JWH-018 sintezė

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Vaizdo įrašo nėra, bet galiu išsamiai patarti dėl proceso čia, privačia žinute arba XMPP. Turiu pakankamai praktinės šios sintezės patirties.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Jei produktas nesikristalizuoja iš alkoholio, galite įpilti šalto vandens ir gauti nuosėdų. Reikiamas 018 kiekis vaistažolėms priklauso nuo gaunamos kokybės ir jūsų tolerancijos. Dokumentais pagrįsta mokslinių tyrimų dozė - 2 mg vienam smūgiui. Tačiau aš manau, kad daugiau.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Labai dėkoju už atsakymą. Tai buvo labai naudinga informacija. Esu dėkingas už ją.
Ar normalu, kad 3(1-naftoil)indolo spalva nusidažo raudonai, kai jis plaunamas vandeniu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Iš esmės rinkoje tai yra raudonai
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Sveiki, drauguži, nesu labai geras chemikas, bet man pavyko pasigaminti jwh ir 5f iš pirmtakų, kuriuos nusipirkau užsienyje, ir man buvo įdomu, nes studijuoju kanabinoidų chemiją, ar būtų įmanoma sukurti kanabinoidus iš naftalino (naftalino)
Taip pat, kaip suprantu, karboksilatai ir sintetiniai piretroidai pasižymi labai įdomiomis savybėmis, kurias galima panaudoti kanabinoidams kurti? Ar galėtumėte ką nors pasakyti šiuo klausimu arba kaip nors man padėti? Sužinojau, kad cipermetrinas sustiprina kanabinoidų poveikį.... tai logiška, nes piretroidai veikia nervų sistemą, bet esu tikras, kad ten galima rasti aukso, mano drauge... atsakykite man kas nors.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Manau, kad tai nėra skirta šiai temai. Turime daug mokslinių tyrimų apie dizainerių noidus. Ir klasikinių struktūrų yra kur kas daugiau, nei galvoti apie visiškai naujas. Galite parašyti man savo idėjas ir kartu su komanda dalyvauti kuriant noidus.
 
Top