Fenilacetono (P2P) sintezė naudojant BMK etilglicidatą

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton labas,
Reikia jūsų palaiminimo ir paramos.
6 žingsnyje reikia 30 % NaOH tirpalo 450 ml.
Turiu NaOH granulių. Kiek šių granulių reikia su kokiu kiekiu vandens, kad būtų pagaminta pageidaujamų 450 ml tirpalo.
Plz nukreipkite mane, nes gaunu skirtingus atsakymus.
Ačiū iš anksto
Su pagarba
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki
450*0,3=135 g NaOH įpilta į ąsotį, ten įpilkite vandens, kad gautumėte 450 ml rizikos.
 

chem19

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 30, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
@G.Patton Labai ačiū. Jūs esate geriausias. Telaimina jus Dievas. Jei man pavyks, būtinai prisidėsiu prie jūsų bb projekto. Norėčiau, jei galėčiau būti jūsų eksperimentinės chemijos studentas. Dar kartą labai ačiū.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Ar kas nors bandė naująją BMK alyvą? cas 41232-97-7. Prieš dešimtmetį galėjai tiesiog gauti BMK miltelių, padaryti tirpalą su metanoliu 1:1 ir lašinti tiesiai į al/hg, būtum baigęs tą pačią dieną... ar su visais naujaisiais BMK dariniais reikalinga hidrolizė? 5449 natrio druska, palyginti su senuoju BMK, yra prasta.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Reikia atlikti šarminę hidrolizę, o ne rūgštinę, kaip PMK glicidatų atveju.
Netiesa, iš BMK glicidinės rūgšties natrio druskos tiesiogiai negalėtumėte pagaminti metamfetamino. Iš pradžių reikia gauti P2P.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Nesakau, kad tai buvo natrio druska, žinau, kad tai nebuvo natrio druska miltelių tekstūra atrodė visiškai kitokios konsistencijos nei BMK darinio 5449.
 

guideme

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Sveiki, ekspertai, tai mano pirmasis pranešimas. Tikiuosi, kad sulauksiu atsakymo.
Turiu 200 ml glicidato esterio
Mano klausimas, kiek natrio hidroksido tirpalo, vandens ir tirpiklio turėčiau naudoti 11, 14, 15 žingsnyje,
ir HCl 18 žingsnyje. Ačiū
 

guideme

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@G.Patton ar gausiu atsakymą.i m noob. Bet aš turiu prieigą prie cheminių medžiagų
 
Last edited:
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Juos galite apskaičiuoti patys. Jis turi tiesioginę priklausomybę ir gali būti proporcingai sumažintas.
 

guideme

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
G.Patton Plz pataisykite mane, jei klystu
700 ml glicidinio easterio sunaudojote 450 ml 30 % natrio hidroksido tirpalo,
taigi 200 ml turiu naudoti 128,5 ml natrio hidroksido tirpalo, 142,8 ml distiliuoto vandens ir 142,8 ml tuleno.

Arba, jei yra kas nors kita, praneškite man.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Kaip apskaičiavote 700 ml skaičių? Iš šios partijos teoriškai gausite 658 ml gliukozės esterio (100 % išeiga). Realioje sintezėje jis bus mažesnis.

proporcija yra teisinga, tačiau jums reikia paimti ne 700 ml. Skaičiuokite 530 ml (pavyzdžiui, 80 % išeiga).
 

skanderbeg

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Oct 14, 2022
Messages
59
Reaction score
33
Points
18
HCL paprastai pridedama 2-3 kartus daugiau nei glicidato miltelių arba darydami tai akimis, HCL pridedate lėtai, kol jis nustoja reaguoti su vandens ir glicidato tirpalu.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ar taikant šį procesą pagamintą BMK aliejų=P2P reikia toliau distiliuoti ir gryninti?
O gal galima tiesiogiai naudoti BMK aliejų metamfetamino neturinčiai bazei gaminti?
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ar yra mokytojas, galintis atsakyti į šį klausimą? Man reikia išsiaiškinti savo abejones.

Kokia yra P2P, padaryto taikant šį metodą, kokybė? Pradėjau nuo dimetilformamido, tačiau pagal procesą ir mokymą vaizdo įraše mano paruošto P2P spalva atrodo labai šviesi. Kokia to priežastis ir kas tam turės įtakos? Ar metamfetamino laisvosios bazės testo rezultatai bus stebimi?
 

Attachments

  • UxRJQ41Sm2.jpeg
    UxRJQ41Sm2.jpeg
    5.4 MB · Views: 264

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Iv po hidrolizės taip pat turėjo panašų p2p siurprizą, tačiau mano buvo su prastos kokybės BMK milteliais ir galutinis produktas buvo gana silpnas.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Iv po hidrolizės taip pat turėjo panašų p2p siurprizą, tačiau mano buvo su prastos kokybės BMK milteliais ir galutinis produktas buvo gana silpnas.
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ar kiekvienas naudojamas reagentas turi galimybę juos paveikti? O gal sąraše yra koks nors reagentas, kurį reikia pakeisti?
Visada naudoju tą patį metodą, tačiau šį kartą jis skiriasi. Jis akivaizdžiai tamsesnis, bet nežinau, kuri dalis tam turi įtakos, nes laikas, kiekis ir procesas yra tie patys.
 

Attachments

  • mDJugV0l32.jpeg
    mDJugV0l32.jpeg
    4.7 MB · Views: 98

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Jūsų pamirštas pagrindinis, kuris turėtų įtakos it.. Temperatūra
 

Teotaita

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
GPATTON tiesiog per daug aiškiai "19. Mišinys kaitinamas iki 60 °C temperatūros ir dekarboksilinamas nuolat maišant 5 val."
Ar mišinys visą laiką kaitinamas 60 C temperatūroje, ar kai jis pasiekia 60 C temperatūrą, karštis išjungiamas tik nuolat maišant 5 val. Ačiū
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Šiek tiek susipainiojau, tai BMK derlius 300 ml, ar tai p2p, ar BMK aliejus
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Ką turite omenyje? BMK reiškia benzilmetilketoną, tai kitas fenil-2-propanono (P2P) pavadinimas. Galite nesunkiai rasti tai Google arba atsidaryti BB Wiki ir perskaityti...
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Atsiprašau, kad turiu mažai žinių, noriu sužinoti, kad šio vaizdo įrašo pagalba galiu pasigaminti metamfetaminą iš gaunamo BMK aliejaus.
 

Manisj@1290

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 7, 2023
Messages
38
Reaction score
6
Points
8
Turiu BMK glicidinės rūgšties (natrio druskos) (CAS Nr. -5449-12-7) miltelių pavidalo, kaip galime ją pagaminti P2P
 

chef learner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 9, 2024
Messages
43
Reaction score
3
Points
8
Ieškoti P2P BMK glicidilo eterių sintezės

Arba skaitykite daugiau atsakymų srityje. Taip pat yra būdas gaminti P2P fosforo rūgšties hidrolizės būdu. Pasirinkite reagentus, kuriuos galite gauti, o tada pasirinkite metodą, kad nesuklystumėte.
 
Top