JWH-018 sintezė

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Ne, laikas nemažėja. Negalime naudoti nitrometano, gausime produktą, bet išeiga bus mažesnė, be to, jį bus sunkiau išvalyti. Gal galite nusipirkti 1,1,1,1,1,3,3,3-heksafluorizopropanolio (HFIP)? Nors jo kaina neleidžia būti geriausiu variantu.
 
Last edited by a moderator:

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Pone, ar HFIP gali pakeisti nitrometaną?
 
View previous replies…

Claudio51

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 19, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pastebėjau, kad nenaudojate kolonėlės produktams gryninti... kokį gryninimo metodą naudojate ?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Taip, galite, turite kreiptis į laboratorijas, teikiančias užsakomosios sintezės paslaugas. Šios laboratorijos turi būti šalyse, kuriose medžiaga nėra kontroliuojama.
 

pptmg

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Feb 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ar turite patarimų, kaip susisiekti su asmeniu, siūlančiu užsakomąją sintezę?
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Ką daryti, jei pagaliau pagamintas jwh-018 nesukietėja?
O jei sukietėjo, kokį tirpiklį turėčiau naudoti jam perkristalizuoti, kad padidinčiau grynumą?
Rekristalizuoti su IPA nepavyko gerai.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Panašu, kad atsitiktinai įvykusi dalinė polimerizacija užteršė jūsų produktą tiek, kad sutrukdė kristalizaciją. Pasiūlymas, kurį galiu pateikti tik grynuoju samprotavimu, yra ištirpinti produktą tirpiklyje, kuris yra absoliučiai nepalanki tirpinimo terpė įtariamam polimerui (neturiu supratimo, kokie policiklai gali susiformuoti į sudėtingą matricą, tačiau polimerai dažnai netirpsta tam tikrose terpėse) Aš pradėčiau nuo griežčiausio selektyvaus tirpiklio vien tik produktui, o tai, jei kažkas lieka, nedomina. Esu tikras, kad žmonės, turintys taikomosios patirties su šiuo konkrečiu junginiu, turėtų žinoti įvairių gryninimo gudrybių, bet jei kiekis yra toks, aš jam atlikčiau DCVC, net jei teoriškai optimizuosiu eliucijos schemą, naudodamasis tuo, ką kiti pastebėjo prieš atlikdami atskyrimą.

P.S. yra youtube vaizdo įrašas apie dcvc, kuris yra tinkamas paruošiamosios chromatografijos metodas, jei norite grynų medžiagų (tiesiog paieškokite jo)
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Sintezė su TBAB ir NaOH padeda išgryninti tarpinį junginį - jei chloridas patenka į aminogrupę, šarminė terpė sunaikina diacilindolo darinius į pageidaujamą 3-acilo tarpinį junginį
 

beginner

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 17, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
kokia yra alavo (IV) chlorido koncentracija, prašau ?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Būtina vartoti bevandenį (tai yra rūkstančio skysčio pavidalo). Jei įmanoma, naudokite AlCl3 be nitrometano
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
Rašoma, kad jis suskirstytas į du sluoksnius, bet aš esu suskirstytas į tris sluoksnius. Aliejaus sluoksnį, vandens sluoksnį ir kietosios medžiagos kriauklę. Ar ši kietoji medžiaga yra ta, kurios noriu? Ir aš bandau sukietinti alyvos sluoksnį, bet jis nesukietėja, kad ir kiek laiko praeitų.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Apie kokį sintezės etapą kalbate?
 

readytorock

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 15, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Sveiki .
Turiu vieną klausimą, galbūt neteisingai išgirdau. Ar sintezės metu išsiskiria vandenilio dujos?
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, pone , kiek jo reikėtų sumaišyti su vienu kilogramu tabako, kad vartotojas neperdozuotų, ir taip pat kaip jo reikėtų pridėti į tabaką? Ar jį reikėtų purkšti ant tabako paviršiaus, kai jis yra aliejingos būsenos? Arba jį reikėtų sumalti į miltelius ir tada sumaišyti su tabaku?
Kiek miligramų jwh-018 viename grame tabako nėra pavojinga?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Noidą galite ištirpinti tirpiklyje ir purkšti ant tabako. Apie koncentraciją tiksliau gali atsakyti @Paracelsus arba @Brain.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, noriu pagaminti cheminę medžiagą jwh 020 vietoj jwh 018. Ar gamybos procesas panašus į jwh 018? Ar galite man patarti, kokią medžiagą ir kiek jos turėčiau pridėti vietoj TBAB? Ar yra koks nors protokolas?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, sintezė yra panaši. Jums reikia kitokios uodegos 1-bromoheptano. Tiesiog perskaičiuokite tuo pačiu moliniu santykiu.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Sveiki, turiu keletą klausimų ir būčiau dėkingas už pagalbą. Susidūriau su tam tikromis problemomis gamindamas JWH-018. Pirma, pagaminus 3(1-naftoil)indolą , bandžiau jį perkristalizuoti naudodamas etanolį, bet, deja, jis liko tirpus etanolyje, likučių susidarė labai mažai net po savaitės šaldiklyje. taip pat pagaminus 3(1-naftoil)indolą jis atrodo baltas, bet nuplovus vandeniu jis tampa oranžinis ir raudonas. Ar raudona spalva yra problemiška? Todėl praleidau rekristalizavimo procesą ir žaliavinį 3(1-naftoil)indolą tiesiogiai paverčiau į JWH-018. Tada vieną jo gramą ištirpinau etanolyje ir pridėjau prie dešimties gramų tabako. Tačiau galutinis produktas yra prastos kokybės. Kiek gramų šių kristalų turėčiau pridėti prie dešimties gramų tabako, kad gautume kokybišką produktą? Taip pat būčiau dėkingas už bet kokius kitus pasiūlymus. Iš anksto dėkoju už jūsų geranoriškumą.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Jei produktas nesikristalizuoja iš alkoholio, galite įpilti šalto vandens ir gauti nuosėdų. Reikiamas 018 kiekis vaistažolėms priklauso nuo gaunamos kokybės ir jūsų tolerancijos. Dokumentais pagrįsta mokslinių tyrimų dozė - 2 mg vienam smūgiui. Tačiau aš manau, kad daugiau.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Labai dėkoju už atsakymą. Tai buvo labai naudinga informacija. Esu dėkingas už ją.
Ar normalu, kad 3(1-naftoil)indolo spalva nusidažo raudonai, kai jis plaunamas vandeniu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Iš esmės rinkoje tai yra raudonai
 
Top