūdų kiekio.
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Sveiki,
aš taip pat atlikau savo pirmąją mdma per nabh4,
po to, kai distiliavo mdma freebase 160c temperatūroje (mano vakuumo šaltinis yra gana silpnas), tada aš gavau skaidrų bespalvį aliejų?
btw aš bandžiau gazuoti hcl ir gavau kristalą, kuris atrodo labai skaidrus (white crytsal)!
Po bandymo rezultatas 200mg be recrytalbut im jaustis poveikis yra silpnas.
Taigi dabar nežinau, koks procesas yra klaida. Ar kas nors gali patvirtinti, kad mdma freebase bespalvė spalva yra teisinga? ar galiu sulaužyti freebase esant 160c disiliacijai?
Ar yra kokia nors tikimybė, kad aš palikau metilamino laisvosios bazės mdma laisvojoje bazėje, tada jis reaguoja su hcl ir sudaro metilaminą.hcl, kurio yra mano produkte?
Ar turėčiau dar kartą kažkuo nuplauti mdma laisvąją bazę, kad ją išvalyčiau?
Prašau, padėkite man.
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Mdma fb turi būti bespalvė ir nėra galimybės pažeisti mdma molekulę kaitinant iki 160c.
Nemanau, kad jūsų mdma fb sudėtyje yra metilamino, labiau tikėčiau pmk) Bet kuriuo atveju metilaminas turi specifinį kvapą, kurio nesupainiosite. Tai nėra anyžių kvapas, tai "supuvusios žuvies" kvapas.
Ar jūsų mdma hcl keičia spalvą (tampa rudos/juodos spalvos kaitinant - laikant ant šilumos šaltinio ilgiau nei 1 valandą? Galite pastatyti mdma hcl + vandenį santykiu 1:1 ant šilumos šaltinio kolboje ir palaikyti ją 1 valandą, kad pamatytumėte, kas vyksta. Kolba turi būti atvira!
 
Last edited:
View previous replies…

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dėkojame už pagalbą
Kažkodėl jaučiu, kad mano laisvojoje bazėje yra "supuvusios žuvies" kvapas :sick: gali būti likę methylamine.hcl?
Tai padariau su btcboss2022 sinteze čia: https://bbgate.com/threads/methamph...y-nabh4-reduction-medium-scale.600/#post-9603
Taikydama pirmiau minėtą metodą, patikrinau, kad metilamino hcl yra 17,5 molo, o naoh - tik 16 molo, todėl dabar bijau, kad mano laisvojoje bazėje gali būti likę nesureagavusio metilamino.

Ar turėčiau dar kartą išplauti laisvąją bazę, kad ją išvalyčiau? (gali būti su naoh)
Koks teisingas mdma laisvosios bazės kvapas?
Produkto poveikis nėra geras, todėl aš tiesiog išmesiu produktą, tada atliksiu kitą sintezę, ar yra kokia nors tikimybė, kad galiu jį pagerinti rekristalizuodamas ar pan.

Ačiū
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Ar esate tikri, kad tai sugedusios žuvies, o ne anyžių kvapas? Niekada nemačiau, kad mdma liktų pastebimo kiekio metilamino. Paprastai visi metilamino likučiai išnyksta po paprastos bazės ekstrakcijos
Mdma fb turi gana malonų labai lengvą kvapą, bet nežinau, kaip apibūdinti, gal tai laukinių miško riešutų kvapas. Tačiau jis toli gražu neprimena nei žuvies, nei anyžiaus.
Ar jūsų produktas kaitinant keičia spalvą?
 
Last edited:

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Nežinau apie anyžių kvapą, bet mano freebase colorless yra labai nemalonus kvapas, kurio nejaučiu ilgiau nei 1 sekundę, nesu tikra dėl sugedusios žuvies, bet esu beveik tikra, kad šis fb yra sugedęs
Aš išbandysiu šilumą, kai grįšiu į savo laboratoriją..
Ar yra koks nors metodas, galintis pagerinti produkto poveikį?
Ačiū
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
Smagu. O jei iš viso nėra mdma, o yra tik metilaminas? Pagal molines proporcijas galite patikrinti, kiek g NaOH reikia, kad 10 g jūsų druskos virstų šarmu ph=11. Tada patikrinkite, ar tai yra mdma, ar metilaminas.
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Taigi, gal aš greitai mirsiu, suvalgau 200mg :alien:
Kaip sužinoti, ar tai mdma, ar metilaminas, naudojant šį testą, gal galite paaiškinti šiek tiek daugiau?
 

togeter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ar žinote, kokia yra methy.hcl lydymosi temperatūra, nerandu šios informacijos Vikipedijoje. :cry:
 

Pororo

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
80
Reaction score
36
Points
18
Deals
11
NaOH reikia paruošti vandenyje, tinka 20 % ww. T. y. tai yra 20 g NaOH + 80 g vandens.
Pradžioje turite žinoti tikslų šių 20 % svorį. Pavyzdžiui, iš viso 20 g.
Tuomet ištirpinkite druską vandenyje ir nedidelėmis porcijomis pilkite 20 % NaOH, kol PH bus 11.
Dabar galite sužinoti, kiek g 20 % WW tirpalo buvo sunaudota, ir apskaičiuoti savo druskos molinę masę.
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ar nuo pat pradžių naudojote pmk aliejų, ar pmk miltelius. ar galite įvesti veiksmus, kuriuos atlikote, kad galėtume pamatyti, kur buvo padaryta klaida
 
View previous replies…

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Ar teisingai perskaitėte mano tekstą. Niekada nesakiau, kad visus šiuos dalykus sudedate iš karto. Yra tarpinių etapų. taip pat ar kada nors darėte mdma? Jei ne, tai u nesuprantate, kas čia buvo sakoma. Jei ją padarėte. Tada žinote, kad dcm šiuo atveju niekada nenaudojama su acetonu. Ir tik nedidelis kiekis dcm naudojamas norint atskirti aliejų, kurio jums reikia, nuo likusio vandens ir bet ko, kas jame yra.....
 

lucas_cash

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jun 30, 2024
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Jei jį vakuuminiu būdu distiliuojate. Tada jūsų aliejus turėjo likti reaktoriuje, o likusi dalis turėjo išgaruoti arba sugerti jį į kitą kolbą.

Taigi, jei paėmėte bespalvį skystį ir toliau dirbote su juo. Tai reiškia, kad paėmėte ne tą, kuriame buvo metilamino. Todėl ir jautėte jo kvapą. nes fb niekada nebūna bespalvis.

Ar savo pmk vašką pavertėte pmk aliejumi?
Dm man, jei norite.
 
Top