Supraskime tiesiai: yra tik viena MDMA "rūšis

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
Mėgaukitės didžiausio pasaulyje kristalo (28 g ) reginiu
 

Attachments

  • XxjTtBS6ew.jpg
    XxjTtBS6ew.jpg
    1.1 MB · Views: 156
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Ar naudojote persotintą MDMA HCl vandeninį tirpalą? Iki kokios temperatūros jį kaitinote?
 

Mdp2p

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Nov 5, 2022
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
jo paties žodžiais tariant:


rekristalizacija vyko 80 °C temperatūroje

milžiniškas kristalas išaugo iš pradinio laisvosios bazės + 33 % hcl tirpalo

papildomai pridėjus H2O

jis nebuvo kaitinamas
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Įdomu. Tikriausiai kažką praleidau iš jūsų mokslinės diskusijos. Gal galėtumėte atsiųsti šio kristalizacijos metodo nuorodą, pls?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ar kada nors buvo kokia nors kita MDMA rūšis? 🤔 Asmeniškai aš, kaip chemikas, žinau tik vieną molekulę su santrumpa "MDMA".

Suprantu jūsų pranešimo tikslą ir ironiją. Nesuprantu, kaip kas nors gali būti toks šūdinai kvailas, kad manytų, jog atrado ego flekso realybės broką, kai sugalvoja violetinį, rožinį, mėlyną MDMA, kad ir kas tai būtų.

Aš to, kurva, neperku. Jūs ką tik pateikėte plika akimi matomą užterštą produktą.

Aš taip pat galėčiau į savo produktą įmaišyti maistinių dažų. Tai tiesiog atrodo taip šūdinai kvaila atvirai 🥶
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Tai panašu į kavą, kurią kartą nusipirkau tajų kalba: kava, kurios kvapas ir skonis visiškai kitoks, gali būti braškių...
Hahaha. Kvailystė turistams!!! Kvaili turistai nesupranta paprasto dalyko: kava turi kvepėti ir būti tokio skonio, koks yra kavos kvapas ir skonis. Jei ji kvepia ir turi kitokį skonį, tai reiškia tik viena: ji pilna cheminio šūdų.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tai iš tikrųjų juokinga. Braškių kava 😑... Kartais mane stebina, už ką žmonės moka pinigus
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Prieš daugelį metų buvo "kokso krizė" solo verslininkai ėjo atsivežti ir eksperimentuoti . Ištirpinti produktą ir atnešė, tik gauti jį atgal buvo šiek tiek sunkiau. Pasitaikydavo, kad būdavo siūloma žalia ar net fluo oranžinė freebase... 1 kartą pasakiau, kad mano draugas nežinau, ką tu rūkai tik žalią kolą... kaip? Jis pasakė, kad atėjo bendrakeleivių ... bendrakeleivių? Taip žmogau peer 🍐 sultys 🧃? Galų gale produktas buvo neblogas tik parduoti žalią produktą gali būti iššūkis 🤔🫢🥸
 
Top